bugün

euroleague maçı.

fener kazanır.
saat 20.00'da başlayacak ve ntvspor'dan canlı yayınlanacak olan, fenerbahçe ülker için ya tamam ya devam maçı.
en az 6 sayı farkıyla kazanmak zorunda olduğumuz maç.
6 sayı fark ile kazanmak zorunda olduğumuz maç..
ne var ne yok saldırılıp kazanılacak.

edit: kazanıldı.
işte taraftar işte şampiyon!

3. periyot bitti bitecek takımın gaza ihtiyacı var tezahürat şu.

ayağa kalkmayan cim bomlu olsun!

lütfen ayağa kalkmayın lan. sizin gibi taraftara sokayım ben. hala oturarak maç izleyen bir taraftara yeni salonlar, stadlar yapsan arenalar yapıp içine spartacusleri koysan ne nolur? eşek hoşaftan ne anlar allasen.

bu dakikadan sonra kimse bana bana fenerbahçe taraftarıyla galatasaray taraftarını karşılaştırmasın. abdi ipekçide ki taraftara bak bir de şurdaki.
galatasaray taraftarı ile fenerbahçe seyircisi arasındaki farkı gösteren maçtır itibari ile.. bu işler parayla değil yürekle arkadaşlar.. hatırlatayım dedim..
lynn greer ın eski takımı fenerbahçe ye resmen tecavüz ettiği maç oluyor. son çeyrekte fenerbahçe den bir dönüş beklesem de 6 sayı fark hayal gibi.
an itibariyle kazanın 11 farkı bastığı maçtır.
farkın sekize indiği maçtır, hadi fener son bir nefes.
geride gittiğimiz maç. işimiz zor ama imkansız değil. her attığın lööönk diye girsin ulan. girmezse de siki sağolsun!
ibrahim kutluay ın anasının nikahı olursa tarzındaki yorumlarıyla güldüren maç.
tiyatro izler gibi maç izleyen taraftara sahip oldugumuz bir diğer karşılaşma. kalksanıza ulan!
özentilerin bi kez daha ifşa olduğu karşılaşma.

(bkz: fenerbahçe türkiyedir)
Fark 2 sayiya indi.
maçın özeti ; http://a5.sphotos.ak.fbcd..._1563945_2053503594_n.jpg

fark 2 sayıya indi (tt olması bekleniyor). Son 4:14 dakika.
fenerbahçe ülker in beklediğim dönüşü yaptığı maç ancak buradan altı sayı fark hala zor görünüyor. şu domercant bi beşlese olabilir ama, şu domercant ı beşletin lan!
mirsadın savan avına kurban gidip suratını yere çarpıp kaşını patlattığı karşılaşma.
uzattık lan işte!! sokun götünüze!!!!!!!!
adamlar döndü ya la!
aslanlarım benim helal olsun.
Fenerbahçe 79-79 Unics Kazan şeklinde uzatmaya giden Maç.
fenerbahçe'nin son 10 saniyesine 2 sayı geride girip, maçı 6 sayı farkla kazanması halinde şansının devam ettiği için, maçı uzatmaya götürmek amacıyla son saniyelerde üçlük yerine ikilik aradığı ve bulduğu maç.
ikilik attı şansı devam ediyor.üçlük atsa elenecekti takım vay arkadaş.
fenerbahçe ülk. : 21 21 13 24
Unics Kazan : 26 18 24 11 şeklinde biterek maç uzatmalara gitmiştir.
iddia'dan anlayanların yardım etmesini dilettiren maçtır.
eski bir galatasaraylı mike wilkinson 2 serbest atışı da kaçırınca fenerbahçe ülker maçı uzatmaya götürdü. lyday in de çok gününde olmadığını ve domercant ın da çok insiyatif almadığını düşündüğümüzde fenerbahçe yi yakarsa greer yakar gibi görünüyor.
fenerbahçe'nin işi bitireceği maçtır. eli kulağında beyler!