bugün

19 yaşındaki kızın toyluğu çocukluğu bayabilir. hukuken bi sakıncası yoktur.
sıkça karşılaşılan ilişki türü. 4. sınıfa gelmiş abazan ama kendi çevresinde ezik olan tip okulun ilk gününden itibaren 1. sınıfların arasında dolaşır ve sonunda yaş farkının yardımıyla birini kafalar.
Erkeği yoracak olan ilişkidir.
Normaldir. Seksen yasina gelince cukum hala oterse on dokuzluk kizlarla devam ederim. Fakat sevgili olayi farkli bir sey. Benden yirmi yas da buyuk olsa isteklerini karsiliyorsam o benimkini rihsal olarak karsiliyorsa sorun yok asalim bunlari. Mesela brezilyali bir hatunum var daha on yedi on yedi on yedi seneye on sekizini doldursun ucak biletini ben alicam getiricem istanbul a cukolatam benim cok tatli. *
kız olgunsa normaldir.
Erkek ölürse, 4 yıl sonra ancak yaş farkı kalkabilir.
22–25 olsa 10 numara 5 yıldız olur.

19 daha toydur zor anlaşırsın
erkeğin 19 kızın 23 olduğu ilişkiden daha iyidir. biliyoruz ki erkekler kadınlara göre daha zor olgunlaşır.
Kızın olgunlaşmasına göre farklı yargılar çıkacak birlikteliktir. Genel olarak zordur bence ama. Yaş farkından dolayı değil. Ama kız 23 oğlan 27 olsa daha iyiydi. Çok erken başlamamak lazım bu işlere.
http://inciswf.com/1298717011.swf
gayet normal bir ilişkidir, karşılıklı sevgi saygı ve güven varsa hatta en güzelidir. Kimsenin de karışmaya hakkı yoktur.
iki çocuğun ilişkisidir. mutluluklar.
kızın triplerinin cekilmeyecegi bir iliski türüdür.
fazla uzun sürmeyecek olan ilişkidir. o yaştaki kızların fikri, hayalleri, istekleri çok çabuk değişebiliyor. 25 yaş üstü kadınlar candır can.
(bkz: bi çay içsinler)
(bkz: 23 yasina kadar bekleyemem amk)
dedirtir.
gerekli açıklamanın yapıldığı ilişki türüdür.

(bkz: #27626932)
96 ile 92 model şahinin ilişkisi.
yaş sayıdan ibarettir. 18 yaşından büyük olması kafi. sübyancılıktan içeri girmemek için.
çocuk için büyük uğraş gerektirir, net.
ilişkinin güzeli 35+ hanımlarla yaşanandır. Mature candır.
Erkek kıza göre küçüktür 25 ve üzeri delikanlılar daha uygundur...
Hatun tribini çekebilecek ilişki boyutudur. zordur. başarılar diyorum.
idealdir.kurt yaşlaninca kuzu körpe olmalıdır felsefesini şiar edinen erkek ilişkilisidir.
gayet de olabilir, olmayabilir de. ilişki lan bu sonuçta nerden bileceksin sonucunu. ama direkt olarak yok erkeği yorar, yok kız olgun değildir şeklindeki yorumları da çok saçma buluyorum. gören de 23 yaşındaki erkeği acayip olgun bişey zannedecek. ben kendimden biliyorum sabahlara kadar batak oynadıgımız zamanlardı, bu mu lan olgunluk ?