bugün

hata yapmıştır.
hatasının nedeni, yüksek bir ihtimal zamanın ötesinde o yaşlarda çocuk doğurmak normal sayıldığı için, senin gibi geri kafalı bir kimseyi doğurarak nasıl bir hata yaptığı aklından geçmemesidir.*
geçseydi eğer, o zaman kürtaj falan olmasa da bir şekilde aldırırdı, eminim..
18 yaşında hamile bırakabilecek bir piçin eseridir.
sülaleden akrabandır.
ülkemizde orospu diye hitap görür. çok ayıp. çok yazık.
19 yaşındaki kızı hamile bırakan mal erkek değildir zaten karşıdaki.
erkan kalkan yol alır erken evlenen döl alır.
1- genelde asosyal insanların savıdır.
2- Atatürk'ün eğitime verdiği önemi burada daha açık görüyorum.
3- sorun kızda değil verilen eğitimde, suç ailede değil o da eğitimsiz, suçlu yok.
Eğitimle her şeyin önüne geçileceği kanısındayım.

Anlıyorum, liseli ünili orospuları görüp 19 yaşında hamile kalanlardan birisi (öyle muamele) de belki zorla kaldı, belki silah dayandı.zorla senet imzalatanlara bile tanık oldum.
100 kişiye aynısı olsa 101. kişi için bile bunun için empati yapmalı.

Kıza orospu demeyin, herkesin ablası kız kardeşi sizden habersiz birileriyle yattı,
kasmayın ;)

hepimiz insanız.
14 yaşında 45'liğe verilen kızlardan yalnızca biridir. 5'inciye hamiledir.
sadece kendisine kötülük yapmış kızdır. suçlusu kendisini bilinçlendirmeyen aile ve çevresidir.

mesela kızkardeşim 21 yaşında, bırakın çocuk yapmayı, evlenmesine izin vermem ki kendisi de o kadar mal yetişmedi neyse ki.
geç bile kalmış.
(bkz: 13 yaşında hamile kalan kız).
böyle, milletin bedeninden kendini sorumlu hisseden ahlak bekçileri olduğu sürece hamile kalmaya devam edecek kızdır. baskı hiç bi boku çözmez, öğrenemediniz gitti.
ülkemizde küçük yaşta zorla evlendirilen kesim için geç bile kalmıştır.
hayatın ciddi ve geri dönüşsüz yönüyle erken tanışıklığın pişmanlığını ileriki yaşlarda yaşaması muhtemel kızdır.
kondom patlamasıyla istem dışı hamile kalmış olması muhtemeldir.
Bazı illerdeki gibi 14 yaşında kocaya verilmiş olabilir. Neyse ki 5 yıl boyunca hamile kalmamayı başarmış.
keşke diyecek olması kesindir ama çocuğumla büyüdüm demeyi kendine avuntu görecektir.
kucaktan kucağa gezip gezmediğini kimsenin bilmediği fakat herkesin ardından atıp tuttuğu kızdır.
tanımın da eksik bilgi barındıran durum dur. kızlar 19 yaşında hamile kalabilir. hatta adet görmeye başladıktan hemen bir kaç dönem sonra bile hamile kalabilirler. sanırım durumun adı şudur ;
19 yaşın da , kentli ve evli olmayan bir kızın, sevgilisinden hamile kalması.
bu durumda daha gençtir, muhtemelen hazır değildir ve ilerde pişman olacaktır. kalanı kimseyi ilgilendirmez.
orospudur.
1.3 multijet teknolojisine sahiptir.
kız değildir o dikkatli bak.
ondokuzunda koca bir kadındır.

(bkz: zor)
(bkz: serbest çağrışım)
genel olarak kızların 11-15 yaşları arasında ergenliğe girmesinden dolayı biyolojik açıdan normal olandır.
acil olarak kürtaj olması gereken küçük kadındır bence.
okullarda cinsellik dersinin olmamasının sonuçlarından biridir.