bugün

Birebir gördüğüm bir şey var ki; Antalya da tatil yapan bir tanıdığım, bacak, deniz, bira Üçlüsü fotoğrafı atıp altına katliam var diye hastag atıyor. Zekaya bak.
Neyse ki RTE tarafından lanetlenmiştir, kınanmıştır..

içimiz rahatladı..
"En iyi kürt, ölü kürt ." diye slogan atanların insan olduğuna şahsen inanmıyorum.
Ne olursa olsun Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki her sivil insan , türk kürt çerkez laz ayırtmaksızın bize emanettir. Kardeştir. Acınız Acımız Suruç..
bu zamana kadar herhangi bir katili desteklememiş, herhangi bir terörist ile bilerek aynı çatı altına girmemiş olan varsa, allah rahmet eylesin. masum insanların ölmesi gerçekten kötü.
ama ortada bi ışid-pkk hesaplaşması var gibi gözüküyor. eğer gerçekten öyleyse, hiç üzülmedim. hatta hoşuma da gitmedi diyemem.
vatan toprağında bu tür katliamların yaşanması ve buna içten veya dıştan sevinenlerin olması insanı dehşete düşürüyor. yarın öbür gün istanbul'un göbeğinde böyle birşey yapılsa ve masum insanlar da katledilse ohh iyi olmuş diyebilecek misiniz. bu ülkeyi çıkmaza sürükleyen, terör olaylarını ülke içine taşıyan herkes net şerefsizdir.
PKK nın kendi partisine oy veren adamları öldürmesidir.

işte bu kadar şerefsizdir bunlar. Ama kürt halkı hala bunlara oy vermeye devam eder. Müstehaktır bunlara.
Türkiye'nin çeşitli yerlerinden suruç'a giden resmi kaynaklara göre 28 kişinin hayatını kaybettiği patlamadır. yerel ajanslara göre 31. hayatını kaybedenlerden biri de devrimci trabzonsporlular'dan koray çapoğlu. patlama anının videosunda elinde trabzonspor bayrağı ile görüntüleniyor.

bu katliamı gerçekleştirenlerin ve buna göz yumanların allah belasını versin.
iclerinden sehid olan sınıf arkadasima ve arkadaslarina allahtan rahmet diliyorum.Yutkunmakta bile zorlanıyorum.
"yarın ışid ankarada biryerleri patlattığı zamanda görmek istiyoruz" diyenleri gösteren patlama.
biz zaten büyükşehirlerde patlamalara tanık olduk bikaç sene önce. eskiden çok hoşunuza gidiyordu.
galiba hala gidiyor.
ölenler müslümansalar allah rahmet eylesin degilseler en hızlı şekilde doğaya karissinlar. yaralanlara da acil şifalar... gerisi boş.
üzmeyen olaydır.

3/5 çapulcu patladı diye yas tutucak halimiz yok, ayrıca bizi ilgilendirmeyen olaydır.

işimize bakalım.
Işid midir, Daiş midir, işid midir, Isis midir, ne s.kimdir bilemiyorum ama devlet bu radikal or.spu çocuklarının önüne geçmediği sürece bu tip şeyler hep olacak. Öleceğiz, öleceksiniz, ölecekler. bugün suruç olur yarın malatya. daha sonra da ankara, istanbul. bir dur demenin vakti gelmedi mi?
Kürtlere yine malzeme olucak mesele.O değilde amerikadan iyi ders almışlar aynı Bush'dan iyi ders almışlar.
faşizmin kendini hissettirdiği patlamadır,olan yine gül gibi gencecik insanlara olmuştur failleri yine bulunamayacak diğer katliamlar gibi tarihin tozlu sayfalarına kalkacaktır.
çok üzülen k*rtler analarının eteklerini giyip intikam almaya gidebilir.
Net skorunu merak ettiğim patlamadır.
Skoru bilen yazsın lütfen.
çılgın bir patlamadır.
Yıllardır pkknın yaptığını ışidin yapmasıdır. Biraz da bu acıyı siz çekin bunlar daha iyi günleriniz. Paramparça savrulacaksınız etrafa. Orrospu çocukları.
insanlık dışı terörist saldırı. pkk yetmiyormuş gibi bi de bu orospu çocukları çıktı başımıza.
ayrıca hala bu ülkenin istihbaratı yok mu nasıl engel olmazlar falan diyen var. lan bu ülke hükümet eliyke ışide destek veren bir ülke. belki de o bomba senin benim paramla alındı aq adam hala devlet nerde diyor. devlet bombayı patlatanlarla yatıp kalkıyor.
"Burası bizim değil, bizi öldürmek isteyenlerin ülkesi"
hastalıklı akp zihniyetinin eseridir.

söz konusu hastalıklı, basiretsiz, şizofren zihniyet, "osmanlı'yı kuruyoruz", "suriye'ye demokrasi getiriyoruz" ayaklarıyla, hem israil'le defalarca savaşmış müslüman bir ülkeyi perişan etti, hem de sınırımıza peşaver kurulmasına sebep oldu.

zamanında pakistan'daki dinci iktidarlar ne hata yaptıysa aynısını göz göre göre yaptı. şimdi halkımız bu hataların bedelini ödüyor. malum pakistan afganistan'daki yobazları desteklemiş, sonra söz konusu yobazlar kendi başlarına dert olmuştu...

ey yandaşlar gerçekleri görmeniz için daha ne olması gerekiyor? size göre "allah'ın vasıflarını" taşısa da "devlet adamı" vasıfları taşımayan sıradan bir kenar mahalle demogogunu olmayacak mevkilere çıkardınız. söz konusu şahsın hangi "öngörüsü"(!) doğru çıktı? yanılmadığı tek bir olay oldu mu? cahilde basiret ararsanız zor bulursunuz. hoş böyle bir derdiniz de yok ya ama neyse...
ölenlerin ailesine başsağlığı diliyorum, Allah sabır versin.
görüntüler izlenilince fark ediliyor ki orta doğu halkı olarak empati yeteneğimiz kayboldu. film izler gibi izledim.
Bu ülkenin ayağını kaydırmak isteyenlerin çok olduğunu gösteren patlamadır. Urfaya da hep gitmek isterdim. Ölenlerine rahmet yaralıkara şifa yakınlara da baş sağlığı diliyorum.
bir fiilde fail o fiilden fayda sağlayandır,
hdp oraya topladığı kişileri pkk ya katlettirmiştir olay bu,
demirtaşın söylemlerini takip edin mevzuyu anlarsınız.