bugün

iblis misin mübarek o nasıl göz.
tuvaletlere bakın büyük ihtimal makyaj tazelemeye gitmişlerdir. iki güne gelirler.
O kadar erkegin arasinda evrilmislerdir panige gerek yok.
Sakal biyik çikmistir.
Sarışın ne tatlıymış. Maşallah hocam inşallah.
yan masada oturanlarmış
bu kadar ergeni görünce arkalarına
bile bakmadan kaçmışlar, yazık.
zirve bittikten sonra ben onlari kadikoy sokaklarinda yemeklerini bitirmisken gordum. saglikli ve iyi durumda olsalar gerek.
Müge anlı'yı göreve davet ediyoruz .
hepsini geçtim, bize ne amk dediğim kızlardır.
sanırım fotoğraflar patates ile çekilmiş, tebrik ederim.
Sarı saçlı kızın zorla tutuluyormuş gibi bir hali var ama bilemicem...
vereceğim adrese bir miktar para ve holosko gelmezse ölecek kızlardır.

edit: kim kesti lan o kadının saçlarını ne yaptınız olum kadına?
aha benim gibi ezik olan yazar jipli türbanlı değil mi o? ama tam ezik tip var kadında. aynı ben.
jeepli türbanlıda tam ezik.
görsel
Meraklanmayın arkaaşlar hayattayız. Ps: en ezik benim,bu konu tartışmaya açık değil.
holoskoyu ve bir miktar para olan yol parasını aldık kızları teslim ettik. sağlıklılar. birinin saçlarını yolmuş bizim çocuklar diğeri zaten ezik olduğu için dokunmamışlar. iyiler hayattalar sağlıklılar.
klasik istanbul zirveleri işte. içip içip kızları kaçırıyorlar. ankara öyle mi? gelin görün ayın 22sinde. kızlar ne kadar mutlu huzurlu güvende.
Gözlerindeki korkudan zirve denen şeyin ne kadar korkunç bir şey olduğunu anlıyoruz.
Artık nereye kaçtılarsa o korkuyla.
yüzünün yarısı olmayan iki kız görürsem hemen ararım.
Zirveyi ben düzenledim ama eve gidip siz takıldınız lan yazıklar olsun, kaç gün uğraştım lan ben o zirve için biliyonuz mu amk. Kızlar sizinde alacağınız olsun he, benide çağırıp bir kahve ısmarlayabilir ve ortamın bilgi verici entrylerle dolup taşmasını sağlayabilirdiniz ama olsun.
Kaybolacak göz yok bu kızlarımızda rahat olabiliriz. Zira onlar gayet rahatlar.
sağdaki kahküllü ve bira şişesini yan yana düşününce gece fena folloş olmuştur diye düşünüyorum. o kızlardan hayır gelmez beyler.