bugün

unutursak kalbimiz kurusun.
izmirde gerçekleşmiş aşağılık olaydır.
izmir'de gerçekleşmiş olan aşağılık hadisedir.3 tane adam bir tane sabiye cinsel göz ile bakıp tecavüz etmişlerdir.Üstelik bu adamlardan biri de bir aralar 17 yaşındaki kızını fuhuşa zorlamıştır.

http://www.habervitrini.c...a-fuhus-yaptirmis-245599/

Allah izmir'de yaşayan tüm çocukları bu sözde elitlerin kötü emellerinden korusun.
2006daki haberdir.
bizim sözlük kızlarından birine söyleseydin insanlık namına sana verirdi. 17 aylık bebeğe tecavüz ne lan?!
adalet kavrami olmadigi icin dileyen diledigini yapip kisa zaman Içınde ozgur.1923 den sonra adalet aramak aptalca zaten.700 senede 2 kez hırsızlık oluyo ama gozunu sevdığımın osmanlısında.
müslüman toplumların geri kalmışlığı nasıl ortadaysa, izmir insanının cinsel yönden azgın ve saldırgan olduğu da ortadadır.
bu tür türk insanları maymundan türemedir. izmir'in barbar ve orangutan zekâlı maymunlarının bir insan evladına yaptığı iğrençliktir.
bu insanları hangi sıfat ile nitelesem bilemiyorum. kelimelerin kifayetsiz kaldığı durumdur. insanın kanını donduran olaydır.
dünyanın çivisi çıkmıştır net.
Pedofili desen değil, hayvanlık değil, hiÇbir şey değil hiÇ bi yere koyup aÇıklayamazsın. Öyle ne insan olunur ne anne olunur ne hayvan olunur Hayvanlar bile -ki ne kadar şerefli varlıklardır- yavrulara elleşmez. Ruhuyla beraber beyni, vicdanı, ahlakı; insanlığının götüne kaÇmış onun bunun Çocukları bunlar hep işte. vucudunu milyon parÇaya bölüp her bi parÇasını ayrı bi ülkeye atıp tüm parÇalarını ayrı ayrı milletten insana dağlatacaksın bunların.
Her boka izmir diyenlerin elinde oyuncak olmuştur. Çocuk istismarına bakmayıp izmire odaklananlara kafam girsin

Ayrıca haberi görünce verdiğim tepki çüş oldu. Rezillik canilik.
insan değildir. Toplumsallaşmayı başaramamış bir varlıktır kendisi. denecek ne var bilmiyorum ama bu insanlarla aynı havayı solumak bile istemiyorum.
kanımı donduran vahşet. okurken ağlamaktan beter oldum, kelimeler boğazımda düğümlendi. insanlığın adını öyle bir kirlettiler ki, insan olmaktan utanıyorum. lanet olsun, allah hepsinin belasını versin.
haberi görünce içimden bir şeyler koptu. tepki bile veremeden ağladım. bunun hiç bir adı olamaz vahşet desek yine az kalır. annelere hakaret bu kadının yaptığı. annelik bu değil, bu insanlık bile değil. yazık insanlık ayıbı bu.
izmirde mümkün olandır. çaşdaş kentin ( ! ) azgın insanları.
izmir' e yakışmıştır.
sığ görüşlü bir insan değilimdir ama böyle uc suçlarda* kısasa kısas yapılmasını savunurum. ya da her alanda. hırsızı yakalayınca 2 yıl ceza verince hırsız oranı azalmaz ama hırsızın kolunu kesersen o oran azalır.
gerçekten sözün bittiği yer nasıl bir sapkınlık, manyaklık vallahi laf yok, bulamıyorum.
bu nasıl bir bünyedir? iğrenç insanlar Allah sizin belanızı versin!
sadece bu tecavüzü edenler değil bu baslıgı yenıden hortlatan gerzekler de orospu çocuğudur . ulan zaten 7 yıl önce sövmekten iflahımız sikildı, böyle baslıkları hortlatıp ilgi toplayınca, bizi yenıden sinirlendırınce elinize ne geçiyor ?
Sözün bittiği yer. Yapanın katli vaciptir.
idam geri gelsin. şunların alayı sikilsin.
infazı halk tarafından olmalıdır. (bkz: linç)
şimdi içeride yedi sülalesini siksinlerde aklı başına gelsin.
götünü şimdiden iyi vazelinle oğlum, osurmaya vakit bulamayacaksın çünkü amını damını siktiğim şoparı seni.