bugün

fernando muslera, semih kaya, aurelien chedjou, burak yılmaz' ın forma giymediği, galatasaray' ın bir nizami golünün bir de penaltısının hakem tarafından es geçildiği, sinan bolat transferinin hata olduğunu arsenal maçından sonra gösteren müsabaka olma özelliğini taşıyan türkiye kupası maçı.
stoperlerinin yokluğundan kaynaklı kademe hatalarından 2 gol yemiş bir galatasarayın başka bir golü de hakemden yediği maçtır. 2015 yılında hala değişmedi bazı şeyler maalesef...

görsel

görsel
diyarbakır bb nin çaktığı maçtır. (bkz: megri megri cincon megri) *
emre can ve sinan gümüş ilk on birde yer almadığı için üzüldüğüm maçtır. kaç gündür bu çocukları izlemeyi bekliyordum.

hakem hatalarının arkasına sığınmaya gerek yok. galatasaray, rakibi kim olursa olsun üretken bir oyun sergileyemiyor ve goller bulamıyorsa kabahati yalnızca kendinde aramalı. diyarbakır galibiyeti hak etti. kendilerini tebrik ederim.

tatil pek yaramamış gibi. hamza hamzaoğlu\'nun gerekeni yapacağına inancım tam.
diyarbakırspor un kazandığı maç.

maçtan önce galatasaraylılar: 8-9 atarız kadroya baksana.
maçtan sonra galatasaraylılar: çözüm süreci.

ne derseniz deyin 'sonuç'.
gassarayın yenilmezlik serisinin diyarbakır bşb tarafından bölünmesiyle son bulan maçtır.
Bu galibiyet galatasaraya iyi gelecek. Akillari baslarina gelecek diye dusunuyorum. Yoksa ilk lig macinda tokezlerlerdi ama rize macini ciddiye alacaklardir. Tebrikler diyarbekir.

Cimbomluyum.
Şikedir çok net.
kürt derbisi.
suan galatasaraylilarin elimize verdular diye mirildandigi macin sonucudur.
1- pandev iş yapmıyor gibi gozuksede umut malından çok daha fazla rakip takım defansında tehlike yaratıyordu. Oyundan alınması cidden saçma oldu.

2- olcan adın gol olup yağsa da, asist olup aksa da bu adamin bir yarar sağladığı yok takıma. Bunu da 90 dk boyunca yaptigi salak salak pas hataları ve aptal ortalarından gördük. 2. Yarı kesinlikle çıkması gerekiyordu.

3- Sinan gümüş bu maçta oynamayacak da hangi maçta oynayacak bunu da anlayabilmiş değilim.

4- Sinan bolat'ın yerine diğer yedek kalecilerden birisi geçse çok daha iyi oynardı.

5- hamza hocanın oyuncu değişiklikleri bana kalırsa tamamen yanlış ve zamansizdi.

6- hamza hocanın teknik bilgisini cidden bu maç sorguladim.
Galatasarayın as kadrosuyla çıkıp 2-0 mağlup olduğu maçtır.

Bu takım, niye bize gelince olağanüstü efektif bir performans sergileyip oyun oynatmazken diğer, daha az etkili diyebileceğimiz anadolu takımlarından böyle çelme yer. Şaşırtıcı!
dışarıdan bakınca hiç mantıklı gelmeyen maç.
ana hakemin hatalarından dolayı degistirildigi,olcan adın ve sinan bolatın acilen takimdan gönderilmesi gerekliligini kanıtlayan maçtır.Kim ne derse desin galatasarayın golü verilmemiştir.
Olcan dururken pandev'i,
olcan dururken yekta'yi,
Olcan dururken sneijder'i oyundan cikartan,

Son dakikalarda da sinan dururken emre can'i oyuna alan bir teknik direktorun adimiza katlettigi mac olmustur.
50-70 dakikalar arasi sneijder'e bilerek atilmayan paslarin gozumuze sokuldugu mac olmustur.
Diyarbakir gibi bir takima karsi hala doldur bosaltlarla pozisyon aramaya calisan bir galatasaray'i izlememize vesile olan rezil bir mac olmustur.
Sezon basinda "muslera satilmali sinan var" diyen bir menajerin futbolcusunun ne sikik bir kaleci oldugunu gosteren bir mac olmustur.
Olcan denen fenerli topcunun bu takimda yerinin olmadigini kanitlayan mac olmustur.
bruma denen esenyurt kackini apacinin ilk 11'de oynayabilecek kapasitede olmadigini gosteren mac olmustur. Ulan hic mi calismiyosunuz anlamiyorum!

Ayrica;

Çedju, semih, burak yokken cok canimiz yanacak, hazir olamamiz lazim...
Diyarbakır ın 2. Lig kırmızı grup takımı olduğunu hatirlatmak isterim. Ayrıca gs nin de sneijder dahil neredeyse as kadroyla çıktığını da. Hala teknik taktik hakem vs konuşacak Armutlar için bu notu düşmem gerekirdi.

Kudurun amına koduklaRIM.

Ne diyorduk çocuklar , ha evet , ahahhahahahhahahah.
Ulan yemin ederim ondan bundan dört yediğimizde bu kadar gururum incinmedi şu götü boklu pkklılara yenildiğimiz maçtaki kadar. Sinan malı takımdan direkt olarak siktir edilmeli.

Not: hakemin vermediği golümüzden bahsetmiyorum bile.
30 yaşından sonra beni futbolcu olmaya heveslendiren maçtır. Iki sene oynasam yeter, iki seneden kasıt iki maç elbette. Iki maç oynayıp iki sene yatarım hayatım kurtulur. hep pandev mi olcan mı yolacak bu galatasarayı. Gazozuna olsa alınır bu maç edep yahu.
galatasaray komple yedeklerle sahaya ciksaydi sonuc bambaska olabilirdi, tebrikler diyarbakirspor , bizim icin onemli olan lig sikmisim ziraat kupasini.
yok verilmeyen golmüş yok penaltıymış boş laf.galatasaray gibi büyük takımın arkasına sığınmaması gerekir böyle şeylerin
diyarbakırspor u kutluyorum.skoru neredeyse 90 dakika korudular.kamp bize yaramamış bu maç bunun göstergesidir.ligde allah yardıcımız olsun.
sinan bolat denen karaktersizin yılda iki üç maç oynayıp onları da böyle oynayıp milyon dolarlar kazanması beni aşırı derecede rahatsız ediyor. bu düzenin amacını sikeyim.
amedspor'un maçıymış. ben sizin geçmişini sikeyim e mi orospu çocukları? burda galatasaraylılık falan yapmıyorum. amedspor nedir e be amına soktuğum? bir de girdi ahaha za falan çekiyorla. devam edin orospu çocukları bir sik olmaz bizden.

not: yok takım falan amk.
amedsporun 2-0 kazandığı maç. maçtan önce yazılan entrylere bakmak iyi olur.
gönlümüzün diyarbakır bşb'den yana olduğu karşılaşma.
Buz gibi golün verilmediği maç, he bide kırmızı kartın tabi.