bugün

20 lirayla sevgiliyle 1 günü bitirme yollari adli guncel ve globallesmis su fani dunyada bazi evlenemeyen bekar kisileri yakindan ilgilendirecek onemli sorudur.*
20 liram var diyin.

seviyorsa yeter rahat olun.
Cay icin. Böyle orta karar bir kafede.
Çikolata jelibon topitop falan alin. Cipsler siz yaslardakinde sivilce yapar onermiyorum.
simit sarayından 4 simit 2 ayran, marketten 1 paket sigara, güzel bir parkta piknik muhabbeti. akşama kadar selfie yapın ömür boyu unutamazsınız.
direkt ilişkiyi bitirmek en iyi yoldur.

zaten siz 20tl ile günü geçirmeye çalışırken o sizden en kısa sürede kurtulma yöntemlerini düşünüyor olacak.
sabah hiç uyanmadan, gün boyu uyuma taklidi yaparak.
6 lira da yeterli, 2 çay için bir de dondurma yiyin tamam olum işte.
diyelim ki sen b şehrinde oturuyorsun. sevdiğin kişide a şehrinde oturuyor olsun.

otostop ile ulaşımını sağlarsın. gider 2 simit 2 üçgen peynir alır kapısına dikilirsin. ( toplasan 5tl) mesaj atarsın birlikte kahvaltı yapalım mı diye. köşe çay ocakları vardır kızlı erkekli gidilen oraya gider 2şer çay içersin (4lira) ulaşımı yürüyerek yap eşşek değilsin.

sonra biraz turlamaca
max. 3 liralık hediye alır verirsin dandirikten anahtarlıkta olur.

12 lira yaptı. Cepte 8tl var. 1 liralık çubuk dondurmalardan 2 tane.

kaldı mı sana 6 lira. kızı evine bıraktın.

CouchSurfing.com'dan ücretsiz kalacak yer bulursun. adama durumu izah edince elbet biri kabul eder. Hatta akşam yemeğini beleşe bile getirirsin.

ertesi gün 6 lirayla su alıp lambalarda satarsın ( klişe ama iş görür ) cepteki parayı 10 lira yaptın fazlasına gerek yok.

manitayla buluştun. 10 liraya karınmı doyurursunuz birşeyler mi içersiniz bilmiyorum. içecek için 10 lira fazla bile. Yemek konusuna dönelim.

Aşkım değişiklik yapalım dedim dersin marketten aldığın çabuk makarnalara yakınlardaki çay ocağından sıcak su rica edersin. hatta pinti olma 2şer tane al.tanesi 1tl den 4 lira yaptı. kaldı mı sana 6 lira.

aşkım hadi çaylar senden diye çayıda manitaya kilitledin.

akşam kızı evine bıraktın 2 liralık çekirdek alıp yola çıktın otostop çekmeye araçlar durana kadar canın sıkılmasın çekirdek çitle.

kalan 4 liranın 1 lirasıyla su alırsın kendine. malum çekirdek susatır.

cepte 3 lira ile memlekete döndün hadi hayırlı işler
sahilde bankların üzerine oturup, oradan geçen adamdan iki kere çay söylemektir. başka türlü imkansız.

no: yukarıdaki eylemi bir kere ortaokulda yapmış bulunmaktayım.
simitte olmasa aq.
Max dondurma alarak 1.50 lira 2 su 1 lira çekirdek ve kola 6 lira. Bununla bir ay yeter kız zatüre falan olur ve 1 ay bir şey yiyip içmez yada boşverin bunları öldürün siz kızı.
sevgili ile piknik yapmak
Paran yoksa bi hafta sonraya ertele buluşmayı para biriktir ya da illa o gün bulusacaksanız eve çağırın her şey beleş nasılsa.
istemsizce "ilişkiyi bitirme yolları" şeklinde okudum.

Kolay gelsin.
20 lirayla gidip bende hic para yok bugun sendeniz derim. hatta varsa al sunu da bana 50 lira ver derim.
evinizde oturup film izlerseniz neden olmasın ?