bugün

benim için dünyanın en güzel günü çünkü ben doğmuşum. bazen diyorum ya ben olmasaydım ne olurdu. sanırım babam şimdi ki kadar mutlu olamazdı bana bakıp bakıp gurur duyuyor çünkü ne güzel yapmışım diye. en yakın arkadaşım hep bir eksik olurdu onu tamamlayan kişi benim çünkü. ofis arkadaşım bu kadar kahve içmezdi çünkü kahveyi hep ben yapıyorum. kardeşlerim kiminle dalga geçerlerdi acaba o zaman ya da kime sırtlarını dayarlardı ki ben onların her şeyiyim.
Bir kere özel bir insanım burcum balık yükselenim akrep muhteşem kombinasyon dimi tüm özellikler mevcut sevilen bir insanım hep mutlu olacak bir neden buluyorum kendime ve seviyorum kendimi 1.50 cm boyunda kalabalıklar içinde görünemeyen bir tipim var diye yıllardır kendimi teselli ederim ama yarın doğum günüm keşke doğurmasaydın kadın beni bu saydıklarım yalan ve ben dünyanın en mutsuz insanı olabiliyorum çünkü eksik yanım var anne beni terk eden bir kadın yıllar sonra geldiğinde binlerce bahanenin arkasına sığınan kendini affettirmek için tek bir çaba sarf etmeyen kadın arada bir amonyaklı pasta yapan ama yaptığı şeye sevgisini katamayan kadın yarın benim doğum günüm ve keşke sen beni doğurmasaydın
değişim günü.

neler olabileceğini belirleyebildiğin gün.

doğuşunu kendin belirliyemiyorsun. ancak geleceğini şekillendirebiliyorsun.

tarihte 21 şubatta neler olmuş öğrenelim.
bu kadar karamsar olmana gerek yok hem boyun ya 1 cm olsaydı en azından 1 buçuk cm. hem yaşıt sayılırız.
Bunalımdaki bir yazar arkadaşımızın içini dökmek icin açtığı bir başlık. Nice yaşların olsun kardeşim. Umarım bu yeni yaşında insanlardan bir şeyler beklemekten vazgeçersin. Çünkü hayat karşılıklı alış veriş için yaşanmaz. HayatI kendin iÇin yaşa. insanları bu kadar kafana takmaya devam edersen tabi ki istediğini her göremediğinde yıkılırsın. Herkesin annesi babası muhteşem olacak, arkadaşları onu çok sevecek, iş hayatı parlak olacak diye bi şey yok. Hepimiz boktan bi şeyleri kovalıyoruz işte. Sadece kendin için uğraş, kimseden umma. Kendini sevmekten asla vazgeçme.