bugün

pasaklının önde gidenidir. yanına yaklaşılmaz. buna rağmen burnu havadadır, toz kondurmaz kendine.
su faturası ödeyeni mutlu edecek durumdur.
tuzlamak lazım gelir, gerçi bu soğukta fazla kokmaz yalnızca mikrop saçar.
fransızlar bu kadın için parfümü icat etmiştir.
ne yaparsa yapsın, yine de kirli olduğu belli olacak kadındır. bi kere kötü kokar, saçları yağlıdır, cildi yüzünü yıkamasına rağmen kirli görünür. genital bölge konusunu hiç açmıyorum bile. *
dişi teninin kokusuyla pis kokunun karışımı tuhaf bir koku salgılayacak kadındır.

bir kere denk gelmiştim böyle bir kadına. gerçekten. hani 2 haftadır mı yıkanmıyordu bilemem ama rahat 4-5 günü vardı. öyle bir kokusu vardı ki burnuma geldiği an ne kötü ne de güzel diye nitelendirebildim.
yanık hamurumsu kilot kokan kadındır.
su parasından tasarruf edip biriktirdiği parayı, parfüme yatıran kadın.
başlığın 2 haftada bir banyo yapan insan yerine, vurguyla "kadın" üzerine açılması, hijyenin cinsiyetten bağımsız bir konu olup olmadığını merak ettirmiştir.
2 haftada bir görüşülecek 'insandır'.
depresif durumda olabilitesi vardır. hatta psikotik süreçtede olabilir. öz bakımına verdiği önem azalmıştır.
iğrenç kadındır. yine de, "2 haftada bir banyo yapan adam" kadar kötü kokmaz.
kokar efendim! kokar!
çürümeye yüz tutmuştur. banyo yapmıyosa ağdaya da gitmiyordur muhtemelen bitki örtüsü de kıldır ıyy pistir be.
yapılan 15 iğrenç tanımlamanın dışında ayrıca beyninde de sorun olan kadındır. aklı selim insan iki hafta boyunca banyoya girmez mi, girer. sular mı kesik, git bari otelde pansiyonda temizlen geldir.
düzenli bir kadındır.
kokan kadın.
küçükken annesi ya da kendisine ilk temizlik eğitimini veren kişi aşırı obsesif davranmış olabilir. o da sudan korkar hale gelmiştir.

(bkz: anal dönem)