bugün

şuna da inanır: 'sudaki solungaçlı bir canlı nasıl akciğer sahibi olur. bir memeli neden suya geçip nasıl balina olur.'
işte kuran'a bu yüzden inanırlar zavallılar.

(bkz: işte ben buna gülüyorum)
2012 yılında hala evrim safsatasına inanan insandan çok daha ileridedir. bilim yobazlarının körler sağırlar birbirini ağırlar şeklindeki ipe sapa gelmez sözde kanıtlarını düşünecek olursak din dogmaları bilimsel bağnazlık yanında hafif kalır.
"Ey kafirler! Sizin dininiz size, benimki ise banadır." Kafirun Suresi

2012'de hala laik olamamış ancak ateist olmayı medeniyet sayan uludağ sözlük yazarının insanların yüzünde küçümser gülümseme bırakan düşüncesidir.
2012'deyiz. insanlar birlik olmak yerine din, dil, ırk ayrımı yaparak bölünüyor.
Asıl gericilik bizlerin Kur'an'a inanmamız değil, sizlerin inançlarımızı yargılamanızdır!
evrim'i bilim kabul edenler şu soruyu cevaplasın diyorum hepsi "hebele hübeleden" öteye gidemiyor. suda yaşayan ve parçalanmamış oksijeni sudan ayrıştırmak zorunda olan bir hayvan nasıl oluyor da hiç ihtiyacı olmayan akciğere sahip oluyor.
tanım: kandırılan insandır.

dinci:
'evrim'i bilim kabul edenler şu soruyu cevaplasın diyorum hepsi "hebele hübeleden" öteye gidemiyor. suda yaşayan ve parçalanmamış oksijeni sudan ayrıştırmak zorunda olan bir hayvan nasıl oluyor da hiç ihtiyacı olmayan akciğere sahip oluyor.'

cevabı: işte bu yüzden islam' a inanmalıyız.swh

neyin kafasını yaşıyosunuz arkadaşım. richard dawnkins abimiz söylemiş işte.

siz kandırılmaya devam edin.
kandırılan insandır.

dinci:allah ın yarattığı bir insana inanıp allah a inanmayan komik yazar sıçmığı.

cevap: seni allahın yarattığını nerden biliyosun ?

(bkz: kafa siken dinci zırvaları)
din kitaplarının ya da dinin kendisinin belli bir inanma süresi olmadığı için, "hala" inanmaya devam etmesinde bir sorun olmayan insandır.
richard dawkins'in müridi tarafından horlanan kişi. birinin müridi olup ardından da siz dine inanıyorsunuz demek ne demek? richard dawkins ya yanılıyorsanız sorusuna demirel vari bir şekilde "ya siz yanılıyorsanız" diye cevap vermiş ve bu cevap olmuş. lakin hala sudan karaya geçişin cevabı yok.
neye inanacaktı. iç güdüleri ve hayat anlayışı dorukta olan insan'dır. müslüman ve yaratana inana'dır.
dünyanın dua üstüne durduğunu bilen insandır.
ve umuyorum ki sadece rafında tutmaz kur'an'ı, açar okur.
aradığı soruların cevabı yok diye allaha inanır. insan cevap yok diye, rastgele bişeye inanırmı amk ?

(bkz: neyin kafası bu)
2012 yılında tek bir hücreden evrilerek bu hale geldiğini düşününen bir sürü ge-ri-ze-ka-lı dan akıllıdır. tabii kuran hakkında gerçekten bilgisi varsa.

her türlü dine saygım varda. ateizm mi? tek hücre lan!

eksileyin yavrularım!
acınası insandır.

dinci:
'2012 yılında tek bir hücreden evrilerek bu hale geldiğini düşünen salaklar vardır.'

cevap: o zaman allah kesin var panpa. swh.
(bkz: kime ne)
aklını kullanmayı başarabilen dünya üzerindeki ender insanlardandır. tebrik edilesi, alnından öpülesi insandır.
bir şey kaybetmeyecek insandır. belki de çok şey kazanacaktır.
edit:imla.
yanlış düşünen insandır.

dinci:ama ben yaratıcının sözlerine inanıyorum.

cevap: o sözlerin yaratıcına(!) ait olduğunu nerden biliyosun? ayrıca seni onun yarattığını nerden biliyosun? he , bide onun varolup olmadığını nerden biliyosun ?

(bkz: neyin kafası bu)
başlığı gören insanın gülmesine sebep veren durumdur.
kandırılan, salak yerine konan insandır ve anca güler.
cevap yok diye allah'a inanmaz allah cevaptır diye inanır. gariptir tek hücreli bir canlının evrim sürecinde insan olduğuna inanıyorlar. hücre hep doğru seçilim yapıyor hep bir üste evriliyor.
şimdi neden inandığıma dair ayetler yazardım ama Allah'a inanmayan ayetleri mi okuyacak.
hala müslüman kalabilen insandır zaar.
Insanlar biseye inanir baglanir. Kurana isteyen inanir isteyen inanmaz. Bir nevi bakarsak ateizme inanmakta cahilliktir hic bir zaman kanit getirilememister. Darwinin teorisimi? Yapmayin ama yinede kucuk bir soru. Eyer darwinin teorisi dogru ise, neden bu konuyla ilgili henuz bir fosil bulgusu yok? Siz bize Kurana inandik diye kandirilmis deyin evet bunu yapin. Ancak kendinizi avutursunuz buda bir gercek.
olması gerektiği gibi davranan insandır. ateistlerin dinsizlerin hakaretini haketmeyen insandır. herkesin inancı kendine ve herkesin özgür iradesi elindedir. isteyen istediğine inanır.
2012 de hala bu tür saldırıları kendine zafer sayan insandan bir adım önde olan insandır.