bugün

başrollerini ilker aksum ve tuba büyüküstün'ün paylaştığı, beklentileri karşılayamamış olan star tv'de yayınlanan dizidir. ayrıca senarirstlerikerem deren vepınar bulut'tur.
orjinali the next three days ortalama düzey bir amerika filminden ibaret olmasına rağmen 20 dakika kesinlikle üst bir dizi. adam karısını hapishaneden kaçırmak için tek başına, kimseden yardım almadan çalışıyor. bir erkek çocukları var ve kadın patronunu öldürmekten hüküm giymiş. 20 dakika kurgusu, oyuncuları ve ilker aksum' uyla birlikte izlemek için yeterli.
bir başka arak yapım. nasılsa ortalama tv izleyeni evlilik programı kafasında. orjinal deyince sadece sahte olmayan pank-note geliyor aklına..

arakla arakla çek. canlıyı indir.

sanat falan..? kim .iker yalova meclis çaycısını..

edit: kamil abi eksileyip duruyorsun..ben diziyi kötülemiyorum ya da oyunculuğu..bilakis hepsi sevdiğim oyuncular.. sadece üretmeden, araklayarak ! bu işten para kazanan zihniyete gıcığım.. bi skim yapmış gibi bodur horoz tribinde gezen yapımcı kafası benim eleştirdiğim..
Saatin üçte biri.
Aslanim komser! kim tutar seni koydu elini masaya.. sasirtmadi.
Devam ettirmek için ilerde hikayeyi katlemelerinden korktuğum dizi.
Ezel tadında bıraksalar bari.
oyuncu-karakter uyumsuzluğu nedeniyle izlemediğim dizidir.
e bu bildiğin "baklavacı ruşen"

(bkz: bu dizi tutmaz)
30 bölüm sürecek dizidir efendim. yani konu b*ka sarmayacaktır. ayrıca polis aslanım lan ne güzel g*t ettin başkanı. helal valla.

küçük kız oğlum manyak mısın. milyon dolarlık kolye hediye mi edilir lan.
* * * *
basel de ve isvicrenin genelinde sabah 6gibi standlar da halka sunulan dergi gibi gazete. guzel olan tarafi bunun icin halktan para taleb etmemeleri ve memleket genelinde gazete okuma aliskanligi kucuk yasta asilanmasidir.
fazla gerilimi barındıran diğer türk dizilerinden ayrılmayı başaran star tv' de yayınlanan dizimizdir.
sahte kimlik kartı çıkarmak isteyen ali'nin sahte kimlik uzmanı pvc'den "biraz kendin ol" ayarı alması ilginçti.
en güzel sahneleri, alinin tarihten güç alıp, tarihi mekan betimlemeleriyle baskın bir karaktere dönüştüğü sahneler olan dizi.
duru ve yağız da oyunculukları ve şirinlikleriyle, kedinin kızı ve melek de güzellikleriyle izlettiriyor. ama şimdilik gerisi traş gibi gözüküyor.
diyalogları kusurlu, oyunculukların zayıf, oyuncu seçiminin çoğunlukla yanlış olduğu dizidir. ilker aksum'un yaptığı rol ve dizinin müzikleri gayet başarılıdır.
heyecan uyandırmayan vasat dizi.
Konusunu, The next three days adlı filmden etkilenerek yazan Kerem ÇATAY'ın bence tutulan dizisi. Tuba Büyüküstün ve Fırat Çelik başrolde.
izlenesi, kaliteli bir dizi. beğenmeyenler çıksın daha iyisini çeksin. şahsen beğendiğim dizi.
Kaliteli ve merak uyandıran bir dizi. adamın kimin tarafından öldürüldüğünü hala anlayamamış olmam beni bu diziye bağladı.
Pısırık öğretmen Kemal'i burada kedi adlı bir karakterle görüyoruz. Merak uyandirici bir karakter.
(bkz: öğretmen kemal)
(bkz: arka sıradakiler)
adam akıllı dizi arıyorsanız türk işi, şu sıralar bundan iyisi şamda kayısı denebilir.
güzel,izlenebilecek bir dizi.
yeni bölümünün başlamasına 20 dakika kalan sürükleyici dizi.

hastayım gizem içeren yapımlara...

ayrıca,

(bkz: gizem karaca)

zöge: serbest çağrışım engellenemez.
sırf müzikleri için bile izlenebilir.
burayı bırakında diziyi izleyin * başladı bile!
an itibariyle ölüm döşeğinde hastane yatağında yatan oğlunu traş köpüğü ile jiletleyen başkan yarılmama sebep olmuştur. hay allah iyiliğinizi vermesin.
heycanlandiriyor. dizi muzigi cok iyi.