bugün

Gene mi zam dedirten lanet olasıca zamlardir. Bayiler artık dal dal satacak sigarayı o derece.
Sigara içeni, sigaranın değil bu fiyatların kanser yapacağı zamlardır.

Tütüncü abiler daha bi şevkle sarar artık.
Evet'çiler artık, uzun makarna tüttürürsünüz.
bu sigara olayına akıl erdiremiyorum. şimdi bir yanım diyor ki madem bıraktırmak için yap 50 lira. lakin 50 lira yapınca kaçak piyasası uçar kesinlikle yani. bu da ayrı bir sorun. yani iki ucu boklu değnek. nasıl olur bilmiyorum.
Resmen vergi içiyoruz amk demek ki kansere neden olan katran ve nikotin değil, kansere neden olan vergiymiş, bundan sonra doktorlar sigara sağlığa zararlı diye yalandan yere vidi vidi yapmasın, sağlığa zararlı olan vergiymiş.
alkol dediler evde kendimiz yapar olduk şimdi çatıda branda serip tütün mü kurutayım mk.
Edit:çatıda kurutma fikrine çokça talep var merak etmeyin arkadaşlar hepimize yetecek kadar samsa tütünümüz mevcut.
kaçakçılara yarayan zamlardır.
oha iyi ki bırakmışım lan...
millet agiz tadiyla bi sigara bi bira yapip kederlenemiyor bile.
tütün zammında anlamıştım. tütüne kg başı 20-30 tl zam yaptılar. bir ay geçmeden sigara zammı geldi amk. şimdi hesap şöyle: 1kg tütün= 150 tl, 5 paket makaron= 15 tl. toplam 1000 sigara = 165 tl. yani paketi 3.30 tl. bu daha makul.
Lütfen birisi lucky strike hala 9.50 desin lütfen.
Yether amına kodumun çocukları Yether. Ulan el insaf be. Garibanın içtiği gerçekten bir sigara var onu da bırakmayacağını bildiğiniz için boyuna zamlıyorsunuz. Kaçak alanlara kızardım yazık yasa dışı örgütlere para kazandırıyorsunuz diye ama artık destekliyorum. Tütüne kaçağa başlayın amk kuruş kazandırmayın bu pezevenklerle.
Fiyatları allahuekber dağının zirvesine taşımıştır. Çiğ tütün alıp çiğneme fikrini tekrar gündeme getirmiş, ayrıca derin kederlere gark etmiştir. Allah belasını versindir. Nokta.
Yapın amk ona da zam yapın içinizde kalmasın anasını sikin ortalığın affffferim sizzeee.
diyecek hiçbir şey yok. pılını pırtını toplayıp siktir olup gideceksin başka ülkelere.
Yavuz a**na ko**m bu ne lan böyle. Zam zam zam. Ebenizin a*ı. Ulan zaten sigara pahalı diye malbor dan l&m ye düştük yakında onu bile içmicez aq. Neyse ya vakit tütüne geçme vaktidir.
işte bunlar örgütlenememekten.

30 tl olsa kılını kıpırdatmayacak tipler, içmeyiverin siz de diyen grev kırıcılar olduktan sonra ooooo.

Bi'şey yapmalı hey bi'şey yapmalı!!!!
Vergi hırsızlıktır. Tütün alın kaçak alın rahat edin.
sigarayı elektronik sigara ile bıraktığımdan dolayı çok da zikimde zamlarıdır.
Ulan kıytırık lm yi bile 10 lira yaptınız ya alın götünüze sokun o sigara paralarını. Bi doymadınız amk çocukları. Bu vatandaşın bi sigarası var ulan ona da göz diktiniz ya yazıklar olsun.
Sigara alırken yakında 20 lira verip üzerini almayacağız neredeyse.
Gittikçe kaçak sigara cazip hale geliyo fakat onun gelirininde nereye kime gittiği belli bence zam yaparken buda göz önünde bulundurulmalı.
Asgari ücretli adama koymaz, tam 100 paket malbuş alınır o paraya ehonomi çoh eyi bence.
Üstüne bir sigara bile yakamadığımız zamlardır. Nasıl yakalım paket bitiyor.

Ayrıca yapılış amacı sigarayı bıraktırmak değil milleti soymak olan, devletin kendi eliyle insanları kaçakçılığa yönlendirdiği zamlardır. Yazık be, cidden yazık.

Kahrolsun ulan bütün zamlar, yaşasın sigara.
az önce arkadaşıma haber verdiğimde ağız dolusu küfür işittiğim zamlardır. ayrıca arkadaşıma haftalık, aylık, yıllık şu kadar ediyor diye hesap yaptırarak içindeki sayısalcıyı dışarıya çıkan zamlardır.
ve tiryakilere 2 temmuz'a kadar sigara stoğu yaptırır.
sarma ciğara içtiğim için beni ilgilendirmeyen zamdır. hatta zamcık