bugün

gül yüzlü atamıza yönelik iğrenç bir cevaptır.

https://www.facebook.com/...6/812740608791281/?type=1

fransızlar yazar ve çizer, yine atamız çeker.
(bkz: 14 ocak 2015 yeni akit in basın özgürlüğü cevabı)
--spoiler--
akit: BASIN ÖZGÜRLÜĞÜMÜZE KARIŞAN CHARLiE OLSUN!
--spoiler--
Bundan sonra "ifade özgürlüğü" adı altındaki tüm yayınları meşrulaştırmıştır.
Ulan sanki charlie hebdo dergisini Atatürk çiziyordu da direk saldırmışlar hemen.
ilkokul seviyesinde bir gerizekalılık örneği.
honosbu çocuvu olmanın inceliklerini gözler önüne sermiştir.
Aslında islam alemi içinde önemli olan ama bu yobazların bilmediği "süleymanın mührü" hakkında bile bilgisi olmayan, günlük olarak bir kaç parça sayfa basan yobazlar tarafından verildiği sanılandır.

Sen git önce biraz kitap falan oku kaale alınmazsınız böyle...

Kimsenin kaale almaması, yobaz galeyanına gelmemesi gereken durumdur.

Not: Dur şirinim, bırak havlasınlar. Havlayan köpek ısırmaz derler bilirsin sende...
Akit için (bkz: salak yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk)
'onların taptıklarına hakaret etmeyin' derken tam da bunu diyordu işte,
şaka maka kemalizm 3000 yıl önce gelse, heykeller adonisli olur ve anıtkabir de zeus tapınağı olurdu günümüze kadar,
aynen o yoğunlukta inanıyor çünkü inananları.
Mantık olarak ikisi de aynı bok ama tek fark kemalistler islamcılar kadar geri kafalı değil, yani kimse akit gazetesini bu atatürk karikatürü yüzünden ellerinde silahla taramaya gidecek kadar ruh hastası değil fakat aynısını islamcı kesim için söyleye bilir misiniz? Şuan hastalık derecesine gelen Din mi daha tehlikeli gözüküyor sizlere yoksa tutarsız kemalistler mi?

Edit: akitin binasına saldırdılar ya la ama silahla karşılık gelmiş dedim size ikiside aynı bok ama birinde taş diğerinde silah. Silahı kimlerin ateşlediğini söylemeye gerek yok.
olması gerekendir.
ama bir şartla:
eğer ki bu yobaz akitler; şiddeti, öldürmeyi, provokasyonu sadece ve sadece görsel olarak yapacaklarsa bunun olması gerekmektedir.
ne güzel işte; o istediğini resmedecek, karikatürize edecek ama ben de edeceğim.
karşıt görüşe saygısı olacak, itlerini hemen provoke edip muhaliflerin üzerine salmayacak.
aslında bu düşünce özgürlüğüne dair bir devrimdir.
tabuların yıkılmasıdır.
ama dediğim gibi.
ben de senin kutsal saydıklarını itin götüne sokarsam ve sen de siddete basvurmuyorsan.
bak söz ver, öldürmeyeceksin ama.
ne takkiyeci olduğunu biliyoruz.
risk budur.
varım. evet.
Hz. Muhammed'i peygamberimiz bir din kurucusu lideri, Atatürk'ü ise bir ülke kurucusu bir lider olarak göremeyen mide bulandırıcı zihniyetlerin anlamadığı birbirine bok attığı yarıştırdığı bunu da tarihi ayar diye birbirne sallayan leş insan topluluklarıdır. ya yeter artık ya ülkeden tiksindirdiniz insanları bi siktirin gidin arkadaş ya sizin gibi insanlarla aynı havayı solumaktan her gün böyle haberler görmekten bıktım .zihniyetinizi sikeyim ya. ulan aptal herifler biri Hz. Muhammed allahın peygamberi koca bir dinin müslümanlığın lideri bizim peygamberimiz, diğeri bir dünya lideri bir ülkeye yenilikler getirdi kalkındırdı, düşmandan kurtardı ne kuş beyinlisiniz yaa. Allah belanızı versin hepinizin ya .Lanet olsun hepinize.
Lafı koymuştur başka söylenecek ne kaldı ki.
Ne gerzek bi gazete lan bu. Baştan aşağı yobaz dolu Valla.
Kobani diye zırlayıp işid yerine işide gücü yetmediğinden onları kurtaran devlete saldıran kıt akıllı şerefsizlerle ne kadar benzeşiyor değil mi?
tepkisini yabancı ülkenin dergisine değilde her fırsatta saldırdığı atatürk ve atatürkçülere göstermiştir yine. böyle yaparak nefret kazanırlar, kin kazanırlar. yasalarda zaten suçtur yaptıkları ama birileri çıkıp şunların kafasına 2 tane sıksa emin olun kimse üzülmez.

