bugün

başbakanımız verdiği müjdeli(!) haberdir. Pkk'lı öğretmenler hakkı yenilmesin diye başka yerlere atanacaktır.

ben yorum yapmayayım buyrun videoyu izleyin:

https://www.youtube.com/watch?v=rtjqGvhb1zs
kuzey ırak'a atayacaklarsa sorun yok. ama şehir değiştireceklerse sizin yapacağınız terörle mücadelenin....

yarın bir gün çocuğumuz olsa pkk'lı öğretmen mi okutacak?
Haberi izlerken nasil sovdum anlatamam.

Anasini sikeyim feto icin harcadiginiz mesainin yarisini pkkya ayirsaydiniz ulkede teror biterdi lan.

Yer degistirmek ne lan yaziklar olsun size amk.
pkk'li ogretmenlerin magdur edilmemesi acisindan guzel bir haberdir.
dalga mı geçiyorlar lan ? şaka mı yapıyorlar yani? pkk ile bağlantısı olan adam elindeyse neden kovmuyosun , fetö de bi terör örgütüydü tarım bakanlığındaki memuru dahi attırdınız , pkkli öğretmeni görevden çıkar da atanmayı bekleyen onlarca vatandaş görevine gelsin.
kürt oylarını kolluyorlar hala. ulan hani değişmiştiniz, teröre aman vermeyecektiniz?

başladınız yine menfaat kovalamaya.
Bulundukları yerde PKK için çalışıyorlarmış. Eeee sürüldükleri yerde devlet için mi çalışacaklar? Resmen billur geçiyorlar, midem kaldırmıyor artık bunları .
T: ilginç bir haberdir. Baya bi ilginç.
Pkk için müjdeli bir haber.
Böylece pkklı öğretmenler bağlı oldukları terör örgütü pkknın bölücü faaliyetlerini türkiye genelinde sürdürebilecek.
Akpkkdan da bu beklenir zaten.
terör örgütü diyor ama örgüt ismi vermiyor. malum cemaat de artık terör örgütü. acaba onları mı kastediyor ?

yok eğer pkk'yı kastetiyorsa bunların değil, bunlara oy verenlerin bir kez daha beynini sikeyim.

edit: yuhh amk. resmen pkklılar ödüllendiriliyor oha amk.
Oldu olacak ellerine silahta verin tam olsun.
Daha bugun 28.000 ogretmeni fetocu diye ihrac ettiniz. Pkk'lilar teror orgutu degil mi?!

Onlari niye atmiyonuz..

Cevap verin lan aktroller....
fetö ile pkk arasındaki farkı düşünürsek gayet normal. bizim, kendi g. düşünen siyasetçilerimiz, kendi kuyruklarına basılınca nasıl da ortalığı yıkıyorlar gördük.

ama konu halkın çocukları olunca gel gör ki bu şiddeti göremiyoruz. halk salak, enayi, koyun yerine koyuluyor? sen kimsin lan halkın katillerini koruyorsun? istersen yüzde 90 oy al lan!
başbakan binali yıldırım'ın açıklaması. videoyu açamayanlar için konuşmasını kelimesi kelimesine aktarıyorum.

--spoiler--
'örgütün baskısı veya bir şekilde terör örgütüyle ilişkiye girmiş öğretmenleri de değiştiriyoruz, buna karar aldık. yine bu 14 bin civarında öğretmen maalesef oradan başka yerlere almak mecburiyeti var. bunlar eğitim yerine terör örgütünün amaçlarına hizmet eder bir noktaya gelmişler. bunu da bu şekilde halledeceğiz
--spoiler--

babababa bu şekilde halledeceklermiş. lan konuşması bu. trollük yapmıyorum ben. adam resmen bunu dedi. ''maalesef'' dedi.
terör örgütüne hizmet ediyorlar diye başka yere alcağız bunları dedi. lan hiç gülmedi bunları derken. kuran çarpsın ciddiydi herif. şimdi bunu ben şirketteki akp li arkadaşlara anlatsam '' adam haklı amına koyum, size ne ulan diyecekler ya '' şimdiden dilimi ısırıp masayı yumruklayım ben.
olum gülmedi adam lan. davutoğlu yine konuşurken gülüyordu. yıldırım gülmeya.
Olan "bi memur olayım yeter" diyen gariban çocuklarına olacak. pkk lı lar davul zurnayla batıya gidecek. Analar 25-26 yaşındaki çocuğunu ağlayarak Şırnaka Mardine gönderecek. Yazık vallahi
gram anlayamadığım bir söz.

yağnı aşırı sivri sendikacı komanizleri hedef alıyor olsa, hiç gerek yok. zaten khk ile takır takır atıyorlar. böyle bir enstrüman varken hiç mantıklı değil.
(bkz: akpkk)

(bkz: akplilerin uğramadığı başlıklar)

Şaşırtmayan beyandır. Bunların cibilliyeti zaten ortada 14 senedir bilen biliyor ama gel gör ki akdavarlar hala bu adamlara tapıyor.
insanın içini sızlatan bir durum. Devlet beslemeye devam mı edecek? 14 bin teröriste müdahale etmeyecek, üstüne bir de maaş mı verecek? Fetö'ye karşı gönül bağı olanlar bile titizlikle tasviye edilmişken, PKK terör örgütü sempatizanı 14 bin kamu çalışanının hâlen daha görevde olması akıl alacak şey değil!
buna mantıklı bir açıklama getirecek bir akp'li var mı?

merak ediyorum bu ve bunun gibi durumlarda akp'liler ne düşünüyor.
Propaganda yapacak kişilerin etki alanının devlet eliyle genişletilmesi.
yavaş yavaş tekrar çözüm süreci zırvalarına yaklaşacağımızı göstermiştir:

(bkz: cumhurbaşkanına yeni kürtçü başdanışman)
her zamanki gibi makarna sever arkadaşların uğramadığı bir başlığa konu olmuş mevzudur. chpkk diyorlardı ya gelip açıklama yapsalar keşke aydınlatsalar tekrar..

yakında tekrar başlarlar "analar ağlamıyür sizin derdiniz nee" diye haykırmaya. esed zaten kardeş esad oldu gibi zalım rusya dost rusya katil israil müttefik israil ohh. şu genişlikten rabbim bize vermemiş.. ışid öfkeli gençler olur pkk ile tekrar masaya oturulursa çember tamamlanmış olur.
Edecek küfür bulamamak deyiminin oturduğu durum.
Asparagas haber. Fetö desen doğru olur.
tanımı yapılamayacak demokrasi neferi hükümet beyanı.
sanırsın kandilde teröristler kura usülü gönderiliyor.
böyle millete böyle başbakan.
fazla bile.
insanları terörist diye yaftalamak izana sığmaz,madem ki terörist orada ne işi var.
yine mi kandırıldık ?
bilmeyen de akp nin gazozuna sırayla ilaç atıyorlar sanacak.
yeni çözüm sürecimiz hayırlı olsun. üniversitelerde pkk marşları çalınmaya devam edecek ve bizim sinirimiz hoplayacak. yine silah depolanacak. ve batıdan pkk'ya eleman temini artacak.

iktidarı kaybedecekler. ve göz boyama amaçlı pkk ile mücadele edecekler.kandırıldık diyecekler. olan yine garibana olacak.