bugün

http://www.heberler.net/?p=1272 *
en kötü gün bugünse, bugün de galatasaray diyerek pegasus alt tribününde yerimi alacağım maçtır. maçla ilgili olarak desibel rekoru kırılacak, fener' in ilk yarıyı önde kapatması halinde ikinci yarı başlamadan önce büyük olaylar yaşanacak. eğer fener ilk yarıyı önde bitirirse kendi adıma en az 3 koltuk kırma sözü veriyor ve şimdiden vermiş olduğum bu sözü galatasaray yönetimine bildiriyorum. kırarsam stada mı almıcaksınız? varsa biraz götünüz denersiniz..
iddaa oynayacaklara tüyo maçta kesin kırmızı kart olur özel etkinlik oyunu 2.10 veriyor.
sonuç ne biterse bitsin önemli değil maç çok elektrikli olur bir de fener erkenden gol bulursa
(bkz: bu akşam pompa var)
Bir Fenerbahçeli olarak sonuç açısından en tehlikeli maç olarak görmekle beraber yine de (bkz: 18 Mart 2011 istanbul depremi).
kendi adıma , geleneksel maç öncesi atışma şenliklerini sonlandırdığım, derbi. fenerbahçe' yi galibiyetinden dolayı tebrik eder, galatasaray' ın toparlanmasını dilerim. gerçek gözle görünse de kalp galatasarayladır. inşallah yanılırım, yanıldığıma da sevinirim, orası ayrı. ama...
guiza atar. garantisi var.
uyandığımdan beri,ki ne kadar rahat uyuduğumda tartışılır, ağzıma sıçan maçtır. ulan rahat nefes alamıyorum varmı böyle olay. maçı düşündükçe kalbim sıkışıyor. işte böyle birşey bu maç. türkiyenin en büyük 2 takımı karşılaşıryor.
Bakıyorsun ne din ne ırk nede sınıf ayrılığı var ama inanılmaz bir atmosfer var. sabahtan beri 2.5 atıyorum kendimde değilim,1 paket sigara şimdiden bitti.neyse kısacası yaşamıyorum, heycandan altıma sıçıyorum şuan . Akşamki maçtada inşallah kim hakederse o kazanır, hakem ve çirkinlikler konuşulmaz.

Allah bana ve benim gibilere akıl fikir versin.*
not: kasımpaşalıyım
safımız belli olsun.
kazım oynarsa atar.

not : kastamonusporluyum.
kıyamet bugündür dedirtecek maç. arenada aslan boğa olacak fener kulak kesecek bu aksam.
garip bir şekilde iyi galatasaraylı olarak zerre heyecan duymadığım ve kendime niye heyecanlanmıyon lan diye sorduğum müsabakadır. yensekde yenilsekde boyle bir bezgin bekirlik durumumuz var. sağolsun cimbom bizi bu hale getirdi bu sene, hafta sonu barça napar onu daha fazla düşünür hale geldik, yensek noolur yenilsek noolur diyoruz, eski avrupa devi, mart ayında çoğunlukla avrupa arenasında olan cimbom avrupaya veda edeli 4-5 ay olmuş, bana gerisi biraz yalan geliyo. sağol adnan polat sayende sinir minir hiç bişey kalmadı, hepsi manasızlaştı.
daha oynanmadan hakkında bu kadar entry girilince öldüğü sandığımdır.
fenerasyondan pardon federasyondan bir arkadaşım aracılığı ile akratıyorum. fenere maç kazandırılıcak. zira fenere verilen şampiyonluk sözü bu maçla kanıtlanmış olacak. rivayetlere göre aziz yıldırım maçtan önce mhk ye ve fenerasyona sert çıkışarak demiş ki; eğer o sahadaki ilk maçı fenere vermezseniz hakem odasını basarım, iki tokat atarım hakeminize. sonra da videolu basın toplantısı yaparak sadece hakem hataları ile "kaybettiğimiz" maçları gösteririm. kazandıklarımızdan bahsetmem bile.
yani gs ye geçmiş olsun.

edit: maç oynandı ve görüldü ki haklıyım. fener lehine çalınan düdükler, verilmeyen gs golleri ve kırmızı kart... dedim efendim dedim size.. aziz yıldırım fena yapardı sonra. beni izlemeye devam edin.

