bugün

fenerbahçe'nin kazanma şansının oldukça yüksek olduğu maç. yeter ki son iki avrupa maçında olduğu gibi saçma sapan hareketlerle rakibin oyunu kontrol etmesine izin vermesinler.

aynı zamanda, çok büyük bir aksilik olmazsa, bir beşiktaşlı olarak fenerbahçe ülker arena'ya destek vermeye gideceğim maçtır.

edit: çok büyük bir aksilik oldu ve gidemiyorum. kudurmaktayım.
pao'nun atina'da unics kazan'a yenilmesiyle önemi oldukça artan karşılaşma.
fenerbahçemizin yunanlıları hoplatacağı maçtır.bogdanoviç günüde olursa ortalığın amuna kor.
eski fanatizmini kaybetmiş olan ben'in fenerbahçe'yi destekleyeceği maçtır. Hem fenerbahçe artık basketbolda semtime yakın bir takım olmuştur salon itibariyle. Hem de ne bileyim lan işte ne gerek var bu büyük düşmanlıklara? evet aziz hapislerde sürünsün, kadıköy deplasmanında bize su bile vermedikleri günleri unutamam ama ne bileyim işte.. Gerek yok olaya kulübe düşman bir gözle bakmaya.

Umarım fenerbahçe yunanların köpeğine gerektiği gibi çok güzel bir şekilde koyacaktır.
geçen hafta galatasaray verdi yunanın dersini bu haftada biz vereceğiz inşallah.
efes pilsen in intikamının alınacağı maç.
fener bahçe için önemli bir maçtır.emir ve bogdanovic in maç içindeki uyumu, ömer onan ın savunmada ki aktifliği ve roko leni ukiç in oyunu iyi yönetmesi halinde kazanılması mümkün olan maçtır. yeter ki roko gününde olsun.
fenerbahcenın 10 sayıdan fazla fark atacagı maç

kım olursa olsun gavur yunanla oynayınca tarafsızca desteklemek lazım.

maçla ılgılı:ukiçin artık bi haltlar yapması gerekıyo takımda. pota altı da umuyoruz mırsadla beraber-en azından-bırazcık hareketlenır. yoksa iş zor.tepe oyunlarına dikkat sarı kanarya.
fenerbahçe'nin sahaya çıkıp kendisi için kazanması gereken maç. efes pilsen gitsin kendi sahasında halletsin işini. dünkü rezalet oyunları hala gözümün önünden gitmiyor.
Panathinaikos'un yeneceği banko olan bir maç.
fb ülker'in liderlik istiyorsa kesinlikle kazanması gereken maçtır.
maç başlamadan söylüyorum mike batiste ortamı gerecek basketçi olacaktır.
Diamantidis'in formuna bağlı olarak gidiişatı belirlenecek; Fenerbahçemin kazanmasını yürekten istediğim müsabakadır.
gekas vakasından sonra taraftarlarca alınması zorunlu kılınan karşılaşmadır.
gidişat itibariyle roko leni ukic'in fenerbahçe'yi yaktığı maç.

mike batiste de ebemize kerkiniyor.
21-9?? bu ne ola ki? antreman maçı mı?!
3 lük atmaya çalışarak farkın indirilmesi bi yana girmeyen şutlar sonrası farkın tavan yaptığı. maalesef fenerbahçenin böyle giderse ülker sports arena daki ilk mağlubeyitini alacağı maçtır.
utanıyorum, bir galatasaraylı olarak fenerbahçe taraftarında utanıyorum! ulan yunanlılarla maç yapıyorsunuz kendi evinizde, mis gibi kadronuz var, harika bir salonunuz var ama siz de taraftarlık adına pek bir halt yok. Biraz şu basketbolda ultraslan'ı örnek alsanız takımınız harika işler yapabilir ama siz böyle oturarak izlemeye devam ettikçe pek bir şey beklemeye hakkınız yok.
maçta olmayanların farkına varamayacağı taraftar desteğine sahiptir fenerbahçe ve bunu da şöyle kanıtlayabiliriz;

''müzik yerine fenerbahçe taraftarının sesini duyuyoruz bugün''.
56-77 kaybedilen maç. iyi savunma yaptı pana ama fenerbahçe ülker gibi bi takım da bunu sadece üçlük atarak aşmaya çalışmamalıydı. bütün maç doğru düzgün bir set hücumu yoktu. kenar yönetimi de maça müdahalede çok etkisizdi. maçın sıkıştığı anlarda ne mola alındı ne oyuncu değiştirildi. bazen sahadaki beşe güvenip akışına bırakılabilir tabi ama bir yere kadar. kalan üç maçın ikisinin deplasman olduğu düşünülürse işimiz çok zor çok.
berbat bir oyunla kaybedilen maç. tek bir planlı hücum yok, 5 pastan fazla topun döndüğü bir hücum hatırlamıyorum. oderece yani.panathinaikos da bu yıl en büyük favori değil. bir cska, barcelona panayı süpürür. geçen hafta kazan a kendi sahasında 10 sayıyla mağlup olan takıma bu şekilde yenilirsen de kusur sendedir.

bu arada bir fener taraftarı olarak söyliyim, galatasaray ın basketbol syircisi her durumda ezer geçer. tartışılmaz bile bu. olympiakos maçına bakın yeter. barcelona maçında 20 sayıya fark çıkınca yine destekleyip takımlarının maça ortak olmasını sağladılar. bizim taraftarsa düdük çaldı aynı durumda. adam sesimi bile harcayamam parasını verir, düdüğü çalarım diyor.ne olur bu taraftardan? bağdat caddesinin jet sosyetesiyle bu iş yürümez.