bugün

bir yandan hayatını sikmek öte yandan ileri ki yaşlarda evlatla güzel bir dostluk sağlamak.
Allah ömür verirse; damadıyla tavla, geliniyle halay çekebileceğini gösterir. Genç baba iyidir.
Erkenden hayatını mahvetmek.
Hala bakıma ihtiyacı olunan yaşta bakacak birini edinmek, birlikte adım adım büyümek demektir. Ve bunun iyi bir şey olduğunu sanıyorsanız, yanılıyorsunuz.
çok güzel durumdur keşke başıma gelseydi ama kız arkadaşım yok.
rahmetli babamın başına gelen hadise. şimdi bakıyorum da ne kadar genç bir yaşta evlat sahibi olmuş. üstelik görev nedeniyle bulunduğu o dönemin iptidai mardininde.. babam akşam eve buz kalıbıyla gelirmiş. buzdolabı felan yok tabi. annem anlatırdı.
1 yıl ile kacirdigim olaydir.

Aa yaşımı ifsa ettim.
bi yandan güzel bir şey de 21 yaşında o yükün altına girilmez be.

evlilik yaşı erkekte minimum 25 falan bence.
baba bisiklet baba çikolata baba ayakkabı dediğinde çocuk tabi oğlum diyebiliyorsa erken baba olmanın tartışılmasına gerek yok. adam hazır hissetmiş baba olmuş helal olsun denir. yok içi burkulacaksa bu isteklere sadece ailesine değil topluma zarar veren bir durumdadır. çocuk eksiklik hisseder ve babanın gücünü kudretini hissedemezse topluma karşı hiddetli ve tehlikeli olur. her şeyden önce de çocuğun hayatını zora sokmak bir hak durumu değildir.
Çocuğuyla beraber büyümektir.
Tasolarını kıskanmak, muhallebisinden kaşıklamak, pusetini, oyuncak araba misali sürmektir.
içinde, binbir ukde ile yaşlanmaktır.
Yapmayın evladım, yapmayın çocuğum!
Hayatının kazığını yemiştir. Sen daha çocuksun çocuk birde çocuk mu büyüteceksin. Kesin doğru düzgün is bile bulamamıştır. Evlilik 25 30 yas aralığında olması lazım. Net.
hazir finaller yaklasmisken ve dersler lesken sokmayin aklima soyle seyler lan.

sonra 15 yil sonra, ' evladimla pes keyfi 'diye anin goruntusu mi atayim, bunu mu istiyorsunuz?
çok genç yaşta bebek sahibi olmak hayatı sınırlandırır.
Neresi genç yaş?
ideal bir zaman bebek sahibi olmak için.
21 yaş büyük erkekle sevgili olsak baban yaşında dersiniz.
ben kaçırmışım arkadaşlar kendinize iyi bakın dediğim başlık.
30a 3 senem kaldı acilen taşıyıcı anne bulmam lazım yoksa çocuğum gerizekalı olacak.
babamın başına gelen hadise.
hem de ilk tayin yeri olan iptidai mardin'inde.
ESKi ZAMANLARDA TAMAM DA şimdi çok erken.