bugün

an itibariyle alanzinho iyi bir şut çekmiş ve top direği yalamıştır. söz merkez stüdyoda.
an itibariyle alanzinho iyi bir şut çekmiş ve top direği yalamıştır. söz merkez stüdyoda.
sabri nin hangi mantıkla oyundan atılmadığının açıklaması merakla beklenen maç. bu kadar mı kirlenir bir lig, insanın aklı hafızası almıyor. kişi kişi değil tüm hakemlerin gözü korkutulmuş. bu kadar boktan bir kadro zorla şampiyon yapılmaya çalışılıyor. sonra da avrupa'da niye rezil oluyoruz diyorlar.
an itibariyle, umut golü kokladı hem de bir değil iki kez.
galatasarayın kaybedeceği maçtır.
trabzonsporun arka arkaya 2 tane gol kaçırdığı pozisyondur. önce umut' un seken kafa vuruşu, sonra yine umut' un kornerden gelen topa dokunamaması.

isteyenlere burdaydı ama sözlüğün yasal yönden zor durumda kalmaması için sildim.*

seni seviyorum sözlük. ve senin zor durumda kalmanı istemiyorum.
(bkz: modlara yağ çekmek)
şimdiye kadarki skoru itibariyle "herşey bursaspor'un lehine gelişiyor" dedirten maç.

edit: maç sonuyla beraber resmiyete de kavuştu, herşey bursaspor lehine gelişiyor efenim.
(bkz: bu onur un siki de bize kalktı)
(bkz: sabri nin kornerden gol atması)
engin baytar ın yok arkadaş 2 yi atmayalım dediği müsabaka.
kalecilerin, özellikle onur un harikalar yarattiği karşilaşma. leo franco da boş değil. yerinde müdaheleleri var..
sabri sarıoğlu'nun kendi kalesinin korner direğinden vurduğu şut sonrası rakip fileleri yardığı maç olmuştur. durum şuan 3-1. sabri'nin golü 3'lük sayılmıştır.
dakikası 82 yi gösteren ve 1-0 trabzonspor un üstünlüğüyle devam eden futbol karşılaşmasıdır.
zavallı galatasaraylıların bir an için sevindiği maçtır.
bir kalecinin yıldızlaştığı maç. bu kaleci tabii ki leo franco değil.
trt radyosunda maçı anlatan spiker maçın başından beri keita'ya defalarca harry kewell demiştir. aralarında nasıl bir benzerlik kurmuştur merak konusu.
3 puan trabzonspor'un.
(bkz: allah ım rüya mı bu)
2. yarı trabzonspor' un daha baskın oynadığı maçtır. pozsiyonları iyi değerlendirebilseler 3 gole kadar gidebilirlerdi.
edit: 1-0 trabzon kazandı.
ek1: fenerbahçe'm çok kârlı çıktı bu haftadan.
ek2: bu yenilgi haftaya galatasaray'a iyi mi gelir kötü mü gelir görecez.
galatasaray'ın haftaya fenerbahçe'yi yenmesi gerektirdiğini gösteren maç.
bursanın galibiyetiye şampiyonluğun yalan olacağı maç olmuştur. yok bursa kazanamassada fener ve bjk yi potaya sokmuş olduk. her açıdan sıçtığımızın kanıtıdır.
demek ki neymiş... evet galatasaray sonunda ciddi bir rakiple karşılaştı. haftaya da rövanşı var.
ellerimizi ovuşturup önümüzdeki haftayı iple çekmemizi sağlamış maçtır.
galatasaray'ın bu sezon alt* biten 9. maçı olmuştur.
bir an için şampiyonum sandım değil mi itiraf et.