bugün

Helal olsun len size. Beraberligi kaptiniz rennes coluk cocugu oyuna alip bir de 10 kişi kalınca hahaha.
fenerin son dakikada hem rannese hemde fener
yeniliyor diye çılgınca sevinen
gazsaraylılara koyduğu maçtır. evet hatta net ötesi..
Penaltı ve kırmızı kart jokerini yine kullanmış menerim. Sanki camp nou da barcelonayla berabere kalmislar gibi seviniyorlar aq. Basaksehir fiorentina ya 3 attı. 3 galibiyet var bugün turklerden. Tek yenemeyen fener. Birde saçma sapan Gslilere yine laf atıyorlar. işte bu sebeple sizi desteklemiyoruz işte bu sebeple antipati topluyorsunuz. Sizin gibi itici fenerliler yüzünden adam gibi fenerli olan %5 lik kisima yazık oluyor. Gruptan çıksınlar bakalım son 16 da sert sokus yer babalarının evine dönerler. 2-1 rennes alır demiştim ama son dk penaltıyi hesaba katmadik. Yine de kendimi takdir ediyorum. Tahmin gücüm ve futbol bilgim gayet güçlü.
1 götlük yarr. Pardon yer isteyenlere acı acı girmiştir. Maç öncesinde fener alamaz rennes çok güçlü dediler, şimdi köy takımı oldu amk ahahaha. Fenerbahçe büyüksün.
Fransadan bildiriyorum kimsenin z.kinde olmayan maç.

Yalanına sokuyumcuları kanıtla zükertebilirim.
Rennes hariç başka fransız çocuklarına da koyduğumuz maç olmuştur.

Helal olsun lan size. Yıllar sonra futboldan zevk aldım.

Alın şimdi kuskularınızı .ötünüze sokun. Ahahahaha.

Bu arada rennes taş gibi takım. ilerideki 7 numaralı terieri seneye büyük takımların birinde görürüz.
bu altay kalede hiç güven vermiyor keşke kaleci transfer edilseydi.
grup liderliği için avantajlı bir skor ile tamamlanmış maçtır. başlık altındaki bazı arkadaşlara bir şarkı armağan etmek istiyorum nacizane.

görsel

maçtan önce : rennes güçlü takım fenere en az 4 tane atar

maç bitince : köy takımı ile berabere kaldılar diye seviniyollar hakemler fenerbahçeyi koruyor zaten uefa başkanı ali koç un kankasıymış...

tabi avrupada grupta favori gösterilen takıma karşı deplasmanda alınan beraberliğin kötünün iyisi olduğunu avrupada takımları oynayamayan arkadaşlar anlayamaz normaldir. bu gruptaki tek rakibimiz rennes takımı. dinamo kiev falan hikaye. şimdi onlar 2 maç birbirleri ile oynarken biz 2 maç rum takımı ile oynayacağız. 2 galibiyet alırsak puan olacak 10. diğer eşleşmede 2 beraberlik çıksa arada olacak 4 puan fark. rennesi de içerde yendin mi al sana grup liderliği ve son 16. basit bir matematik ama tabi herkesin temel matematik bilgisi olamıyor yapacak bir şey yok.
2-2 berabere kalmış.
iyi futbol iyi takım Tebrikler fenerim. olsun canın sağolsun.
fenerin son dakikalarda seyrantepeye boru hattı döşediği karşılaşmadır.

analiz kasmaya gerek yok, fenerbahçe avrupa liginin en büyük favorisi.