bugün

aralığın sonunda 25'imi tamamlayacağım, az çok anlarım diye düşünüyorum ama bok mu var amk ya cidden. Bilader bütün arkadaşlarım hunharca evleniyor lan, durduramıyorum anasını satayım. Çok yakın 2 arkadaşımdan biri geçen ay evlendi, biri evleneli 1 yıl oluyor, bildiğin üniversitede birlikte geçmeyen anlarımızı neredeyse anımsayamadığım adamları göremez oldum lan. Geçen evime geldiler, muhabbete gel amk "nevresim takımı". Bu muhabbeti yapan adam manavgatta birlikte gittiğimiz tatile leş gibi içtikten sonra bir tane nijeryalı ile tanışıp bildiğin batağa 4. yapmaya çalışan bir adamdı, noldu 1 sene içinde amk ya.

Ayrıca evliler ve evli olmaya aday yazar kardeşlerim alınmasınlar ama şu hususa da değinmeden geçemeyeceğim. her facebook açtığımda cidden gına geldi çiçekten, böcekten, pastadan, kekten, 40 yaşında normal bir tebrik yerine manimsi bir tebrik kasan teyzeden falan. Resim de mi koymayalım demeyin, elbette koyacaksınız. Ama şu son zamanlarda bir moda oluşmaya başladı ki her evlenen çiftte; kına gecesi öncesi makyaj, kız istemeye giden damadın sıkış pıkış arabasındaki gelişen saçma olaylar, gelinin evi önünde davullu zurnalı göbek atmalar, damat traşı falan her boku videoya alıp da koymayın lan. Hem gelinin hem de damadın bebeklikten evliliğe kadar fotoğrafından yapılan videoyu saymıyorum bile, bu bayık klişe artık mutlaka bitmeli. Diyeceğim şu ki düz gelinlikli damatlıklı çekin fotonuzu bitti gitti anasını satayım, evlendik diyin biz de onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine diyelim bitti gitti amk.