bugün

14 yaşında biri olarak katılmadığım kampanyadır. fakat 4 yıl sonra katılabilirim.
Sonuna kadar desteklenmesi gereken kampanyadır. Ergenlerin fantezi dünyasını zerre merak etmiyoruz. Her kim ki 18 yaşından ufak sözlük siktirsin gitsin.
Bu konuda daha faşistim ben. Mümkünse 30 altı.
Bir ricadir. 18 yaşından küçük kim varsa sözlük siktirsin gitsin.
https://1.bp.blogspot.com...9_710521_1734654537_n.jpg

buna benziyor aynı *
liseli olmanın yaşla bir alakası yoktur 30 yaşındaki adamlarda amlı götlü başlık açabilir.
18 yaşında milletvekili olacağız artık. sözlüğün yaş sınırı 13 olsun yeter.
Hem ben ancak kurtarıyorum.
17 yapalım mı şunu, sınırda kalıyorum da.
18 yaşındaki bir çocuğun düzenlediği kampanya. şunu 30 yapalım arkadaşlar. evet.
sözlükte 20 30 kişi kalır lan.
resmi dairemi burasi olum.
harbiden eskiden bu ülkede 18 yaş sınırı vardı.
kusura bakmayın gençler, desteklediğim kampanya. bundan çok değil birkaç yıl sonra şimdiki düşüncelerinize ve yazdıklarınıza siz bile sövüp ne kadar malmışım diyeceksiniz. bizden tersi bir davranış beklemeyin.*
18 yaşından büyükler huzurevine yatırılsın bence.
Şimdi neden 18, ben 17 yaşındayım. 18 olunca fikirlerim , görüşlerim değişmeyecek ki yine aynı ben olacağım tamam belki daha fazla bilgili olacağım ama 20 yaşına gelip de daha ot gibi yaşayan sığ insanlar var. Bence önemli olan akıl yaşı.
destek verdiğim kampanya. olum gelmeyin buraya gidin üniversite sınavınıza çalışın. sonra gelirsiniz.
Gençlerin önünü acmak lazım ama onlar da cok seyapiyorlar ya.
20 yapalım şunu.
Hak verdiğim kampanya. Sözlük bitmiş.
Gel 25 te anlaşalım.
anasının bir tarafından 19 yaşında çıkmış insanlar tarafından desteklenilmesi olası kampanya.

aksine, yazın arkadaşım, sürekli yazın, hep yazın, her yaşta yazın.
Sınırın 25 olması ve eğtim düzeyinin en az yüksek lisans olması gerekir ki o zaman bile ufak tefek dingiller çıkacaktır.

Ulan adam linked.in i eş bulmak için kullanıyor ya.
Cani gonulden katildigim kampanyadir. Abisi sozluk okumayi bilmeden, sozlukde yazmak da neymis,dedirtir.
yalniz burasi %95 oraninda bosalir
ayrica zall bunu duyarsa cok kizar.
beyin yaşı 18 den küçük olanlar gitmeli. olgun arkadaşlarımız var ufak bile olsalar kocaman yürekleri var. çanakkale savaşına giden 15 yaşındaki gönüllüleri hatırlayın. bir de şu 30 yaşında olup dövlet bize bakmiiy diyen sıçmıklara bakın. ne demek istediğimi anlarsınız.