bugün

milli takımın 2020 avrupa futbol şampiyonası a grubu'ndaki ikinci maçıdır.

karşılaşma saat 19.00'da bakü olimpiyat stadyumu'nda oynanacak.
görsel
yillar sonra ilk defa futbol isliyorum, buna da yenilirsek camdan atlarim net.
italya maçı 3-0 biter dedim tutturdum. Şimdi Galler maçının skor tahminini yapayım. Azerbaycan da oynanacak olması bizi ev sahibi yapar. 3-0 alırız.
galibiyet alamayıp, yine son maça bel bağlayacağız gibi hissediyorum.
şimdiden bende bir döşenmişlik duygusu vuku bulmuştur..

ben her şeye hazırlıklıyım arkadaşlar... sonradan döşenecekler düşünsün.
Futboldan pek anlamsam da dk 40 dan sonra defans arkasına atılan bir yüksek topla muhtemelen Ramsey ile galler ilk golü bulur, bizim defans öyle izler sanıyorum.

Eğer galler penaltı kazanırsa ve Gareth Bale'e kullandırırlarsa kesin kaçırır diye de düşünüyorum.

Maç biterken de bir tane yeriz.

Özetle bence b*k gibi oynayıp 2-0 yeniliriz.

Ama dediğim gibi pek anlamam...
bir bitmedi he sikeriz sokarız entryleri. italya maçında da aynısını yaptınız, sizi kaç kere uyardım, entrylerim var. üzülüyorsunuz bak yapmayın. tff'nin alabileceği en iyi sonuç beraberliktir.
Soğuk biramızı hazırladık 3 leriz.
1-0 alırız sanki be.
Maalesef berabere bitecektir. isviçre ile de yine ölüm kalım maçına çıkar, yine büyük kavgalar meydana gelebilir. Benden söylemesi.
bale ya da ramsey in golü var bugün.
REiS BU MAÇI BAKÜ DE iZLiYORSA HiÇ iZLEYiP SiNiRLERiNiZi BOZMAYA GEREK YOK ARKADAŞLAR.
NASIL ÜÇLEYECEĞiZ NEYE GÖRE ÜÇLEYECEĞiZ BiLMiYORUM. BUNU SÖYLEYENLER NEYE DAYANIYOR. TAKIMDA iLERDE TOP TUTACAK OYUNCU YOK.
yine dandik bir kadro yapılanması ve yine demode futbol anlayışını bize ispatlayan bir teknik direktör. en fazla beraberlik bekliyorum dilerim yanılırım. yanılırsam oyunculardan özür dilerim şenol hocadan değil.
beraberlik bile yeter. galler sıkıntı arnavutluk daha kek.
spiker levent özçelik ortasaha çizgisindeki faule bu tür duran topları etkin kullanmamız lazım diyor.
Yine TRT yine senkronizasyon sorunu.
Kazanacağımız bir maç aksi düşünülemez bile.
Galler fena takım değil. Yenebilirler. Biz de yenebiliriz. En güzeli açık oynayıp zevkli bir maç izletmek derken az kalsın yiyorduk golü.
Bok gibi oynuyoruz bunlara 10 milyon avro dağıttılar aq yaaa.
biz ne zaman iyi oynayacağız amk. turnuva bitince mi.
ağa biz ne izliyoruz ya. turnuvanın en overrated takımıyız.
Şu kodumun trt'sinden kimse izlemiyor mu maçı, spiker her pozisyonu 1 saniye önceden spoiler veriyor aq.
Kötüdende kötü oynuyoruz. Umarım fark yemeyiz.