bugün

galatasaray 'ın kesinlikle galip gelmesi gereken maçtır. hem ali sami yen'de olması hem de gruptaki ilk maçı olması nedeniyle.
olympiakos'un pek te hafife alınmaması gereken maçtır.

zira ben avrupada maç oynayan her türk takımını destekleyen biri olarak diyorum ki : bu yunanlılarda kovaceviç gibi ağır ama sağlam bir forvet varken , sebastian leto gibi liverpooldan kiralanan 21 lık bir arjantinli sol açık varken , djorjevic gibi sırbistan'ın yusuf şimşeki varken* diogo gibi fırsatçı bir amc si varken sağ açığında galletti gibi eski zamanların dripling ustası varken , dudu gibi bir top çalan ortasahaları varken , oscar gonzalez gibi zaragozada parlamış 2 kanada birden hükmeden hızlı adamı varken , belluschi gibi fm cilerin yakından tanıdığı eski river plate li bir adamları varken defanslarında da raul bravo gibi uzun top ustası varken aman diyim cimbombom iyi çalış bu karşılaşmaya kaza olmasın.

müneccim notu: aman diyim bir de genç yetenekleri mitroglou var forvet belki oynar bir kaza olmasın.

edit: öyle bir yerimden sallıyorum zannetmeyin yunan sınırından her hafta naklen tvden izliyorum 2 senedir ben bu ligi.
galatasaray'ın adam gibi oynaması gereken maçtır. olympiakos ne kharkiv'e ne dinamo'ya benzer. bursaspor maçındaki gibi bir futbolla 3 tane de yer cimbom 5 tnae de.
Predrag Djordjevic i seneler sonra tekrar göreceğimiz ve nikopolidis e güvendiğimiz maç.
en son 4-5 yıl önce olsa gerek cihan haspolatlı'nın golüyle olimpiyat stadı'nın çimlerine gömdüğümüz olympiakos ile oynayacağımız, uefa gruplarının açılış maçı. parola mutlak galibiyet. olası bir beraberlik bile gruptan çıkmak için hesap kitap işlerine sokra galatasaray'ı.
galatasaray ın almasını dilediğim maç. galatasaray düşmanı diyenlere*buradan saygılar...
olimpiakos forumlarında galatasasaray'ı karaiskaki stadında isteyen denyolara sami yen kurası çıkınca kapak olan maç. forumlarda inşallah galatasaray çıkar da yunanistan'a gelir diyen tayfa maçın istanbul'da olduğunu duyunca yamulmuş kısacası.

ee madem bu kadar yamuldular, ayar vermek şart oldu. doğru bir kadro ile çıkılır ve takım iyi yönetilirse galatasaray'ın ayarı vereceği maç.
tsi 21:15'te başlayacak olup ispanyol hakem Eduardo Iturralde Gonzalez'in yönteceği, d smart'ın Futbol Smart kanalından canlı olarak yayınlanacak maç.
başlamasına bir hafta kalan mac.
(#4057840) entarimde bastıra bastıra söylediğim gibi galatasaray için çok zor geçecek maçtır.
biletleri pazartesi günü itibarı ile biletixlerden satış sunulacak karşılaşma. kale arkası bilet fiyatları 30 ytl dir.
üst bitecek maçtır. benden tüyo sizden kupon gençler.

çok sonralardan gelen edit: lan benim tüyoma göre mi kupon hazırladınız? ne bu şiddet? vurmayın, öldü zaten.
şampiyonlar ligi 2003-2004 sezonunda atatürk olimpiyat stadı'nda oynanan 21 ekim 2003 galatasaray olympiakos maci'nda dünyaları kaçırmasına rağmen cihan haspolatlı'nın ayağından gelen golle 1-0 mağlup olan olympiakos'un mutlak suretle yenilgiye uğratılıp haliç'ten denize dökülmesi gereken maç.
avrupa'daki kötü gidişe son verecek çıkışın ilk adımı olmasını diliyoruz. bunun için kadro yeterli ama teknik heyet canımı sıkıyor.
bir fenerbahçeli olarak, bir galatasaraylıdan daha fazla galatasaraylı olacağım maçtır.
galatasarayın olası bir galibiyetinde gruptan rahat rahat çıkacagını gösteren maç. *
ayrıca açılacak pankartlarla yapılacak göndermeleri merak ettiğim maçtır. * *
geleceğin yıldızı gözüyle bakılan diogo luis santo, real sociedad'tan tanıdığımız darko kovacevic, benim patlama yapmasını beklediğim arjantinli kanat oyuncusu Fernando Belluschi, ayrıca raul bravo, luciano galletti, michal zewlakow vs..

galatasaray'ın işinin hiç de kolay olmayacağı karşılaşma.

edit: tamam ak. duymak istediğini söyleyeyim.. galatasarayın çok kolay kazanacağı karşılaşma. kewell'lı, basros'lu, arda'lı kadrosuyla farka gideceği karşılaşma. mına koyucaz olympiakos'un.. laylaylaylaylaylaaaay
bir fenerbahçeli olarak galatasaray'ın kazanması için dua edeceğim maç.
eski açık tribününden 30 ytl ye izlenebilecek maç.
biletlerin bittiği, yunanlı taraftarların olmayacağı maç. *
galatasaray'ın çift önlibero ile çıkması halinde kazancağı tek önlibero ile çıkması halinde perişan olacağı maçtır. gayet açık ve net.
müthiş bir oyun beklediğim, bol gole şahit olmak istediğim, yunanlıları istanbul ali sami yen stadına gömüp, tarihlerinde unutamacakları bir hezimet yaşamalarını istediğim ve sonucunda da çok sevinip eğleneceğim bir maç olmasını beklediğim bir maçtır.
açık tribünden bas bas bağırıp cimbom'umuzu destekleyeceğimiz maç.
fanatik bir beşiktaşlı olarak galatasaray'ı can-ı gönülden destekleyeceğim maçtır. tamam ezeli rakibim, türkiye ligi sınırları içinde rekabet bin beş yüz, ama yurt dışında niye bir yunan takımını türk takımına tercih edeyim ki ? etmem. galatasaray yenerse uefa'nın resmi sitesinde veya avrupa basınında "türkler kazandı"; kaybederse "türkler kaybetti" deneceğini biliyorum çünkü.