bugün

5 binde 200 hiç bir şey kara harekatı lazım.

(bkz: hava operasyonlarına aşırı sevinen mal)
hala inanmayanlar varsa liveleak'te bazı görüntülere ulaşabilirler...
https://twitter.com/TRSpe...status/626344606779711488
insallah devami gelir dedigim olaydir Gebersin it suruleri
bu arada kürt birsiyim.
Çok iyi olmuştur.
Yalan haberdir. Nasılda tam 200, 201 değil! Bu insanlar salak değildir.
200 DEĞiLDiR O 200 OLSA DURAMAZSIN.
bu blöfü görüyorum ve artırıyorum: 373 pkkli gebertildi!
bu "inanmamcılara" diyorsun ki:

- 130 kesin tespit edilen rakam. incelenen görüntüler, istihbarat, telsiz kestirmeleri vs. birçok yöntem sonuncunda tespit ediliyor. 200'e kadar çıkabilir deniyor.
- habur'da bekleyen en az 60 tane leş var, pkk'lılar almaya geldiler, henüz almalarına izin verilmedi.
- pkk bile 10 tane kaybını açıkladı, kürt medyasında daha ilk gün 30 kadar ölü olduğu haberleri verildi.
- liveleak'te videolar var
- bir hafta-10 gün sonra malatya adli tıp kurumuna git bak
- uzun zamandır hangi medya organında leş resmi gördün? acaba neden? infial yaratmamak, propaganda malzemesi vermemek için olabilir mi?

adam hala inanmam, dağ taş bombalanıyor, vs. vs.
Tsk: 261 pkk lı öldürüldü. 300 den fazla yaralı var.
şu sıcak havada yüreklere su serpmiştir, serinletmiştir.
200 degildri daha fazladır ve yaralı sayısı 300 ü de geçmiştir.

http://www.ahaber.com.tr/...du-300-terorist-yaralandi
maalesef çok azdır. bunlar bu şekilde bitmez. bu adamlar çok pahalı bombalarla öldürülüyor. bir pkklının hayatı bu kadar değerli değil. osman pamukoğlu'nun yöntemleri uygulanmalı.
içimin yağlarını eriten muhteşem olay. Çok daha fazla olduğunu tahmin ediyorum. "Dağı taşı bombalıyoruz" deyip milletin moralini bozan beyinsiz mal sürüsü, pkk'nın üst düzey teröristlerinin gebertildiğinden habersiz mi, mal taklidi mi yapıyor? Türk'ün moralini bozmak için elinden geleni yapan eşekçi orospu çocuklarından ne farkınız var lan sizin?!

Akp muhalifiyim, türkçüyüm, türk silahlı kuvvetleri'nin gücünden ve iradesinden zerre kadar şüphe duymuyorum. Aslanlarımızın vurduğu yer dümdüz olsun da, bir tane soysuz piç sağ kalmasın inşallah.

(bkz: muhalif olayım derken devlet düşmanı olmak)
suruçta ölenlere ne kadar sevindiysem ayni orantida bunlarada sevindim ikiside ayni zihniyet bana göre.
Erdoğan bombaları saf muhafazakâr ve milliyetçi kesimin gazını almak için yapar ki görünen o başarılı olmuş.

şehirlerde hergün onlarca eylem oluyor , bilmem kaç kişi infaz edildi ama sınırın dışı dağ taş bombalanıyor, takke düşüp kel görünmesin diye.
şu ana kadar açıklanan zayiyat sayısı sanırım 4 kişi pkk tarafindan.

Erdoğan sadece şuan erken seçimde HDP ve mhp üzeri bişey yapabilirmiyim düşüncesi içerisinde, ilk firsatta barış , kardeşlik ,işte terörü bitirdik diye ortaya düşüp , süreç arayacak.

200 kişi ölmüş ve bir sürü yer imha edilmiş ve sizde bunu Yediniz?
koca kandil ama üst düzey yönetici ölmemiş ama bir sürü kayıp var.
hersey orda mağara içinde istersen günde 10 salvo yap , adamlar yıllardır bunları yaşıyor kalkıp açık arazide konuşlanirmi.
siz ne tatlı ne saf şeylersiniz öyle.
siz kesin Karamurat falan izlerkende bunlar gerçek diyen tiplerdensiniz.
afiyet olsun , bir ara soda içinde hazmı kolay olsun *
hahaha cozmos a ulaşmış amına koduklarım. ateşiniz bol olsun höwalyuslar . yeter mi? yetmez.

200 pkk militanının öldürülmesidir.
200 yuvarlama bir rakam olabilir ama şunu söyleyim; 60'ın üzerinde kürt ölüsü habur sınır kapısında bekletiliyor. türk devleti bunların ölülerini şu an için sınırdan sokmuyor. hani sağa sola kürtçe sandığı isimler vererek kürdistan kuranlar vardı ya, boş kağıda 100.000 liralık çek yazmak gibi, söylemlerinin komik olduğunun farkına varmışlardır sanırım.

buna artı olarak bir de yurtiçinde telef olanlar var. birkaç tanesinin son halleri altta görülebilir.

+18

http://t.co/sXmBSnvCFt

+18

heee, dağ taş vuruyolar heval. peki sizin şu daha 1 ay önce iç savaş tehditinde bulunan barzolar nerede?
Nice 200 lere dedirten hededir.

Bu ülkenin polisine askerine haince pusu kuran şerefsizler beter olun.
yalan haberdir. maksimum 10 pkk iti öldürülmüştür. 200 olsa şov yaparlardı şov.
(bkz: itinayla gaz alınır)
chp'lierce dağı taşı bombaladılaaaar, hdp'lilerce sivilleri katlettileeeer tepkileriyle karşılanan durum.

tabi lan dağ taş bombalandı. şans eseri orada bulunan pkk'lılar da gebermiş baksana. niye kıvırıyorsun.
LAN iNSAN OLUN BiRAZ, ALLAHSIZ KITAPSIZLAR. 200 Ü TELEF OLMUSTUR YAZACAKSINIZ.