takılsınlar. elbet sırtlarını dayadıkları bu hükümet bir gün düşecek. elbet bu yazdıklarının, çizdiklerinin hesabı bir gün sorulacak. unutmasınlar.
Basitliktir başka bişey değil.
Düşük insanların desteklediği şeydir. Ne ayarı ne yarından bahsediyorsunuz. Seviyesiz insanlar canımızı mı yakıtor zannediyosunuz. Sadece beyninizin nasıl çalıştığını yada cahalrtlerini kanıtlamışlar ve gurur dolular.işte bu durumdan ötürü mutluyum. Bu kadar seviyesiz ve saygısız olacağıma o beğenmediğiniz kemalistlerden olmakla gurur duyuyorum.
tamamen ifade özgürlüğümü kullanarak,

akit gazetesini okuyanların ve yazanların ve hatta destekleyenlerin annelerinin kötü yola düşmüş kadınlar olduklarını düşünüyorum.
varlığınız beş para etmez.

bu benim kişisel ifademdi. özgürlüğümü kullandım.
şerefsizliktir, başka bir şey değil.
bunların atamla ne alıp veremediklerini hala anlamadım ben. ulan adam naptı lan size?
lan peygamberiniz diyor, ölülerin arkasından kötü konuşmayın diye. lan siz dini nerenizden anladınız?
sorsan müslümanım derler. kitaplarını okudukları, peygamberlerini tanıdıkları yoktur bunların.
ne ayarı. ayar ne. herifler apaçık bir şekilde atatürk'e hakaret ediyorlar, bunun adına basın özgürlüğü mü diyorlar. siktirsinler oradan. bu düpedüz şerefsizliktir.
Kemalistlere çok iyi ayar olmuştur. Peygambere küfretmek özgürlükse buda özgürlüktür. Yaşasın antikemalizm!
" hakir olduysa "gazi" (3-5 piçin ağzında) şanına noksan gelir sanma
Yere düşmekle sakıt olmaz cevher kadr-i kıymetten
.............
Dönersek kahpeyiz millet yolunda bir azimetten""
seviyesizlik.

ben bunu gururla söylüyorum hem kemalistim hem müslüman. atama da laf ettirmem peygamberime de.
insanları kışkırtmak ve birbirine düşürmekten başka bir şey değil bu yapılan.

biri tüm müslümanlar kafa kesiyor dediği zaman ne diyoruz? bu da aynı şey. tüm kemalistler aynı değildir.
birisi müslüman olmaz kemalist olur birisi müslüman olur kemalist olur. bu insanların seçimleri.

inançlara hakaret özgürlük değil. 2-3 kişinin zırvasıyla atamıza hakaret edip daha sonra da kemalistler allah mı bilir demesinler. bir de saygı beklerler. bu nasıl bir kin. bir de Türk gazetesi olacaklar. yazık.

başka ne denir ki.
kendi adıma pek bir problem göremediğim basın özgürlüğü cevabıdır. sorun yok, çıplak da çizebilir. bundan gocunan atatürkçü gençler de gocunmasın, onlar sayesinde akit gibi kafa götte olan bir gazete özgürlük nedir yavaş yavaş öğreniyor.