bugün

ekrem başkanlık yapmaya değil vatandaşı öpmeye gelmiş gibi. lütfen artık istifa et git..
Şak şak şak şak şak.

(bkz: gözleri alkış şeklinde şaşkın surat)
puh yazıklar olsun her şeye indirim yapılırken suya zam mı yapılırmış? chp zihniyeti işte ne beklersin ki.
Neden şaşırıyorsunuz bu kadar?

Las Vegas'a tatile gitme hayalleri vardı ama toplu taşıma araçlarına yaptığı zam pandemi nedeniyle kendisini tatmin etmedi.

E başkanımız da durur mu?

Yapacak böyle şeyler tabii.
su ya indirimi zaten imamoğlu yapmıştı gelir gelmez.

ak parti zamanının sonlarında 300 tl su faturası ödediğimizi biliriz.

şikayet ettik. su saati bozuk dediler. ücret iadesi yapacaklardı 16 aydır yapmadılar.

indirim nedir imamoğlu ile tanıştık. yoksa ak parti ha babam zam yapıyordu.
her şeye rağmen ekrem imamoğlu.
Hani artık indirim var, zam yoktu?
Bunları önceki yönetim de yapıyordu.
Adamın koltuğuna otur, birlikte başardık de.
Neyi başardın ulan?
Mutlu musun imamoğlu?
Ülke batıyor adamın suçu ne?
Suya zam falan geldiği yok.
Elektrik ile su faturası normalde ayni miktardaydi şu anda elektrik su faturasindan 2 bucuk kat fazla.
Tepki koyacaksanız buna da laf edin.
Istanbul u kaptırinca birdenbire herşeyi sorgular oldunuz.
Ekremin yalayıcıları buna ne diyecek bakalım. Herşey bombok oldu demeyecekleri kesin.
Yalnız akpnin allahsızlığı yine gün yüzüne çıkmış.

Chpli belediyede zam yapılırken enflasyon oranı %12,6.

Memura zam verilirken %4.5.

Hahahahhahahahahahahhaha.
keşke her konuda böyle cebinizi düşünseniz de, atılan yemlere kanmasanız.

boş ver lan, ayasofya cami oldu.
imamoğlunu eleştirelim ama adam geleli daha 1 yıl oldu. ayrıca ibb meclisinin çoğunluğu akp'nin elinde. akpliler kimsenin sesini yükseltmesine izin vermiyorlar ki. kafasına çöküyorlar. ibb'nin ihalelerini hala akpli ler alıyor. 20 yıl boyunca akp tarafından yönetilen bir istanbuldan bahsediyoruz. bu insana biraz zaman verin. ondan sonra zaten hep birlikte eleştiririz. hiç kimse halktan güçlü değildir. olamaz da. imamoğlu 2023 cumhurbaşkanı olarak gösterildiği için tüm akp medyası onun üzerine oynuyor. sabah akşam imamoğlu

hiç bir partili değilim.
(bkz: gördüm rall ı bastım eksiyi).
dünya borsalarında doğal gaz % 50 den fazla düştü

akabe yılbaşından bu yana gaza %35 zam yaptı

konuşun ulan akabeliler, bu zam ne ayak ??????
ekrem git trabzon'da hamsi tut belediye başkanlığını sana göre değil uşağum, aynen.
şu video da şurda dursun.

(bkz: https://twitter.com/medya.../1284055969224327168?s=21)

ekocular 'geleli 1 yıl oldu akp'liler çalıştırmıyor ' diyor da akp'lilerin yaptırmadığı bir işi söyleyemiyorlar. adam %35 çakacakken, beğenmediği akpliler zammı %12,5 a indiriyor, adam onu da beğenmiyor.

önce şu videonun tercümesini yapın. nerde lan %40 indirim. yapıldı da ben mi atladım.

Birisi doğalgaza yapılan zammı sormuş. Kardeşim akpliler doğalgaza indirim yapacağız demişler de zam mı yapmışlar? Yada indirim yapacaklarına dair beyanat var mı? Varsa getir onlara da hesap soralım.
ekşi sözlükte her olaya sikko sikko eleştiri kasan aptal y-chpli tiplerin ciddi ciddi savunduğu zam.

ekreme verdim bu arada ben aktroll felan değilim.
izmir'deki su fiyatlarına yaklaştırsınlar tabii....