bugün

bir iddia. twitter'da bazı efektçiler video kurgulanmış diyor.
Saygılar...

aga video da kurgu, montaj vs. zaten var bunu kimse inkar edemez. * adamlar prodüksiyon yapmış diyoruz sabahtan beri. ama o ölümler gerçek bak orda bir kurgu yok. ama öncesi kurgu bildiğin kısa film çekmiş adamlar.
ışid'in bütün videoları gibi montaj doludur lakin ışid infazları gerçektir. iki mehmetçik yakılmamış olsalar bile en başından iddia olarak bakan biriyim; bizim için gözetleme evi gibi olan bir yerde bunca zaman esir kalmaları bile rezaletin daniskasıdır.
Millette sanacak ki film seti var orada. Hepsi montaj vs. Işid , küçücük çocukları bir kafese toplayıp yakan bir örgüt. Siz neyden bahsediyorsunuz anlayamıyorum?
internet engeliyle birlikte ihtimali düşmekte olan durumdur zannımca.
Isid hep boyle video cekiyor yea diyen, Bilmem kac yıldır düzenli olarak IŞiD videosu izleyen ve bu konuda uzmanlaştigini iddia eden ruh hastalari,

Israrla yakilanlarin bizim askerimiz olduğunu iddia eden amacini anlayamadığımız embesil sürüsünün inanmadığı şey. Isid militani misiniz orçolar???

Videolar gercek oldugu icin degil, Isid in propagandasını yapan görüntüleri izlemekten adeta sapikca zevk alan ve bunlari yayan orospu cocuklari yuzunden internete erişim kisitlaniyor. Keske hepten kapatsalar ve bu yaratiklar sosyal medyayi insan gibi kullanmayi ogrenene kadar da acmasalar.
hekim olan arkadaşımı aradım, ona da izlettim bu videoyu!!! kardeşim şerefsizler gerçekten yakmışlar, montaj ya da makyaj olamayacak kadar gerçek, bu dinsiz köpekle, orospu çocukları hd çekmişler, ben yanmış insan cesedi daha öncede defalarca gördüm dedi bana.

sinirden ne yapacağımı nereye bağıracağımı bilmiyorum, görüntülerde konuşan işidli piçte türkçe konuşan bir hayvan. seyretmeyin oğlum! sakın seyretmeyin! allahınız varsa seyretmeyin! şu an dışarı çıkıp işidçiye benzeyen ilk adamı öldürüp hapse girmek istiyorum o kadar delirdim!
3 gün önce 'Türk askerleri işid tarafından kaçırıldı' haberini bilmeyenler yalan diyebilirler.
montaj olup olmadığını bilmem inşallah montajdır, ama dış basında kaldırılan videoların altına "normalde iğrenç bir şey paylaşmam ama, türkiye ışid i destekliyordu ondan paylaşıyorum görsünler" diye commentlerde google drive'dan paylaşıldıktan sonra izlediğim videodur.
katılmadığım önerme, öldürülenlerin bağlantıları açıklanmamış olsa da izlediğim şey oldukça gerçek görünüyordu.
ulan keşke montaj olsa ah keşke. saatlerdir montaj olmasına dair bir emare arıyorum. montaj olduğuna dair maddeler sıralayan aktroll entry lerini umutlanarak okuyorum belki bir şey yakalamışlardır diye sonra "kelime-i şahadet getirmiyorlar" ı görüp saçmaladığımı anlıyorum nasıl bir kitleden beklenti duyduğum gerçeğiyle yüzleşince.

yalnız bu aktrollerin hemen neden montaj bu trollemelerine kalkışmalarına bir anlam veremedim. ulan neden korkuyorsunuz. millet tepki verse nolacak. tepkiyi sikleyen mi var. bu iş de tıpkı diğer her şey gibi yine size yarar. terör de sizi besliyor , vahşet de, kin de, ölüm de.. insanın kanını donduran psikolojimi altüst eden bu vahşet yaşandıysa bundan da sorumlu tutulmayacak olan sizsiniz sorumlu tutulacak olan chp. terör korku , panik , yılgınlık yaratarak kitleleri iktidarda birleştiren bir unsurdan başka birşey değil ki türkiyede.