bugün

hem galatasaraya hem de terime yazık edilmiştir eğer bu haber doğruysa. umarım yönetim çıkıp bunu yalanlar, hatta bir de iki yıl hocamızla sözleşme uzattık der de yüreğime su serpilir. çok değil, daha bir sene önce terime bizim fergusonumuz ol diyorlardı. şimdi bakıyorum, yine her zamanki gibi "kimse galatasaraydan büyük değildir" klişesi dolaşıyor etrafta. biz bu lafı kim bilir kaçıncı defa duyduk. doğru, hiç kimse galatasaraydan daha büyük değildir. ama bazı insanlar vardır ki galatasaray o insanlarla daha büyüktür. fatih terim o insanlardan birisidir.

edit: artık geri dönüş yok anlaşılan. ne diyelim, hayırlısı olsun. şimdi terimin yerine kimin geleceği çok önemli. aysal profesyonellikten bahsediyor sürekli ama burası türkiye. ne profesyoneller bu ülkeye geldi de avucunu yalayıp döndü. umarım aysal sırf kariyere bakarak hareket etmez, kariyerli teknik adamların başarısızlıklarına çok defa şahit olduk çünkü. gelecek teknik adam takımımızı ve ligimizi tanımalı.
(bkz: geri döner o ya)
başarının paylaşılamaması sonucu olmuştur.
sen galatasarayliligini unutup, fetoculuga ozenirsen,
oyle usta usta! gidersin.
Hiç kimse Galatasaray'dan büyük değildir.
ulan tüpçü hepsi senin suçundan değil belki ama yine de olayın sonunda payın var...
Takımın ateşini söndürecek karar. Sneijder, Drogba gibi yıldızları kim bu kadar koşturabilecek bakalım.
Ben bilmem arkadas;

görsel
Söz konusu Fatih Terim olunca kovuldu denilemediği için yollar ayrıldı şeklinde lanse edilen son dakika haberi .
doğru mu be dedirten haberdir. vay be.
(bkz: ağzından mı öpmüş)
an itibari ile yeni öğrendiğim haber, vay be sanırım 100 kez fatih terim kovuldu bu takımdan adam şamar oğlanına döndü.
ya jupp heynckes ya da jupp heynckes! yoksa yonetim biter.
beşiktaş galibiyetinden kaynaklı olabilir. bu maçı da kaybetmesi lazımdı şimdi. anlaşılması güç bir mantık hatası. hem milli takım hem de galatasaray teknik trektörü olunmazmış havalara bak sen havalara. sen türkiyedeki en iyi hem de galatasaraylı türk teknik trektöre sahipken bu saatten sonra bir de takımı şampiyon yapacak teknik trektörü bul.

şampiyonlar liginde üç beş takım eledim diye kendini dünya yıldızı ilan eden bir takımdan bahsediyoruz. başarı başarıdır ama kibir eninde sonunda pahalıya mal olur. real madrid gibi bir takım verir ikinci seferde adamın ağzının payını. bu takımı bir gün bitiren de kibir olacaktır kendi fikrimce.

hayır kardeşim galatasaray beni bağlamaz ama milli takım desen kalmış zaten iki en fazla üç maç. ligde iki maç kazanamadı diye kimsin sen fatih terim gibi bir adamı göndermek için debelenmek. uyuz oldum mk.
gstv: resmi açıklama henüz yok. birazdan şükrü ergün gelecek bize konuşacak şuana kadar bi açıklama yapmadı bize bağlı kalın.
sen fatih terimi harcadınya ünal aysal, artık büyüklüğün bitti. gözümde hiçbir değerin yok. rakipleri titrettiğimiz şu güzel yıllarda ayağımıza sıktık resmen.
beşiktaş ibrahim üzülmeze yaptığı gibi

fenerbahçenin alex'e yaptığı gibi

vefasızlıktır.
biraz özlemek için yapılmış şey.*
ibne fenerasyon ibne medya herkes istediğini almıştır umarım. durdurdunuz işte galatasaray'ı.
tek kelimeyle aptallık. Bunun başka bir açıklaması yok.
Bu adamı gönderip mourihno yu mu getirecen amk..
çivisi çıkmış milli takım uğruna hem kendini, hem galatasaraylılığını hem de galatasaray ı yakmasıdır. Eğer fatih hoca gerçekten kalmak isteseydi 2 yıl daha imza atardı. istemedi, blöfe rest çekti. Ünal aysal a kızamıyorum zira federasyonun yabancı muhabbetindeki piçliğini unutmamış, unutmasın. Başkan burda haklı ama zamanlama yanlış. Ha bir de milli takım olayına destek vermişti. Arada götü başı oynuyor fakat bu fatura ligin seyrine göre ona fena girebilir. Bunu da düşünmüştür inşallah.
tek kelimeyle yazıklar olsun.yaşıyan en büyük efsanemizi böyle yollamak hiç yakışmadı.yolun açık olsun imparator.elbet hesabı sorulur bazı şeylerin..
galatasaray yeni aziz yildirimi unal aysal diktatoruyle mutlu mesut yoluna devam etsindir..
" Başka bir gazetecinin "48 saat içinde Fatih Terim'in sözleşme durumu belli olacak mı ?" sorusuna ise Başkan, "Bu durum 48 saat içinde olmaz da 48 saat 50 dakika içinde olur. Bu sorun uzadıkça Galatasaray Kulübü zarar görüyor. Marka değeri zarar görüyor. Buna tahammül etmemiz mümkün değil." diye cevapladı.

Henüz bir netlik yok ama görünen köy kılavuz istemez.
Federasyon istedigini aldI sonunda...
saçmalıktır.

yani anlayamıyorum sezon içinde hoca değişikliğinin neresi profesyonellik. şu dönemde, iyi çapta bir hocayla (ki zaten boşta kaç iyi hoca var?) anlaşmanın zaman alacağı aşikar. ne olacak bu takıma? juventus maçına teknik direktör olarak ümit davala mı çıkacak? hızlı bir şekilde, iyi bir hocayla anlaşılmasının anlamı da, terim'in arkasından iş çevrildiği anlamına gelecek ki, o zaman ünal nasıl bakacak taraftarın yüzüne?