bugün

hahaha yine mi ömer turan
tam bir mal beyanı *
Erdoğan 17 aralıktan sonra bunların ne mal olduğunu gördü. ama chp ve diğerleri 17 aralık sonrası tam tersi fetö ile kol kola girdi. kılıçdaroğlu bugün tv kapatılmasın diye gitti kanallarının önünde eylem bile yaptı.
görsel
Baydın
iletişim kopar,

internet kesilir

Elektrik kesilirse,

Meydanlara iniyoruz. teyakkuzda olalım.
CHP 15 Temmuz darbesinin askeri lideri Orgeneral Akın Öztürk'ü darbeden sadece 15 gün önce Çankaya Belediyesi' nde ağırlayıp toplantı mı yapmış?

görsel

https://twitter.com/omert...status/852544839208108036
Kılıçdaroğlu'nu karşılayan Tuğgeneral Ahmet Biçer, 15 Temmuz sonrası gözaltına alınmış, Eylül ayında ise Balıkesir'e atanmış.
görsel
referandumdan hayır çıkmazsa darbeyi deneyecekler. kılıçdaroğlu aklınca 15 Temmuz'a kontrollü darbe diyerek içini boşaltmaya çalışıyor.

sormak lazım 15 temmuz akşamı darbeci tanklar neden kılıçdaroğlu' na yol verdi?
siyasilerimiz incirlik'i kapattırsın o zaman.
Herkese dayılanıyorlar ama üssün kapatılması denince yan çiziyorlar.
Ne diye koynumuzda yılan besliyorsunuz?
Ha danışıklı dövüşse orası başka tabii.
15 temmuzun ardından Fetöyü himaye eden abd'li generalin türkiye'de nasıl muhabbetle ağırlandıgını gördük. Fethullah iade edildi mi hayır.
En azından "fethullahı vermezseniz incirliği kapatırım." pazarlığı bile yapılmadı. Tam teslimiyet
Hep teslimiyet.
Bop eşbaskanlıgı görevlerini aksatmadan yerine getirmeye devam.
görsel
temayüllere aykırı denilen selamı aynı askerler devlet bahçeli'ye de vermiş. bir ara da kurtuluş tayiz'e falan veriyorlardı.
böyle hareketler yaparak her zamanki gibi size yardım etmeyi amaçlıyordur muhtemelen.
yoksa nasıl korku ve mağdur edebiyatı yapacaksınız? ağlak ibneler.
Ya bi siktirgit.*
referandumun yapılmamasını sağlamak amacıyla düzenlenmiş kurgular mevcut olabilir.

akp referandum sonuçlarından hiç memnun değil ve bildiğimiz gibi yapamayacakları hinlik oyunbazlık yok bu güruhun.
hee amk hee referandum öncesi mağduriyetiniz az geldi. zorlayın biraz daha.
siz hala bunun darbe olduğunu mu sanıyorsunuz ? eğer öyleyse rte'yi geçtim. hakan fidan neden görevde ?
kılıçdaroğlu'nun seçim öncesi askeri üs de ne işi olur?

Balıkesir'de üs komutanından ana muhalefet liderine temayüle aykırı karşılama: üstelik seçim yasağına rağmen.
TSK gereğini acilen yapmalı.

görsel

görsel
akp döneminde edindiği onca güçle ancak 15 temmuz 2016'daki gibi bir darbe girişimi yapmayı başarabilen fetö çetesinden gereksiz korkmaktır.

aslında korkmak da demeyelim de, halkı korkutup evete yönlendirme çabası diyelim.

tüy dökücü kreminiz bol olsun.
Türkiye'nin kaderinin değişmesine 3 gün kaldı. tetikte olmalıyız askeri üslerde özellikle incirlik'te hareketlilik varmış. son 3 gün tüm uçuşların yasaklanması gerekir.

kılıçdaroğlu yasak olduğu halde askeri üsse iniş yapmış. neden acaba? darbe çalışmalarını kontrol etmek için mi?

görsel
haberlerin yalan olduğunu iddia edenlere sormak istiyorum.

neye güveniyorsunuz?
2. darbe planının yapılmadığına dair kanıtlarınız var mı?
gözünüzle mi gördünüz?

bunların işleri güçleri olayı sulandırmak. ama 2. darbe girişimi olsa bunlar 15 temmuz' da olduğu gibi atmlere koşarlar.
Reis ta 1998 yılında darbecilere cevabını vermiş.

"böyle bir şeye müsaade etmem"

http://www.youtube.com/watch?v=7s2thf22H2Y
su uyur düşman uyumaz derler. anlaşılan o ki vazgeçmeyecekler.
olsun.
biz de vazgeçmeyeceğiz.
tek bir düşman kalmayana kadar mücadele edeceğiz. bu toprakları o kalleşlere bırakmayacağız.

görsel

https://twitter.com/i/moments/836303683273035777
16 temmuzda başlamıştır.

Bir grup iktidar sahibi , dilinde demokrasi aklında kirli oyunlar ve kendiLerine inanmış beyin gücü zayıf kullariyla 15 temmuz sonrasını fırsata çevirmiş hatta bunu , bu olay Allahın bize bir lutfudur diye itiraf etmişler fiili olarak ülkeyi diktatorlukle yönetmeye başladilar .

Cumhuriyete karşı daha nasıl kalkisilir bilemiyorum .
(bkz: demoklesin kılıcı)
Genelkurnay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, TBMM'nin açılış resepsiyonunda, 'ikinci kalkışma' iddialarıyla ilgili "Organize bir şey olacağını düşünmüyoruz. Ciddiye alıyoruz. Ben şahsen ihtimal vermiyorum. Böyle bir potansiyel yok" dedi.
Bu saatten sonra ikinci kalkışma çok zor. imkansız diyemiyorum bu ülkede imkansız dediğimiz ne varsa başımıza geldi fakat cidden ikinci kalkışma zor.

Askere yapılan linç girişimlerinden sonra, ömer halisdemir olayından sonra ne kadar er varsa kahraman olmak için emirlere itaatsizlik edecektir, Şu anki erler ile bir darbe girişimi yapılamaz.

Ha bu doğudaki aşiretler ayaklanır falan diyecekseniz de affedersin ama adamın götünden kan alırlar kan. Doğudaki operasyonlarda sivil halka zarar gelmesin diye asker kendi canını tehlikeye atıyor, eğer ki sivil halk da ayaklanırsa doğuya girmek için askerin önünde hiçbir engel kalmayacak, Katliam olur demedi demeyin.
Sanki dizi reklamı gibi gelen başlık. Konuya gelince de ohal durumunu uzatmak için yapılan bir şey olabilir çünkü ben bunlardan beklerim. ikinci iddia da yine mantıksız değil ona da dikkat edilmeli.