bugün

barcelona kesinlikle kazanacaktır * *
bu tip maçlarda favorilerin çok fazla kazandığı görülmemiştir. netekim iddaa bile oranı yüksek tutmuştur korkudan.
1-1,75
0-3,20
2-3,20
üst-1,50
alt-1,80

favorisi mevcut ama kesin olmayan maçtır. herkes barça der tabi. götün yiyorsa 2 oyna bakalım!*
not: ilk yarı "0" oranı güzeldir. iy 0 = 2,10 oran.
ben onu seçtim. sonrasına karışmam!
Heyecanla beklenen maçtır.Keşke 2-2 3-3 gibi skorlara uzasa hatta penaltılara kalsa da izlesek dediğim maçtır.Barcelona kupaya daha yakın gözükse de,Morinyo'nun geçen maçta olduğu gibi 70 dk boyunca gol yemeden oyunu tutup,70 ten sonra 1-2 hücüm oyuncusu takviyesiyle,oyuncularının kondisyonuna güvenerek gol atmayı düşünecektir diye düşünüyorum.Tabi maçın son 20,30 dk sına kadar gol görmesse,ki buda barcelona gibi bir takıma karşı çok zor gözüküyor.
Barcelona her ne kadar ön planda olsada real madrid takım oyunu oynarsa bugünkü maçı alacaktır takım oyuncuları çok yetenekli insanlardır Mesut Özil takımın beyni ve gerçekten takımı ayakta tutanlardan biri real elindekileri iyi kullanmalı.
real madrid geçen maçtaki gibi deli pres yaparsa barcelona oldukça zorlanacaktır. ama yine de barcelona kazanmayı bilecektir. büyük ihtimalle fark olmayacak ve maç alt bitecektir.**
ekranı kapatan nargile dumanlarının eşliğinde pek keyifle izlenecek halı saha maçı kadar hareketli maç olacaktır muhtemelen.
madrid in kupayı alacağını tahmin ettiğim maçtır.
barcelona'nın şu 4 maçtaki en handikaplı maçıdır. zira mourinho ligde deviremediği rakibini yenerek kral kupasını almak isteyeceği bir maç olacaktır. madrid kazanır.
bir grup futbol sevdalısının 5-0'lık maçı izleyerek ısınma hareketlerine başladığı maç.

barca kazanırsa kimse ooooov demeyecektir öyle ömer üründül gibi. real alırsa sürpriz olur ve kalan real-barca maçlarına heyecan artar. ömer üründül demişken, aman sakın ntvspor! aklımıza gelen başımıza gelmesin.
real madrid'in kazanacağı karşılaşma.
iddaaya göre barcelona favoridir , maç 2-3 golle bitmesi muhtemeldir.
Mourinho: "I'm not afraid of this match."

Guardiola "I love the way you lie."
real madrid in kazanacağı karşılaşma.
uzatmalara kalırsa real madrid'in kazanacağı maç. barça uzatmalara bırakmadan barçalarsa o zaman diyecek bir şey kalmaz tabi.
barça' nın kazanacağı maç.
Barçanın kupayı kazanıp Real Madrid e karşı 2.roundu da alacağı maç
skorun 2-4 olacağı karşılaşma. risk budur.
dikkat bu entry hayvani ironi içerir

izlemeyeceğim maç.

star tv'ye baktım, papatyam yok; ben de kanal d'de arka sokaklar'ın banttan tekrarını izlemeye karar verdim.
her zamanki gibi barcelonanın kazanacağı bir final maçı olacak .
real madrid'in kupayı alacağı maç. ronaldo gol atacak.
Victor valdes'in yokluğunda, kaleyi koruyacak olan pinto'nun, kariyerinin en önemli maçıdır.
real madritin yine bunu alacağı maç.
pique ya da puyol'un kafa golü atacağı maç.
internetten izleyeceklere i verilebilecek karşılaşmadır.
barcelona düşmanlarını yeneceğiz.