bugün

Hoşça kal sevmiştim seni.
2019 a önceden üzüldüğüm gibi buna da
üzüldüm biraz.Uzatmalara alabilseydik iyi di.
Türkiye'de yaşıyorsanız yılın iyi geçme ihtimali çok düşük zaten fazla beklenti içinde olmayın. 2022 de gayet boktandı.
Olmadı bu ya baştan mı alsak.
Benim icin hayal kırıklıkları ile dolu bir yıldı geçmişe donup baktığımda hatırlanmaya değer hicbir sey yasamamisim gibi geliyor. Cok yorulduğum üzüldüğüm tükenmişliğe ramak kala hissettiğim ve her an her seyden vazgecebilme potansiyelim olan bu gecmis yıldan sonra umarım 2023 te toparlanabilip kendim icin en dogru adimlari atacagim. iyi ki bittin 2022.
Çok çabuk bitti. Aralık ayına girişimiz dün gibiydi.
2022'yi çok özledim...
Bende özledim.
2019 gibi buda gitti diğerleri gibi.
Ama içimde hala hafif bir üzüntü var bu yılla ilgili kendisine çok emek vermiştim
istanbul'da yeni yerler, yeni yollar keşfettiğim, bursa'ya kendi başıma gidebildiğim, gezdiğim, adalar'a gittiğim, ünlüleri gördüğüm, sık sık kütüphaneye gittiğim, konsere gittiğim, 2021'e göre daha çok yüzdüğüm güzel bir yıldır benim için.
Karşılaştırma yaparsam 2020-2021 den sonra iyi gelmedi yarımyamalak oldu bitti.

çok şey kaçırdığım yıldı bunu 2022 de kafaya çok takar oluyordum.
Sonradan kanıksamaz oldum bunu akışına bıraktım.
2020-2021-2022 de neden bu tür şeylere bu kadar çok kafaya taktığımı bilmiyorum içimde kalan hevesler yüzünden mi yoksa kaçırmak istemediğim için miydi.aslında yapsam bile yine bişey eksik olacaktı bunu bilmeden dik başlı gidiyordum.
Ya da ocakta hevesimi alamadığım şeyin başına kötü bişey gelince psikolojim bozulmuştu belkide bilmiyorum.
2023 de de olsa fazlasını bile yapardım ama.
O dediğim hevesime 4 hafta bile bakmadım bu sene.
Belkide bazı hevesler söndü bir ara..