bugün

Biraz olsun duyarlı ve her şeyi çok düşünüp kafaya takan bir yapıya sahipseniz çok ama çok zor bir yaş dönemine girmişsinizdir. 18 ve sonrası 30 lara kadar bu tür insanlar için cehennemin başladığı dönemdir.
son çeyreğinde koştuğum yaş, şimdiye kadar en iyisiydi.
daha bebek sayılırsınız. sigara alkol kullanmazsanız kafadan 15 sene genç sayılır sonra çöker açık ve net.
işe başlamış ve ailenizden ayrı bir eve çıkabilmişseniz, hayatın en keyifli zamanlarıdır.

ama bu keyifli zamanlar yaklaşık 5-6 sene sonra alacağınız sorumluluklarla birlikte, sizi psikolojik ikilemlerde bırakabilir.
17, 20, 21 ve 22 gibi boktan yaşlardan sonra, umutla gözetlediğim yaşta olmaktır. bakalım, bu yıl neler olacak?
sözlüğün anasını silmektir. olm bi gidin lan.
henüz 15 yaşında olduğum için önümde daha 8 senemin olduğunu bana hatırlatan durum.

23 olanlar biraz yaşlı sayılır. 30 iseniz bitmişsiniz demektir.
29 yasinda olmakla yarisamayacak olandir.
gençliğinin son demlerini yaşamaktır. 10 ay sonra 24 olacağım ve orta yaşa adım atacağım. bazı şeyler çok acı.
Sen bi an önce 90 olda öl amk.
3 gun sonra 23 oldugumda gelip yazicam.
Gençliğimi iyi yaşadım mı sorunsalıyla gelecek kaygısının ortasında bir yaştır 23. Pek çok insan hayatındaki en önemli kararı o yaşta verir, bilemedin 24 olsun hadi.
okulun da bitmesiyle oha 23 mü oldum falan olursunuz.
umarım iyi bir şeydir haha.
24 saatin yetmediği 3-4 saatlik uykularla günleri geçirdiğim hayatımın iz bırakan yaşı.
hiçbir şey değildir.

(bkz: 35 yaş)
tam seks yapacak yaşta olmak demektir. tanrım sana şükürler olsun.
23 üm çok güçlüyüm. Swh.

Yukarıdaki terbiyesizliği yok sayıyorum.
Keskeee nerde.
Umarım mezun olmuşsunuzdur.
tam aşık olma yaşıdır.
hayatın son güzel zamanlarını sınırla yaşamak tabi türkiyede mümkünse.
Bizim Komşu kızının kendinden 20 yaş büyük adamla evlilik hazırlığında olduğu yaştır.
Hızla geçecek olan yıllara bir kaç adım kalmış yaştır. 24ten sonra ışık hızına geçiyor.
En azindan bende öyle oldu gibi.
Ne büyüdüm diyebiliyor insan ne küçüğüm. Değişik bir şey. Son 4 ay daha bu yaştayım.
Hızlı geçen zamana giris yaşında olmaktır.

24 ten sonrasi su gibi akar merak etme.. yani bende öyle oldu ara yaşlarım yok gibi sanki. Enteresan.