edit: şike skandalı yaşandı ve görüldü ki yine haklıyım. bu işe fedeasyonun bulaşması da cabası. yıllarca söyledim inanmadılar. al işte.
fenere 3-1 gol skoru verdiğim ve heyecanla saat 21'beklediğim sıradan bir maç.
eğer kazandığımızda adnan polat kalacaksa fenerbahçe yensin arkadaş.yoksa 1 sene daha boşa gidecek.
dia son anda maç kadrosundan çıkarılmıştır ve kötü olmuştur.

http://www.internetspor.c...on-dakika-soku-67785.html
ben de dahil her galatasaraylının sessizce bekediği maçtır. eğer galatasaray bu kadrosuyla feneri yenerse şampiyonluk filan olmasa da olur dedirten maç.
galatasaray 5-2 fenerbahçe.
gheorghe hagi'nin teknik adamlık kariyeri açısından en önemli maçıdır. işin türk telekom arena'da oynanan ilk derbi olma özelliği de var ama olayın hagi açısından önemi çok daha büyüktür. bitme noktasına gelen bir antrenörlük kariyeri sözkonusu. şunu bilmesi lazım; bu maçı kaybetmesi durumunda, kendisini ispat etme adına bir daha böyle bir maç yakalaması çok zor.
2-2 biteceğini bildiğim maç. nerden bildiğimi sormayın derin bağlantılarım var.
edit : galatasaraylıyım.
dün gece rüyama giren maçtır. galatasaraylıyım diye demiyorum ama ilk yarı 2-0 ikinci yarı 3-1 galatasaray kazanıyo diye görmüştüm.* her neyse şahsi tahminimce berabere bitecek maçtır. galatasarayın kaybedecek hiçbir şeyi yok ama fenerbahçe şampiyonluk yolunda ve üzerindeki baskı onlar için olumsuz bir etken olabilir.
yaklaşan saatiyle heyecanımızı arttıran müsabaka. şampiyonluk yarışında fenerbahçemiz tarafından katiyen kaybedilmemesi gerekmektedir. galatasaray kötüdür ya da değildir önemli değil, galatasaray galatasaraydır neticede. umut ediyoruz ki futbolcularımız kanlarının son damlasına kadar mücadelelerini verip güzel bir futbol resitali eşliğinde bu önemli virajı kayıpsız atlatırlar.
(bkz: 10 şubat 1917 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 31 ağustos 1928 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 1 nisan 1927 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 15 mart 1942 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 18 aralık 1960 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 5 mayıs 2006 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 19 mayıs 2007 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 26 mart 2000 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 8 eylül 1996 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 12 mart 1994 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 21 eylül 2003 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 5 haziran 1983 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 27 nisan 2008 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 27 şubat 2008 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 5 nisan 2008 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 20 ekim 1914 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 15 kasım 2008 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 11 nisan 1996 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 12 nisan 2009 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 11 mayıs 2005 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 14 nisan 2009 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 25 nisan 2009 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 27 nisan 2009 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 19 mayıs 2009 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 25 nisan 1955 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 8 mart 2003 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 8 kasım 1992 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 12 ekim 1989 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 12 mayıs 2010 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 31 şubat 1908 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 3 mayıs 1989 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 28 mart 2010 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 30 kasım 2009 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 26 kasım 2000 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 11 mayıs 2010 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 21 temmuz 2010 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 27 mart 2011 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 3 mayıs 2011 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 13 mart 2011 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 10 haziran 1959 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 18 mart 2011 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 19 mart 2011 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 21 mart 2011 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 5 ekim 1991 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 12 mart 1997 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 22 şubat 2011 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 23 şubat 2011 galatasaray fenerbahçe maçı)
bir fenerbahceli olarak beraberlik bize yeter diyorum.nasil olsa trabzonspor onumuzdeki haftalardaha cok puan kaybedecek cunku kadrosu dar ve tecrubeli oyuncu sayisi az.

ancak kendine guven acisindan namaglup serisini devam ettirmek onemli. tabii bir de yenersek o zaman tadindan yenmez !!!