bugün

ya ben lan neyse sana bir şey demiyorum cüneyt çakır maçıdır.
cüneyt çakır'ı alkışladığımız (!) maçtır.

evet, alkışlayoruz sadece...

ayrıca; günlerdir "trabzon yatacak yeaaa" diye salya sümük köpek gibi ağlayan tek hücrelileri de alkışlıyoruz.
gs'nin 87568587 tane penaltısının hakem tarafından verilmediği maç. yok artık cüneyt çakır!! *
Tribünlerden "Cimbom gol gol gol şampiyonluk geliyor" seslerinin duyulduğu maç. lan bi dk ben bunu biryerden hatırlıyorum sırada ne var dar agacında olsak mı ?
lig tv nin milan baros'un düşüşünü 86 ayrı açıdan gösterdiği maç. hani belki bir açıdan penaltı çıkartırız hesabı. candır bu lig tv can.
galata farklı kazanır diyenlere kol gibi girmiştir.
burak yılmaz'ın başlığı ağlama duvarına çevirdiği maç. golü gslılar içlerinde hissettiler. yavaş olun yiğenlerim kırmızı-penaltı kombinasyonu olur meraklanmayın.
ikinci yarı çok entry sildirtecek maçtır. maçtan sonra başlarsınız trabzon ilk yarı atmadı ikinci yarı yedi diye başlıkları ağlama duvarına çevirmeye. kime koyarsak koyalım acısı ilk diğer takımlardan çıkıyor.
tempo açısından çok güzel seyir zevki yüksek olan maç. ayrıca 2. yarıda galatasaray golü bulamazsa trabzonspor farkı açabilir. cüneyt çakır diye ağlayan arkadaşlar sanırım maçı ya izlemiyor ya da at gözlükleri ile izliyor. maçın ilk dakikasından itibaren her düdüğe itiraz edersen , bariz faullerde bile tepki gösterirsen olacağı budur. aynı cüneyt çakır sarı kartı olduğu halde alanzinho'ya çift dalan emre çolak'ı atmamıştır. yine sarı kartı olduğu halde gözünün önünde semih kaya'nın burak yılmaz'a faul yaptığını göre göre hakemi alkışlayan melo da hala oyundadır. neyin kafasındasınız arkadaş.
görsel

görsel
16 mayıs 2010 fenerbahçe trabzonspor maçı'ndaki burak'ın golünü hatırlatan maç. yine itirazlar, topa bakmayan futbolcular, yine burak yılmaz.
ikinci yarıda daha farklı bir galatasaray beklediğim maçtır. fatih hoca yapar bir şeyler çevirir maçı. geriye düşünce eskiden paniklerdik şimdi rahatız.
galatasaray'ın Elmanderden çok Tolga Ozkalfa'nin eksikliğini hissettiği maç.
gsli futbolcuların sürekli kendilerini yere atıp durduğu trabzonun ise onurlu bir şekilde topunu oynadığı maç.
galatasarayın ikinci yarıya ilk yarıya oranla daha iyi başladığı maçtır.

ama puan kaybı gelecek gibi duruyor.
Toplam 27.896 Biletli Seyircinin izlediği Maç.

görsel
necati ve barosun hiç anlaşamadığını bir kere daha gördüğümüz maçtır. sen neymişsin be elmander!
necati yerini galatasaray'ın yıldızı sabri sarıoğluna bırakmıştır.
sabri oyuna giriyor. trabzon'u şikayet etmek lazım çünkü sabri'nin oyuna girmesiyle bir kişi fazla oynayacaklar. inşallah beni göt eder de gol atarız sabri'nin katkısıyla.
sabri geldiğine göre saniyeler içinde 0-2 olacak karşılaşma.
sabri girdi geçmiş olsun. tebrikler trabzonspor.
fatih terim'in taktik dehasını ortaya çıkardığı maç. sabri oyunda, fikret orman bjk başkanı seçilince kaptırmaktan korktular. ee böyle başa böyle tarrak.
galatasaray da emre yerine ismail gökağlan ın oyuna gireceği maçtır.
necati'nin yerine giren sabri'nin en az 1 gol atacağı karşılaşma.
gol oldu gol 1-1. tüh baros girmiş kaleye yanlış ihbar.