bugün

listeye yeni yazarlar eklendi, arkadaşlar uplayın ki herkes görsün..
Son on dakika hazır mıyız gençler?
Sözlük için susma vakti.
sebebi ne bilmiyorum ama muhtemelen sözlüğün yönetim kurulunda endişeye neden olan eylem.
zall sıkıntıdan sigara üstüne sigara yakıyomuş!

(img:#1399473)
yazma kararının son entrysini ben giriyorum arkadaşlar, 3 gün sonra görüşmek üzere...
saat : 00.00
''artık güzel şeyler yazsınlar da okuyalım'' türünde yapılan eylem. meme başlıklarını silmekle, engellemekle bu iş bitmez. ancak kaliteli yazıların arasında o başlığı açanlar utanıp, ezik hissederse ya o tarz başlıklar bir daha açılmaz ya da normal başlık içindeki oranları iyice azalır. böyle ''yazmıyorum'' tribiyle geçseydi, 11 yıl içinde geçerdi ve ben de görürdüm.
başladı mı?
iş gezime denk gelmiş oldu.
sözlüğe arada bi göz atıp gidişatı göreceğiz.ey sözlük ahalisi, katılan ve katılmayan kardeşlerim, gazanız mübarek olsun.
Ben yazacağım çünkü dayanamam.
Ben karikatüre boğmaya karar verdim sözlüğü.
Oo sözlük bana kalmış.
Bu tür şeyler hep yapıldı ve sonuç gelinen nokta. Entry girmeyince ismail oğlanın kararı değişmiyor o zaman zalloğlamı devirin. Umudum gençlikte. Hadi bakayım siz yaparsınız.
gelin hadi nazlanmayın arkadaşlar. gizli gizli okuyorsunuz sözlüğü zaten.
kafa izni yapmak isteyenlerin ürettiği bahanedir. problemlerin çözümü için eylemsizlik veya sonuçsuz ve anlamsız eylemler anlam ifade etmemektedir. *
penisimizde olmayan eylemdir.
Eski kaşar taze kaşar kamplaşmasında sıra boykota geldi.
Matureler boykotçu
Çıtırlarsa işinde gücünde.
Herkes safını seçsin.
Bizim safımız tarzımız belli.
Çıtırcıyız elhamdülillah.
Tavşan dağa küsmüş dağın ruhu bile duymamış.

Naber lan tavşancıklar. Kendinizi bir halt sanıyor musunuz gerçekten.

Soytarılar sizi.
yaklaşık olarak 27 saat sonra bitmesi gereken eylemdir. 3 saat sonra bitecek olsaydı "24-26 temmuz" tarihleri arasında gerçekleşmiş olması gerekirdi. yazmadan duramıyorsunuz, ama böyle ilginç atraksiyonlardan da geri kalmıyorsunuz. 1 gün daha yazmayacaksınız, unutmayın 1 gün.

edit; 3 saat sonra biteceğini söyleyen arkadaş entrysini silip uçmuş.
sözlüğe şu 3 gündür hiç olmadığı kadar entry giriliyor. eylem ters tepti.
Şantajcı takımının eylemi.
Toptan gidin bence, insanları rahat bırakın.

Her gittiğiniz yer sizin istediğiniz gibi olmaz, olmayacak da. Devamlı, devamlı ne bu çaba? Nan hepsi başımıza yetkili kesildi haa!
ateş olsa cürmü kadar yer yakacak olanların eylemi. eylem kaçarak değil, tepkisiz kalarak değil bizzat konuşarak yazarak yapılması gerekirdi. kim örgütlemeye çalıştıysa kusura bakmayın ama hıyarın tekiymiş. buna uyanlar da armutun önde gideni.
Tam olarak ne ise yarayacagini kavramadigim eylem, üretim duracak, makinalar bos kalacak, Patron zor durumami düsecek?
Geldim gördüm yenemedim durumuna düştük.
Olsun denedik bi bok olmadı şimdi daha kötü ve karaktersiz günler beni bekliyor.
Im back pussies...
Cok sey değişti evit.Iq seviyemiz sayenizde %500 kat artti.

tişikkirlir.
Allahım memeleri bu kadar özleyeceğimi tahmin etmezdim. Caps atan oldu mu.
Gerçekten iyi bir şekilde organize olabilirsek değişim gösterebilecek bir eylem olurdu.