bugün

Kaptan Ozan Tufan adsşasfmasf.
Fener darma duman olmus amk neyse bari biz kasalim biraz su tinercileri köprü altina yollayalim.
Not selçuk spor.
son 10 yılın en kötü Fenerbahçesini izliyorum.

bir türk olarak üzücü ama bir taraftar olarak da bu durum iştah kabartıcı.

ligde de bu performansın devamını dileriz.

not: ndiayespor.
Kimin Hangi pozisyonda oynadığını anlamadığım maç. Kafası kopmuş tavuk gibi koşturup duruyorlar orda burda.
24 senedir evde küfür etmedim ailemin yanında az önce amk diye bağırdım evdekiler linç girişiminde bulundu.
vardar 2-1 kazandı. fener eylül'ü göremeden avrupa'ya veda etti...
Seytan ridvan fenerin ölüsü tur atlar diyordu hahaha.
Ben burda olduğum sürece aykut kapıdan içeri giremez!
(bkz: girdi)
Rezillik otesi.
aykut kocaman istifa et aziz yıldırım istifa et.
ahahhahwhjwjwjajjaaj galatasaray'a gülen kuşlar, döner götünü avuçlar puahjajajajajajajajahahaja.
Vardar ovası vardar ovası kazanamadı fener balası.
Fenerbahahahhahahahace.
Yazık amk. Yazık. Püh size. Utanmaz herifler. Sokağa nasıl çikacaksiniz ruhsuz ibneler. O paralar kursaniğizdan nasil geçecek?
Vardar'ın oranı 13'tü. Nasıl üzgünüm anlatamam.
Kimse bedel ödemeyecek beyler kendinizi üzüp hastalık sahibi olmayın, yönetimin yaptığını yapın. Siktir edin. Erken uyuyun bu akşam.
Vardarın başkanı ipad bakmaya başlamıştır.
https://www.instagram.com/p/BYMCcU3H0FD/
Fenerbahçe transfer yapacağına vardarı alsaydı keşke tur garantiydi.
Çok üzücü çok. iki maçta da sahada rakip adına hiçbirşey yoktu. iki maçta da kemdi kendine goller atıp, kendi kendine elendi fenerbahçe. Rakip yerine sahaya 11 duba koysak sonuç çok farklı olmazdı.

Bi kere ozan ve van persi bu takımın oyuncuları değil. Dirara gelince... lensi bırakıp bunu geitren aklı sikeyim ben. Tamamen düz, hiçbir özelliği olmayan oyuncu. Ama sürpriz değil yani. Adam geçmişte de böyle. Böyle bir adam yani. Almışız gelmişiz fenere 11 oyuncusu diye.

Şimdi şu oyun ve şu sonuçtan sonra, taraftar ne diye gelsin tribüne? Kendi kendinize oynarsınız.

Son olarak son yıllarda söylemekten dilimizde tüy bitti. Aziz yıldırım istifa!!! Bunu hep bir ağızdan bağıra bağıra söyleyip, o stadı inşetmeyen taraftarı da sikiyim! Bu da son sözüm!
östersund a gülenlere bak amk vardara iki maçı da kaybettiler ahahahahhaha swh
görsel
vardar takımının yendiği maç.

dalga bile geçmeyeceğim bir sonuç oldu, üzüldüm fenerbahçe taraftarına. futbol bu herşey olabilir ama bu kadar para harcayıp bu kadrolarla östersunds , vardar gibi takımlara elenmek rezalet gibi rezalettir.

eşekten adam olur fenerden olmaz lafı bu sefer tamamen gerçeği yansıtıyor gibi gözüküyor. kadro kötü hocaları onlardan da kötü.

taraftara sabırlar.

not bjk
fakat güzel koydular.
Beşiktaşa 8tas diye dalga geçen sarı gelinlerin biri Ostersunda elendi diğeri Vardar'a artık gazoz kupasında birlikte oynarlar * :D