bugün

gitmeyi plandığım konserdir sonuçta dünyanın en iyi metal grubu adamlar bi daha kim bilir ne zaman gelirler.
"ulan manowar mı metallica mı" diye ayrımda bırakmıştır.

şimdi diyeceksiniz "tabiki metallica" ama işler öyle yürümüyor. metallica'nın 10 şarkısını ezbere biliyorsan manowar'ın kafadan bi 50 var. Konserde gruba eşlik edemeyeceksem ne işim var diye düşünüp manowar diyorum ama öteki taraftan da "metallica la bu boru mu" diyorum. ne yapsak ki sözlük.
biletlerin satışının ertelenmesiyle stres yaratmış konserdir.
biletleri satışa çıkmış olan konser
sanırım şimdilik sadece metclub üyeleri alabiliyor.

http://www.biletix.com/etkinlik/RKMTL/ISTANBUL/tr

ve eğer çevremden gidecek adam bulamazsam
tek gitmemek için sözlükten arkadaş arayacağım konserdir.
şu şarkıyı bi söylesinde feyizin amına koysun be:
(bkz: whiskey in the jar)
Allah'ı olanın ya da olmayanın To Live Is To Die' ı kesin oylaması gereken konserdir. Ergenlerin sekileceği konserdir. Gidilecek konserdir.

Oylarım şu yöndedir. (seek and destroy içermez!) (enter sandman da yok kardeşim.) He Nothing else matters da yok ulan!

TO LIVE IS TO DIE
Unforgiven II
Unforgiven
Fade To Black
For Whom The Bell Tolls
One
Orion
Frayed
Justice
Mama said

TABiKi FIXXER!

Ride The lightning
DEVAM EDiYORUM

Suicide Redemption
Outlaw Torn (olmazsa olmaz)
Nightmare
Astronomy
Leper Messiah!
.

edit

Söylemeden geçemicem istek sayfasını yeniledim mama said gitti to live is to die gitti amk cocukları verdiğiniz oyları sikim!
the four horsemen

mercyful fate

memory remains

ride the lightning

gibi gibi saglam parcalari setliste aldirdik mi
yaninizda da gidecek harbi metalci insanciklar varsa tadindan yenmeyecek konserdir.

edit:imla
muhtemelen karımla gideceğim konser.
Gidenlerin yarısının bildiği yegane şarkı Unforgiven ve Nothing Else Matters olacak olan bir konserdir. Ergenler sırf hava olsun, fotoğraf atabilsinler diye gideceklerdir.
Gidenlerin yarısının bildiği yegane şarkı Unforgiven ve Nothing Else Matters olacak olan bir konserdir. Ergenler sırf hava olsun, fotoğraf atabilsinler diye gideceklerdir.
bu sefer kaçırmayacağım konserdir. ne yapacam edecem o konsere gidecem. bilet ne kadar bilen var mı :(
enter sandman'i oylayanların akpli olduğunu düşündüğüm konser. yeter amına koyim ya. şükür en azından unforgiven 2 oy almış. no leaf clover'da da potansiyel var.
Loverman e bir ayar çekmek lazım listede. El atın beyler
1993 inönü konserinde kapanışı yaptıkları one performansları muhteşemdi.
kapanış için yine en çok yakışandır.
şu 150 liralık dandik biletlerin hemen tükeneceği konser. o yüzden gidemeyeceğiz. çok fakiriz amk.
aşağıdaki oylama candır zannımca birini çaldırtırsak ne mutlu bana

Turn the Page
Whiskey in the Jar
The Memory Remains
Wherever I May Roam
Blackened
No Leaf Clover
King Nothing
Frantic
I Disappear
Through the Never
So What
Cyanide
Some Kind of Monster
Ain't My Bitch
Dirty Window
Creeping Death
Until It Sleeps
herkesin hem fikir olduğu setlist hazırlanması gereken konserdir. yoksa boktan bir setlist olacak.
bilet fiyatının biraz fazla bulduğum konserdir ama gideceğim kesin. metallica lan bu borumu amk bazı arkadaşlarım var lan okadar para verilir mi diyen verilir amk niye çünkü bu adamlar efsane işini iyi yapan adamlar. diyo ki arkadaş amk o kadar parala neler yapılır bunu diyen adam hande yenerden başka şarkıcı bilmiyor amınagoduum gelmiş laf söylüyor bide.
Şakirtlerin gelip de coşacağı konserdir.
fahiş bilet fiyatlarına sahip olan konser. 2 kez türkiye'de bir kez de yurt dışında izledim ama bu kadar kazık fiyat görmedim metallica için... bu paraya yurt dışında babalar gibi festivallere gidiyorsun yahu!
dünya kupası finali ile çakışacak konserdir.
Malesef listenin kötüye gitmesinden kaynaklı değiştirdiğim setlist.(oylandı)
One
To Live Is To Die
And Justice for All
Orion
Battery
The Unforgiven II
The Day That Never Comes
Creeping Death
Ride the Lightning
The Unforgiven
Master of Puppets
The Frayed Ends of Sanity
Blackened
My Friend of Misery
No Leaf Clover
Harvester of Sorrow
Leper Messiah
Battery yerine fuel i oylayanlarin got oldugunu dusundugumuz guzelim konser.
Nokia mix radio'da metallica kanalında yayınlanmış kesin konserdir. Bir aksilik çıkmazsa ordayım. Rock forevaaa! \m/

edit: itu arena'da olacak ve kapı açılış saati 19.00'dur.
blackened, battery, ride the lightning, hit the lights, to live is to die gibi parçalar setlist'e giremezken, fuel, nothing else matters, unforgiven gibi parçaların yerini giderek sağlamlaştırdığı konserdir. setlist'i seyirciye bırakırsan böyle olur. neyse, kalan sağlar bizimdir.

bu arada, sahneye en yakın tribünlerde (a, h, b, ve k blokları) biletler tükenmiş görünüyor.