bugün

iddia oranı gibi boylarıyla ego tatmin eden yurdum kadını itemi.
Hayır Türk kadınlarının geneli 1.50 ile 1.70 arasında boy ölçüsüne sahiptir. Türk erkekleri de 1.60 1.85 arası ölçülere sahiptir. Geneli budur yani. Ne demek evlenilmez ? Ne edeyim topuklu mu giyeyim ?
Bu ne cesaret yarabbi seni tanimak istiyorum yigidim beni mutlaka ara.
(bkz: bugün de genelledik çok şükür)
birelli takvimine kapak olacak tekmil türk kadını hanım kızlarımızın özgüven pörtleği tespitidir. ulan 175 boyunca erkeği bulup, öpüp başınıza koyun türkiye'de.
tüh ya 12 santimle kaçırdım,
neredeyse evleniyordum!
ooo çıta git gide yükselmis. hahaham. yok mu la artiran?? 212 cm den kısa erkekle evleneni siksinler diye düzeltecegim başlıktır. hadi bakalım! hodri meydan!
Nasıl evlenilmez 165 boyum var benimle ciddi ciddi evlenmek isteyen üç kız oldu boyunuz uzun olacağınıza aklınız uzun olsun biraz avareller.
1.65 boyla evde kalmamın nedenini öğrenmiş bulunmaktayım.

Hayırlısı olsun dedirten beyanattır.
1.92 boyum var. efendim aşağılardan bi ses geldi sanki ?
o boydan aşağı olan erkek varsa gitsin topuklu ayakkabı giysin ki görelim.
Dedi 150 cm miniboy. Çaylak olduğum için 40 karakter fazla girmem lazım o yüzden entryi o şekilde bitiremedim. Sorry aint sorry.
1.78 ve ustu idealdir. Alti olursa topuklu ayakkabi giyince daha uzun kaliyorum.

edit: 1.72 boyum mal misiniz aq ya bi de ciddiye almislar fjdk. Rhjdjdjd.
1.70 boy evdemi kaldık la o zaman *
(bkz: klasik türk kızının derdi)
türkiye de erkeklerin boy ortalaması 1.72 lan.
neden yatakta basketbol mu oynayacaksınız ?
saçma bir önerme.

ulan erkekle evlenilmez bi kere!
Yok o kesmez 2metre olsun ne dersin evlenilcek kişimi arıyorsun ayaklı binamı
179 um evlenmeyin benimle.
5 cm ile evlenilmez erkek sınıfına giriyorum.yaşımda ilerliyor.sanırım sorun bu.kahretsin.oysaki:
178 cm kafası, yani kafam dahil.ama saçlarımı dikersem eğer 180 olabiliyorum.3 cm ile işlevsizleştirilemem.lütfen.
Boyu 180 cm üstü erkekler de size bakardı zaten dediğim önerme!
Hobbit önermesi. 183 adam 150 hobbite neden baksın elf hobbite bakar mı böyle düşünün.
Siz 1.50 kızlar max 170e layıksınız.
1 cm ile kurtardım yine iyiyim.
1.81 boyumla doğru bulmadığım önerme. 1.70 boyunda olabilir, kalbi temiz, eli yüzü düzgün, çalışkan, zeki, iyi sevişen biriyse sıkıntı olmaz. Bunun yanında eve sürekli sarhoş gelen, para tutmayı bilmeyen, işsiz yakışıklı uzun boylu erkek de olabilir. Bence ikincisini istemezsiniz. He kadın erkekten uzun olmamalı hak veriyorum. Ama sizinle aynı boydaysa da rahatsız olmayın. Diğer artı özelliklerine bakın derim.