bugün

ismail kartal teknik zekasını kullanıp hasan aliyi veya selçuk şahini oyuna alırsa belki döner maç.*
fenerbahçe ye yazıklar olsun dediğimiz maçtır...
başakşehirin kazanacağı maç inşallah . ama iyi tarafından bakmak lazım ki fenerbahçe bir kez daha son maçta şampiyonluğu kaçırmayacak . hahaha
fenerbahçe'li masörlerin istifa etmesi gereken maç.

bu kötü ve amaçsız futbolu kimse üstüne alınmıyor, bari onlar çıksın biz yaptık deyip istifasını bassın..

bu nasıl vurdumduymazlık lan.

fenerbahçe forması taşıyorsunuz amına koyduklarım, boru değil..

ligin en kötü top oynayan takımı şampiyon oldu ise bunun baş aktörü sizsiniz..
bu skorla giderse galatasaray'ın şampiyon olmasına 13 dakika kalan maç. gerçi skor 2-2 bile olabilir.
maçın favorisinin önde olduğu maç. niye bu kadar şaşırıldı anlamadım.
şampiyon fenerbahahahahhahaha.
fenerbahçe diego ile 1 gol buldu. şuan için sıkıntı yok, 3. golü bulmasınlar da.
topuz fişi çekti.
mehmet topuz un kırmızı gördüğü maç . o değil de fenevlilerin hakeme ayağı çarptı demelerine ne demeli ? hahaha eziklikkk .
volkan babacanın yediği golde nedense pis kokular sardı etrafı.
hadi ama volkan babacan' a bir şey demeyecek misiniz?

tanım: stsl müsabakasıdır.
Çok uzun cümlelere gerek yok. Onuru olan istifa eder, rezilliğini kabul edip çeker gider.
fenerbahçenin 3-2 kazanacağı maç volkan babacan var kalede . siz ferhat deyin hala .
volkan babacanın fenerbahçeye hediye edeceği maç.
tarihe not düşülsün.
yine 5 dk uzatma. bjk ve fener atana kadar her mac arkadas.
Lan ilk defa yenmemizi istemiyorum abi. Atmayin lan ruhsuzlar bu takimdan sktir olup gidin diktatorle beraber !!
durmayan maçta 5 dakika uzatma verilen maç . pehhh
fenerlilerin tekrar sozlukte gorundugu mac.
canerin yanilmiyorsam hakeme bir sey cocugu diyerek ciktigi mac.
gülme tuttu beni an itibari ile .

fenevin ezikliğinin tescillendiği maç .
lan başakşehir 1 tane daha yeme de ne yarramı yersen ye. bu arada fenerbahçe de 3 tane kırmızı kart oldu.
3. Kırmızı karttan sonra gelen penaltı kaçtı.
her zamanki gibi uzatma tabelası 90+fener atana kadar.
Fener 7 kisi.