bugün

fifa 2013 te provasını yaptım 4-2 maç.
amrabat'ın gol atacağı maç olacaktır efenim, hatta galatasaray maçı 2-1 kazanacaktır.
haydi allah yardımcımız olsun...
BURAGIN BENCILCE PAS VERMEK YERINE SUT CEKTIGI MAC OLMAKTADIRÇ DK 5 DE.
Semih'in an itibariyle sarı kart yediği maç.
welbeck'in çok tehlikeli olduğu maç.
semihin sarı kartı hak etmediği, hamitin ise ayakta durumadığı maç.
semik kaya' nın haksız bir sarı kart gördüğü maç. bu kadar kolay olmamalı.
VE GALATASAR TARAFTARINDAN 10. YIL MARSI DK 22.
semih kaya'ya kırmızı kart verilmesi gerekirken sarı kartla geçiştirildiği maç.
BURAGIN YAVAS BIR TOPA, BOMBOS POZISYONDA, TiMEiNG HATASIYLA, ALTIPASTA KAFAYI VURAMADIGI MAC OLUMAKTADIR.
manchester ın kötü fakat akıllı oynadığı maç ola ki şansa bir gol olur manu yenilirse yarın gazete manşetlerinde muhteşem oynadık ooooo ezdik geçtik gibi başlıklar görülmesi muhtemel maçtır.
işler güçlerin 12 den sonraya kalmasina sebep veren maç. Umarım değer.
melo'nun şimdiye kadarki performansıyla yine hayal kırıklığı yaratma ihtimalini yükselten karşılaşma

ekleme: derken coştu ya la.
artık amrabat'ın vurmaması daha akıllı davranması gereken maçtır. en azından akıllı vur be olum.
Hamit'in garip işler yaptığı karşılaşma.
melonun sürekli yerde yatarak oynadağı maç
galatasaray'ın bastırdığı maç. o değilde karşı taraf manchester united dediler hiçbirini tanımıyorum ya la. kim olum bunlar mahalleden mi topladınız. *
galatasaray'ın çok yorulduğu maç manchester united kendini pek yormuyor lakin gs gol bulamazsa 2. yarı dökülür gibime geliyor.
lost'taki richard'ın yönettiği maç.

http://forum.paticik.com/...9/7ed/c52/40_450xNULL.jpg
fatih terim'in yedek kulubesini korkudan sicirttigi mac.. o neydi lan oyle kahkaha attirdi resmen..
Direkten dönen top korkutmuştur.
"O nasıl bir top sürmektir amk. adam veli efendi hipodromunda koşuyor sanki." dedirten bir olayın yaşandığı maç.
MANUN TOPU DIREKTEN DONDU! KORNERDEN GELEN TOPA ARKADIREKTE TOPU NEYSEKI DIREGE VURDU!
yarım metreden çarpan topa penaltı diyenlerin olduğu maçtır.

ulan diyorum beşiktaş oynasa bu manchester' la yenmesini isterim ama bu galatasaray' ın oyuncuları taraftarı yüzünden kazansın diyemiyorum arkadaş.