bugün

gözle görülemeyecek karizmadır. o boyla atari salonuna girse, kollara yetişemez.

sandalyeye otursa, ayakları yere değmez. yazık, yaratan onu sürüngen olarak yaratmış.
akıllara zarar karizmadır.
Yerlerde olan karizmadır. Mecazen değil. Gerçekten yerlerde olan.
ortaya 1 70lik alabilir miyiz gibi şakaları maruz kalan erkeğin karizmasıdır.
1.70 boyunda bir erkek olarak varsa karşıdan görünecek olan karizma türüdür. metalaştırmaya mı uğruyoruz, yoksa kadınlar bize cüzdan kalınlığı, boy ve sik uzunluğu olarak mı bakıyor diye endişeye zerk etmiştir. hewal hatunlar yeşillendirsin, lütfen.*
cem yılmazda olan karizmadır.
öyle bir karizma olmamaktadır, bulunamamaktadır, hata vermektedir.
(1.92 lik erkekte olan karizmayla kendini nasıl bir tutarsın diye sorulur)
hobitlerinde karizması olabileceğini zanneden insan uydurması.
190nın üstüne bir erkek de nasıl karizma olabilir arkadaş adam bulutlara değiyor. 170 çok kısa ama ülkenin geneli bu boylarda. ideal 185 ila 180 arasıdır.
allah vergisi tabi dalga geçmemek lazım.ama yoktur. sevimliliği olabilir belki.
(bkz: tom cruise)
yine birileri boy meselesine takılmış.
kim kime girdi yine yaa!
Kilosu boyuna uygun ise gayet karizmatik dır.
1.73 boyu olan biri olarak söylüyorum, Üzücü gerçek şu ki genel olarak karizmatik bulunmazlar. Bulunmayız. Ancak geçenlerde bir kızın boyumu sorması, cevabımı verdikten sonra "Uzun boylu erkekler bana itici geliyor. 1.70-1.75 arası ideal bence." demesiyle ilk defa boyum bir artı olarak görülmüştü. Yani gerçekten Arada karizmatik bulanlar çıkıyor. Buna da şükür.
Kendinden bizleri mahrum bırakan karizmadır. Asla bilemeyeceğiz değerini.
yere yakın olduğundan çizilmiştir çoktan.

boy:1.87
Kazmadır o kazma.
görsel
Yok öyle bir şey.
Boyum kısa ama para bende.
dünyadaki insanların büyük çoğunluğuna sahip boydaki erkeğin karizmasıdır. farklı değildir, çoğunlukla aynıdırlar.
Asagida havalar nasil diyecegim erkektir.
cem yılmaz'a sorulan "sizin karizmanız kaç santim?" sorusunu akla getirmiştir.

"karizma insanın içinde olan bir şey. içinde oldu mu anlarsın kaç santim olduğunu."
1.70 ve küsüratı boy çok tatlı durur erkeklerde. Ayrıca karizma boyda değildir.
tam 1.70'im, karizmam falanda yok kaçıncı yalnız geçireceğim 14. subat inanın unuttum. çok da çirkinim,

zaten yakışıklı olsamda boydan kurtarmazdı.

uzunlar yeterince egonuzu tatmin ettiyseniz hayatıma devam etmek istiyorum.