bugün

fenerbahçenin 33.haftada değil de genelde 34.haftada takıldığı için çok rahat kazanacağını düşündüğüm maçtır.
yarın saat 10'da biletix'e dikilip, bilet alacağım bölyece türk telelkom tribünden izleyeceğim maçtır. tranbzon'un yenilmesi ve fenerbahçe'nin kazanması ile fenerbahçe'nin şampiyonluğunu ilan edeceği maçtır. stadın ana baba hala amca dayı günü olması beklenmekte...
fenerin kazanması durumunda şampiyon olacağı maç(sivas maçını saymıyorum ,fb nin alt klübü sivasspor)
fatih tekke'nin şükrü saraçoğlunda boş geçmeyeceği maçtır.
bukelemunsporluların üzülecegi bir mac daha.
bukalemunsporluları ironik bir şekilde sarı lacivertli yapacak maç.
geçensene yine 33.haftada oynanmıştır.tek fark maçın busene saraçoğlunda olması.inşallah skorda da bi değişiklik olmaz fener gene kazanır...
sivas'a kadar sorunsuz gideceğimizi düşündüğüm maçtır. orada ne olur, bilmiyorum bak!
biletlerinin internet ön satışa an itibariyle sunulduğu maçtır.
kadıköy'de şampiyonluk kutlamalarından önce en fazla kalabalığın olacağı organizasyondur.
bol gollü olacak maç.
tahmin:fb 4 - ankaragücü 2
biletleri su misali akıp gitmekte olan müsabaka.*
fenerbahçe'nin şampiyonluğu kaybedeceği maçtır. genç fenerlileri üzecektir.
33. hafta maçıdır. zordur. daha evvel dediğimiz gibi kolay maç yoktur ve her maçı oynayarak kazanırsınız. o sebeple işin bilincinde bir taraftar ve oyuncu topluluğu ile fenerbahçe bu maçın da üstesinden gelecektir.
bitti!
tüm türkiyenin sarı lacivert renklere gönül vereceği maç.
emre ve lugano'nun kırmızı kart görmeyeceği maçtır.
fenerin zorlanacağı ama kazanacağı maçtır.
kombineli ben ve biletli eşimin maraton üstteki yerimizi alacağımız maçtır. gırtlak patlatması bizden, sahada ölmesi sizden çocuklar.
fenerbahçe nin kazanacağı maçtır.
gerçek sarı lacivertlilerle çakma sarı lacivertlilerin karşı karşıya geleceği maçtır. çakma sarı lacivertlilerin fatih tekke'den trabzonsporu şampiyon yapmasını bekledikleri ama onları fatih tekke ninde kurtaramayacağı maçtır.
şike şike kazanırlar yine.
fenerbahçelilerin yine yüksek perdeden attıkları maç.

hakem etkisi olmazsa fenerbahçenin en iyi skor olarak beraberlik alacağı maç.
fenerbahçenin farklı bir skorla kazanacağı maç.
(bkz: sizin için üzgünüm)
görsel

resmini anımsatan maçtır.
folloş ankaranın yatacağı maçtır.