bugün

banada soyluyorlar eyvallah diyorum keyfime bakiyorum. rahat olun birsey ispatlamak zorunda değilsiniz.
neden 18 veya 16 yaş değil, neden 17?
ergenliği eylem sanan kişidir, bu seçim değildir, istersen ülkeyi yönet, sen ergen yaşdasındır o kadar. bu fiziki ve psikolojik bi durumdur, içki içiyomuş da ergen değilmiş puhaha :d. olm bundan daha güzel ne olabilir ki ya, 17 yaşında olmakdan ve ergen lafını duymakdan güzel ne olabilir.
doğru sözdür.
bizde askerliğini yapıp işini eline almayana adam demezler.
(bkz: her yaşın bir güzelli var en güzel çağımdayım)
insanı hayrete düşüren durumdur. oha lan oha. evet.
hayatta yaşın hiçbir önemi olmadığını ve olgunluğun başka bir şey olduğunu akla getiren önermedir.
hırsıza uğursuza başbakan hatta cumhurbaşkanı denen memlekette 17 yaşındaki değil 107 yaşındaki adama ergen desen afadersin ama kimse sikine takmaz, takmamaları lazım...
Sinir bozan durumdur. Koca adam olmuşuz ergen falan diyorlar. Evet.
Bilimsel açıdan doğrudur.
Enteresan olaydır. 17 yaşına gelmiş sigara içen alkol alan kızlarla aynı ortama girip iPhone kullanan ayrıca kavga ortamlarının aranan adamına ergen demek komiktir. Evet.
Doğru bir laf çünkü 17 yaş gerçekten öyle.
Sorma qumqi ben de 12 yaşındayım bana bile ergen diyorlar.
21e kadar ergensindir ama bizim gençlerin bazıları 19 20li yaşlarda olgunlaşma yaşıyabiliyor ama 19 altı tamamen ergen hele 18e girince adam oldum sanan ultra ergendir hiçbir yaşa girmek seni adam etmez aq.
fizik yaşı büyük olsada zihin yaşı eleştirdiği ergenlerden farklı olmayan bazı yazarların kendini ifşa ettiği bir başlık.
Erkekler her yaşta ergendir.
ardından yapıştırdım cevabı *
Tam bir ahlaksızlık örneğidir. Evet.