bugün

tayyip erdoğan ve ak parti muhalifi kimsenin kalmaması yönünde atılmış yeni adım, fetö ne istemiş ise vermiş erdoğan isterde nasuh mahruki serbest kalır mı hiç?

http://odatv.com/nasuh-ma...talebi--2410161200_m.html
nasuh mahruki'nin sözcü gazetesi yazarı olmasının etken olduğu talep.
akp muhalifleri susturuyor.
akp nin ipiyle kuyuya inilmez.
yazik!
sen de dağa çık mahruki.
(bkz: Hukukun yandaş olmayanlara hızlı çalışması)

Hazımsız eziklerin yeni icraatı.

Dindarız diyorlar ama bildiğin kindar bunlar.
görsel
işin trajikomik tarafı bu adam istese de yargılatamaz, yargılayamaz. Nasıl tehdit anlamadık.
insanların hırsları egoları o kadar büyük ki, sanki Allahla sözleşme yapmışlar. hiç ölmeyecekler gibi. devran döner be! sözüm size; inandığınız yaratıcının kudretinden korkun, insanlardan değil.
utanç vericidir. Yine tipik sindirme politikasıdır. Hakkında soruşturma açılmayan bir nasuh mahruki kalmıştı zaten. Insanlar konuşmaktan korkuyor artık. Adam hakaret etmemiş, tehdit etmemiş noluyoruz ya. Daha demokrasinin ilk maddelerini kavrayıp hayata geçirememişken, neyin kafasında bu hükümet. Okadar tecavüzcü, seri katil, şerefsiz elini kolunu sallayarak gezerken, böyle adam gibi adamların yargılanması ne acı. 17 agustos marmara depreminde devlet uyurken, askerimiz ve bu adam ekip arkadaşlarıyla yüzlerce insanı enkazdan kurtardı. Ne büyük nankörlük böylesi vatansever bir adama. Yazıklar olsun.
kendileri istediğine hakaret edip eleştirirken özgürlük, gerçekler oluyor ama muhalif olanlar yaptı mı suç oluyor. burda ise mantığın tamamen dışına çıkarak verilen bir talep var. eleştirmek ne zamandan beri hakaret oldu bilmiyorum, çünkü içerik de küfür yada hakaret içerebilecek bir unsur yok. sadece muhalif olduğu için insanların hayatını kurtaran bir kuruma önce ana binasından çıkın demek ki daha sözleşmeleri var sonrasında kurucusu hakkındaki bir talep. sadece kendilerini belli ediyorlar diyorum başka da bir şey demeye yada hakarete gerek yok.
An itibari ile adli kontrol sartiyla serbest birakmilmistir.
feto beni de kandırdı desin.
mahkemenin adli kontrol uygulamasıyla sonuçlanmıştır, konu hakkındaki bir başka dikkat çekici nokta ise olayı haberleştiren televizyonların nasuh mahruki'nin tayyip erdoğan'a hakaret ettiği algısını sürdürmeleri. erdoğan'a hakaret eden mahruki serbest vb. başlıklarla olayı saptırmaktalar. oysa nasuh mahruki kimseye hakaret etmemişti.
Eski çalıştığım iş yerim bu sporcuya sponsordu.
Çalıştığım firma sahibi ise yahudi...
Geçen gün programını izlerken "ne zaman tutuklanır acaba" dedik, tutuklanmış. Komedi niyetine mısır patlagini alıp izlemek lazım bu ülkeyi. Zaman geçer yaşlar yerine oturur.
bu ülkede hiçbir başarı cezasız kalmaz sözü ne kadar doğruymuş.

bu ülkenin tüm aydın insanlarını tek tek susturuyorlar. nasuh mahruki de bunlardan biri. geriye yalaka, yancı bir tayfa kalıyor. ne bileyim ya benim artık hiç umudum yok. kötülük hep kazanıyor. nefret ediyorum bu ülkeden, bu düzenden..