bugün

bursa atatürk stadyumunda oynanacak stsl 14.hafta karşılaşması. 3 büyük istanbul takımından sonra şampiyon olmayı başarmış iki anadolu kulübünün maçı bir nevi anadolu derbisi aynı zamanda.
güzel maç olacak gibi gibi.
kendisi trabzonlu ve trabzonsporlu olan bursaspor'un hocası şenol güneş'in bir bakıma kendi memleketinin takımıyla yapacağı maç. güzel zevkli ve çekişmeli bir maç olacaktır entryde bahsedildiği gibi tam bir anadolu derbisidir. gönlüm bursasporumuzun kazanmasından yana ama trabzonda öyle yavan bir takım değil güzel çekişmeli, heyecanlı bir maç olur 2-2 bitebilir. ancak ters olan bu maçın saati yani böyle bir maçın 16:00'da değil 19:00'da oynanması gerekirdi. özetle güzel maç olur, trabzon'u seviyoruz ama inşallah bursasporumuz kazanır.
şenol güneş ve trabzonspor açısından özel bir anlamı olan spor toto süper tiyatro ligi 14. hafta karşılaşması. maç saat 16:00'da lig tv'den yayınlanacak.

gönlüm trabzonspor'dan yana elbette ama şenol güneşli bursaspor galibiyetine de üzülmem.

oyna dik oyna!
16.00 da başlıcak olan ve oldukça zevkli geçmesini beklediğim maçtır.inşallah kazanan bursasporumuz olur.
GOOOLLL 24' Fernandao (P) (Bursaspor 1 - Trabzonspor 1)
GOOOLLL 29' "Fernandao" (Bursaspor 2 - Trabzonspor 1)
edit: Golü atan "Ozan"'mış.
bursanın golü yendi yanlış görmediysem. görüntü berbat malum korsan yayını yapanları kınıyorum.
bursa'nın golü ofsayttı. Çizgideki oyuncu kaleci yerine geçer. kurallar böyle.
o değil de o penaltı ne sikim penaltıydı amk!
trabzonspor'un maçı kazanma veya berabere bitirme ihtimalin şu andan itibaren %0 olacağı maçtır...

bursaspor 3-2 veya 4-2 bu maçı alacaktır. maç sonu herkes görecek nasılsa.
trabzonspor beş para etmeyen futboluyla yine ilk yarıyı berabere bitirebildi.ama bursa siker atar ikinci yarı,ibne hakemin vermediği gole dua etsinler.
atacast tan hd olarak izleyebileceğiniz maç. ücretsiz diolar, kullanmayı öğrenmelisiniz.
ben bu penaltı kuralını hala çözemedim, kalecinin gerisi mi ofsayt oluyor, son rakip oyuncumu ? top geride olunca rakip hiçbir oyuncu olmadığında bile ofsayt olmuyor du kafam karıştı amk.
ozan tufan'ın asisti volkan şen'in golü ile bursaspor'un 3-2 öne geçtiği maç.

ozan tufan'ı almak lazım.
trabzonspor' un türlü türlü hatalar yaptığı bursaspor dan ozan tufan ın maçın şimdiye kadar ki bölümünde 1 gol, 1 asistle oynadığı futbol karşılaşması.
bursasporun hunharca alacağı maç.
bursasporun hunharca alacağı maç.
ersun yanal ı tutan bir Fenerbahçeli olarak trabzon alır diyorum.
(bkz: teknik direktörü tutmak)
bizans'ın arzu ettiği gibi biten maç.

golümüzün sayılmaması konusuna ise hiç girmeyeceğim. neticede o gol sayılsaydı, bu maçı yine berabere bitirmek için gereken yapılırdı. buna şüphem yok.

rakibimizi, dost ve kardeş trabzonspor'u tebrik ederiz.
bu kadar iyi oynadığımız maçtan 1 puanla ayrılmak çok kötü.ayrıca ofsayt diye verilmeyen gole hiç girmiyorum.bizim kaleci ve trabzonun kalecisi de ayrıca 2.lig kalecisi statüsündeler.
bursaspor'un ofsayt gerekçesiyle iptal edilen golü : görsel
bursaspor'a verilen penaltı : https://vine.co/v/OX1FB2rbIIq

ne diyelim, hakemler üzerine düşeni yaptı. her iki takımında puan kaybedip, üç geyiklerden kurulu zirvenin biraz daha sağlamlaşmasını sağladılar.

