bugün

Olması gerekendir. Ele geçirilen her PKK militanı çeşitli işkencelerle öldürmek gerek, sorgularsın da.
Keşke anasını sike sike öldürselermis.

Ben hümanist degilim amk bu ülkeye ihanet edenin nefesini keseceksin.

ister dağda olsun ister sokakta.

Ve ibreti alem için sike sike yapacaksin bunu..
Nerde vidyo, resim?! Nerde?! Gosterin de icimiz sogusun biraz hani?!
Inşallah gerçektir. Allah hepsinin belasını versin
AKP'ye gösterilen tepki PKK'ya gosterilmiyor. Aramizda ne çok hain var. Yazıklar olsun
vatana ihanet eden her kansızın yaşaması gereken durumdur.
gebersin it oğlu it. polis ya da asker gelip beni ya da herhangi sıradan vatandaşı niye vurmuyor da bu piçleri vuruyor acaba ?
Muhtemelen nüfusa geç yazdırıldığı için 17 değil 27 yaşındadır.

işkence ile öldürüldüğünü kim görmüş kaynak nedir.uyduruk bir tweeti kaynak diye yutturmasınlar.
Şimdi bu herife emir verdikleri ve fırsatı bulduğunda öldüreceği asker ve polisi vurduktan sonra vurduk ama çoluğu çocuğu kardeşi vardı diye üzülerek miydi?
Tabiki Hayır.
E şimdi bunu yapsa vurduğu insanın çoluğuna çocuğuna anasına babasına ömür boyu sürecek bir işkenceyi reva görmüş olacak mıydı? Olacaktı.
Ee neyi tartışıyoruz?
polisleri tebrik ettiğim olay.
17 yaşında olması bir şey ifade etmiyor. 17 yaşında birisi adam öldürebilir, suç isleyebilir. hatta molotof atarak gencecik serap kardeşimizi diri diri yakabilir. kısacası 17 ifadesi hiç bir anlam ifade etmiyor. eğer böyle bir şey varsa ve pkk lı ise gebersin orospu çocuğu. bu kansızlara merhamet yok. bu cibilliyetsizler kalleşçe polis ve askere pusu kurarken aklınız neredeydi şerefsizler? o yüzden ne 17 yaşında olması ne de işkence görmesi umrumda değil. onurlu bir ölümü ancak onurlu bir düşman hak eder.
Pkklı piçler ölürken ağlayan ekşici piçleri bize göstermiştir.
Umarım doğru haberdir. Çünkü öyle kafalarına sıkıp öldürmek kurtuluş onlara. işkence çektireceksin. Osmanlı veya Çin işkenceleri pek güzel duruyor. Uygulayın işte.
17 yaşında Erdal ereni asan devlet aklının hala aynı mantıkla yol aldığını gösteren olay...
testi kırılmadan önce tokatlamışlar. tebrikler helal olsun. devamını diliyoruz.
Provake etmek için çıkarılan haber. Welkam dı törkiy.
ettilerse destekliyorum. sikerim öyle hümanizmi. pkk'ya katılıp asker vurarken hümanizm yok ama.
Allah rahmet eylesin. Ne demiş ahmet kaya abimiz insan ölüye sevinir mi.
propaganda yaratmak icin kasıtlı acilan haber basligi. olaya gelirsek bunlari sehir meydaninda asmak lazim ibret olsun diye.
birde tutuklayıp besleyecek miyiz?
sıkın kafalarına. hapishanede de bu memleketin ekmeğini yemesin hainler!
ne olursa olsun işkence insanlık onuruna aykırıssda... buraya kadar liboş/hewal tepkisidir. gel gelelim yüreğimizden geçenlere; vatana hıyanetlik eden adamı gülmekten öldürecek hali yoktur kimsenin, bir de ajitasyon yapmışlar gerilla merilla. neticede kimse ona dağa çık demedi. şunun farkına varın bu adamlar insanları silahsızken kurşuna dizen, kundaktaki bebeğe kurşun sıkan ve sokak ortasında insanları ensesinden vuracak kadar aşağılık yaratıklar. aşağılık yaratıklar da hak ettikleri gibi öldürülmelidir.
ambulans yakip sonra ambulans diye dilenmek nasil bi orospu cocuklugu lan?
inşallah gerçektir. Son k*rdün kanı akana kadar devam.
yetmez daha çok aksın itin puştun kanı. Biz 17 yasindayken nasi universite kazanacaz diye dersanelerde kicimiz terlerken az bile yapmislar ben olsam canli canli keser köpeklere yediririm.
öldürmeyi kabul ediyorum ama işkenceye hayır diyenler var, bu nasıl mantık peki? olay burada yalnızca işkence edilmesi mi?

bir kere şunu öğrenmek gerek; birilerini sinek gibi avlayarak bataklık kurumaz, elbette birilerinin canı yanacak ki yanması gerekiyor, fakat tek tek insan öldürerek bu muhabbet hiç bitmez. onlar öldürsün biz susalım da demiyorum, burada gücü elinde bulunduranların olaya el atması gerekiyor da kime anlatıyoruz ki... bi bok olmayacak işte.