bugün

sanane milletten amına koyim.
Bu başlık kaç defa açıldı yeter artık amk.
Masum erlerin kafalarını kesmiyorduk diyelim.
uyudum aq. tayyibin yaşadığı haberi geldi yattım uyudum oldu mu?
Sen ne yapıyordun Pensilvanya gülü? Haa tabii. Darbe gecesi amerika kıtasında gündüzdü.

Bir soru.
Cevabı "Tiyatro izliyorlardı" olan soru cümlesi.
Ne yaptıklarını bilmem ama asker dövmediklerini biliyorum.
korkudan erzak stokluyorlardı, sözlükte twitterda darbe tiyatrosuna bak hhe diyorlardı ve darbecilere karşı sokağa çıkan halka salaklara bak ölmeye gidiyorlar namlunun ucuna diyorlardı. bazılarıda uçak bileti almaya çalışıyordu yurtdışına kaçabilmek için..
senin götünü kurtarmaya çalışıyordu. binlerce fetöcüyü yavşakça orduya sokmasına rağmen bu ne pişkinlik. erdoğanın burnunun dibinde bulunup da nedense hiç bir şey yapmayan fetöcüler de ayrı saçma olay. onca iftiralarınıza rağmen vatan hainliği yapmadılar. yüzsüz şerefsiz.
(bkz: bunu anana sorsana delikanlı)
Bankalara, alış veriş merkezlerine koşuyorlardı.
Valla benim evin köşesindeki markette iki türbanlı tek kalan bir makarna paketi başında saç saça baş başa kavga ediyorlardı. Birini bilemeyeceğim ama öteki tam bir AKPliydi, suratından ahmaklık akıyordu.

Yani herkes bir yerlere koşuyordu o gece olayın ne olduğunu anlayana kadar; Birinci Ordu olaya hayır demese şu anda sen de götünde bir düdük allah bilir nerelere koşuyordun.

Yıllarca su yılanı büyüklüğünde bir hayvanı besleyip piton boyutuna getirdikten sonra bir de ortalığı velveleye verip insanları tankların önüne atmak, sonra da hiçbir şey olmamış gibi 15 Temmuz türküleri çığırmak ancak akp gibi pişkin ve yüzsüz bir oluşuma nasip olurdu zaten.
'allahım allahım yok böyle senaryo' demiştim evet.
Marketlerden " aşurelık malzeme " almaya koşuyorlardı.

Sanki ilk başta darbe girişiminde bulunanların fetö cu olduğu biliniyordu anasını satayım. Lan oğlum anlamıyormusun? Tüm şehirlerde kıslaların önü komple belediye araçlarıyla, kamyonlarla kapatıldı. Bu antilop un götü tutustugu için birşey görmemiş. Meydanları doldurun milyonların hepsi evden helallik alıp çıktı.

Yıllarca piton haline gelmiş yılanın şimdi başını ezdirmek istemeyen pişkinlerı, yüzsüzleri göstermiştir.
" düşmanımın düşmanı dostumdur " mantığıyla.
8-9 civarı sızmıştım. sela seslerine uyandığımda öğrendim mevzuyu. he sızmamış olsam yine siklemezdim. o fetullahçı orospu çocuklarının o konumlara göstere göstere gelmesine ön ayak olanlar ve onların şakşakçıları düşünsün.
Anlaşılan bazıları Malazgirt'te götün götün korkudan yataklarına koşuyormuş ki olaydan hiçbir haberleri yok.

O çıkanlar ne diye çıktı biliyor musun? O çıkanların çoğunluğu elinde palalarla bıçaklarla baltalarla "Kemalist keseceğiz Atatürkçü doğrayacağız" diye çıktı ilk önce. Yani vatanı kurtaracağız şu bu diye çıkmadı ilk çıkanlar din islam elden gidiyor, Kemalistler, Atatürkçü askerler darbe yapıyor AKPyi recep tayyipi asacaklar kesecekler onlar kesmeden biz keselim şeriat gelsin diye çıktılar.

Şükret ki ilk başta Fetö olduğunu öğrenmediler; yoksa bırak sokaklara çıkmayı evlerinin balkonuna bile çıkmazdı o itler ve senin gibiler. O yüzden askerleri deştiler dövdüler boğdular hepsini Kemalist Atatürkçü sandılar.

Hey yavrum hey... Sanki neyin ne olduğunu bilmiyoruz.
görsel
ne yapacaktik amk 2 yobaz kavga ediyodu.
(bkz: penguen belgeseli)
izmir marşı dinleyip Göbek atıp hükümetle taşak geçiyorduk.
valla biz sevişiyorduk bomba yağarken.
Akıllarınca onlara göre tiyatroydi ya, eminim cay icip izlemislerdir
Koyunun ölümü adlı filmi izliyorduk evde.
Yurt dışındaydım.
ozbir çekiyordum.
Koyunun ölümü adlı filmi izliyorduk evde.