bugün

galatasarayın puan kaybetmemesi halinde playofflara büyük avantaj ile başlayacağı maçtır.
üds ilkbahar ile aynı güne denk gelen büyük derbi. üds de salladıkalrımız tutar üstüne de akşam feneri kadıköye gömersek tadından yenmez o günün.
kadıköye gelen galatasarayın deplase keyiflerle geçireceği bir maçtır.
şansı var mıdır? bence hayır.ama hadi hayırlısı.
şikecilerin son kozudur. ah canlarım benim ya! şeref gitti (hoş bu şikeden önce de pek yoktu zaten), şampiyonluk gitti. geriye ne kaldı. karıköy'Deki galatasaray maçı. küçük melo'yu özlemiştiniz zaten. özleminizi giderelim sizi gidi minik şikeci kuşlar!
Cinconların yenildiklerinde "şike yaptınız vs vs vs" triplerine girecekleri maçtır. her maç olduğu gibi elbette. bin ladin'i de aslında aziz yıldırım öldürdü. valla... Edit: doğal olarak birilerinin zoruna gitti. Edit2: Bir şeyler eklemek isterim. aslında ben değil kendilerinde aziz yıldırım fobisi olanların düşünceleri. ikiz kuleleri aziz yıktı, van depreminin nedeni de aziz. hiroşima'ya bombayı da aziz attı. hepsi gerçek ve aklınıza daha neler gelirse hepsini aziz yıldırım yaptı.
uzun bi' aradan sonra galatasarayın fenevin içinden geçeceği maç olacaktır ya da olmayacaktır.
galatasarayın evindeki ilk maçı eze eze aldığı için, fenerbahçeli taraftarlarca herzaman ki öneminden daha fazla ehemmiyet taşıyan maç. önce bi silin o ağzınızdaki salyaları !*
geçen sene de 18 martta oynanmıştı arenadaki derbi.

lan özellikle mi sevgilimin doğum gününü seçiyorsunuz, ibne misiniz nesiniz anlamadım ya!
fenerbahçe puan olarak galatasarayı geçmesi şu an ne kadar zorsa galatasarayı yenmeside bi o kadar zahmetli ve zordur.
tarihinden de anlaşılacağı üzere ev sahibi takımın çanakkale geçilmez taktiğiyle oynayacağı maçtır.
sevimsiz fanatiklerin çirkinleştirmemesi dilenen dev derbi. fenerbahçe' nin galatasaray karşısında her zaman şansının tuttuğu doğrudur. ancak ' derbilerin favorisi olmaz ' diyor ve aklı başında tüm galatasaraylı ve fenerbahçelilere başarılar diliyoruz.
inşallah sonrasında sadece futbol ve goller konuşulur.
maç sonu tartışılacak konudur. Susuyorsak, sonucu beklediğimizden
gençlerbirliği'ne 6 atınca birilerinin erken atıp tutmaya başladığı maç. hele bir soluklan sakin ol şampiyon.

fenerbahçe'nin tek artısı stoch ve saha avantajıdır benim gözümde. onun haricinde oynadıkları oyununun bize yeterli olabilceğini düşünmüyorum.
görsel
galatasaray'ın ligdeki 4.yenilgisini alacağı maçtır.

dipnot: sivasspor maçı uygulama dışındadır *
en dipnot: trabzonspor maçı da 5.yenilgi olması temennimizdir. sivas maçı yine uygulama dışıdır.
maç kadıköydedir. altını üstünü sağını solunu çizmek lazım bu cümlenin. ayrıca bir rövanş maçıdır fenerbahçe için. taraftar için ayrıca bir öneme sahip. şampiyonluktan da önemlidir ki şampiyonlukta da rakibi galatasaraydır. bu maç gollü geçecek burada herkes hemfikir. fenerbahçenin dişini bilediği de kesin. burada beklentiler sadece iddaa nın oranları yüksek tutması ve handikap ı galatasaraya vermesi.
fb nin, evindeki yenilmezlik serisinin bozulacağı maç.. bir nevi, gs ın fb nin kızlığını bozacağı maç.
tarihin bir kez daha tekerrür edeceği maçtır. *
geçen maçta olduğu gibi muhteviyatı "koymak,sokmak vs." den ibaret olan fb sloganlarının fb taraftarına iade edileceği maç olacaktır. gerçekleri tarih yazar tarihi de galatasaray!
tarihin tekerrür edeceği maçtır.

(bkz: fenerbahçe)
(bkz: galatasaray)
(bkz: kadıköy)
(bkz: fatih terim)

ne duruyorsun helva yapsana. * *
galatasaray fener'i bu sefer de kadıköy'de yenemezse anlayacağız ki ömür billah yenemeyecek.
kötü bir sezon geçiren fenerbahçenin fatih terime bir kez daha kötü bir akşam yaşatmasını umduğum maçtır.
entry sildirecek maçtır.

not: iş bu entry 80. sıradadır.
10 yıldır süren terbiyenin devam edeceği maçtır...

görsel
galatasaray'ın 3-1 kazanarak kadıköydeki cenabetliğine ironik bir skorla veda edeceği maçtır.

(#13877210)
daha 15 gün önceden gaza getiren maçtır.

(bkz: sakin ol şampiyon)