(bkz: futbolun katili türk hakemleri)

öte yandan, maçtan önce bursaspor tribünlerinden, trabzonspor tribününe çiçek gönderildi ve beyaz güvercin uçuruldu. bu da, bugüne dair güzel bir ayrıntıydı.
kaleci hucum oyuncusundan geride ise, çizgideki tek oyuncu kaleci yerine sayılır ve ofsaytı bozmaz. yani bursa'nın attığı ve sayılmayan gol ofsayttı.
penaltıda ise bizim mal kaleci topu kaçırdıktan sonra kaleye dönmeliydi. rakibe yakın defans oyuncusu vardı zaten. sen o pozisyonda rakibi kovalarsan, bırak müdahale etmeyi, üflesen penaltı çalar hakem.
gösterilmeyen sarı kartlar ayrı bi konu zaten.
dün fenere, sırtı dönük düşen adamın eline çarpan toptan penaltı verildi. bursasporlu oyuncu ceza sahasında kafaya çıkarken koluyla topun yönünü değiştirdi. aynı pozisyon ceza alanı dışında da oldu. her iki pozisyonda da devam dedi hakem.
nihayetinde Güzel maçtı. mustafa ve ıshak'a daha fazla forma şansı verilmesi lazım. ikisi de iyi topçu ama, sanırım motivasyon eksikliginden olsa gerek, gerçek performanslarını ortaya koyamiyorlar.
waris ve papa devre arası satılacakmış. bu fırsat özellikle savunma eksikleri göz önüne alınarak değerlendirilmeli.
iki büyük anadolu takımının önünün kesildiği maçtır, skor 3-3 bu iki takımda şampiyonluk yaşayan anadolu takımları. şimdi ne oldu bu 3 büyükler denilen takımların hepsi maçlarını kazandı gibi. tamam beşiktaş maçı daha oynanıyor ama muhtemelen oda kazanacak. şimdi hem bursa hem trabzon 1'er puan aldılar 3 büyükler 3'er puan aldılar ne oldu aradaki puan farkı 9'dan 11'e yükseldi, başakşehir zaten taraftarı bile olmayan akp takımı onların pozisyonu çok fazla önemli değil ama bu iki takım (bursa ve trabzon) her daim şampiyonluğa oynayan takımlar ama ben artık iyice anladım 3 büyükler dışındaki hiçbir takım şampiyon yapılmak istenmiyor. ama dost kardeş trabzonspor ile biz bursasporlular her zaman dostuz ama söylediğim gibi anadolu'dan bu 2 takımdan başka şampiyon çıkmaz çıkmayacaktır da, 3 büyükler diye diye ağzı köpüren spor yorumcularının götleri rahat olsun.
yazıma yazıklar olsun demekle başlıyorum hem hakemlere hem ttf'ye

görsel
http://hizliresim.com/Gp5P06

be arkadaşım yeter be! insanda bir yere kadar sabredebiliyor. geçen hafta karabükten yediğimiz gol ofsayttı, bu hafta attığımız gol hakemler tarafından ofsayt sayıldı.

2 maçta 1 puan alan bursaspor hakem hataları olmasaydı şu 2 maçta 4 puanı alacaktı. insan cidden üzülüyor.

ttf'ye gelince nolurdu kardeşim suni çimde oynamasaydı bursaspor, adam akıllı saha neden ayarlayamıyorsun. hadi oynatsana feneri suni çimde ?

kısacası arkadaşlar ttf'ninde hakemlerinde ..... koyayım.
(bkz: ete para vermeyin yiyin birbirinizi)

Güzel bir skor olmuş maç.