bugün

m.s tahminim : lyon 2-1 beşiktaş.
Bir Fenerbahçeli olarak Beşiktaş'ı canı gönülden desteklediğim maç. Trabzon maçındaki futbolu izledikten sonra bu adamlar her türlü şampiyonluğu sonuna kadar hak ediyor.

Yıllardır ülkedeki takımlarda bulunamayan takım ruhunu çok sağlam sağladı adamlar.
cenk veya mitroviç gol bekliyorum.2-2 bitsin tur arenaya kalsın.
lyonun en az 3 tane atacağı maçtır. lyon kendi evinde tur biletini kapar götürür. beşiktaş içinde üzgün değilim.
ulan gülerek maça mı gidilir. bunlar gidiyor;

görsel
Tosicden kendi kalesine gol atmamasını dilediğimiz maç.

Lan oğlum öyle gol kralı olunmuyor lan.
Çok umutlu olduğum maç. Napoliyi yendi olum bu takım deplasmanda, benfica maçında süper dönüş yaptı, trabzon maçında çok güzel dönüş yaptı ve bol morelli gidiyor. quaresma ve aboubakarın yokluğu kötü olucak ama şenol hoca iyi bir 11 çıkarır. Kiev faciasını saymassak avrupa maçlarında gayet iyidik. Bu sene uefa kupasını alıcaz inşallah.
Not olarak,umutlandırıp utandırmayın çocuklar inanıyoruz!
valla bu maçın kiev maçı gibi +18 lik bir durumu var. trt gibi güzide bir kanal böylesine müstehcen bir maçı yayınlamayı nasıl kabul etti anlamıyorum.
Bjk yenilmez.ulen biton Belçika takimi var inşallah bjk turu atlar ihtiyacımiz var ulen.
Not;renklilerden.
muhtemel galibiyetimizle lyon taraftarından çok içimizdeki bazı renkli ibneleri üzeceğimiz maç.
quresma, lyon maçına kesin çıkamıyor. hem lehine hem aleyhine durumlar var quresma çok top dolandırıyor ve gol atmak isteyen bir oyuncu çok bencil oynuyor. lyon deplasmanında zaten hücum ağırlıklı oynatmaz güneş. aleyhine olan ise quresma kanattan çok iyi geliyor ve takımı çekip çeviriyor özgüven sağlıyor. varlığı dert yokluğu yara adamın. hayırlısı artık taktik maktik yok bam bam bam.
Yenerse taraftarlarının şımarıp gs'ye laf alacaklarını bilsem de Beşiktaş'ı destekleyeceğim maç.

Not:drogba spor.
ilk yirmi dakika içinde, ilk golü atan taraf biz olursak galibiyet ihtimali çok yüksek olur. Bunun dışında gollü beraberlik olma ihtimali yüksek. En kötü ihtimalle ise bir gol farklı mağlubiyet bile avantajın biZde olması demektir. inşallah rövanşa rahat döneriz.

Vurduğun gol olsun. koy da tüm avrupalılar titresin beliktaşım. Renk menk yok, beşiktaş var.
iki tarafın son durumlarına bakacak olursak;

Beşiktaş son hafta mükemmeş bi galibiyet aldı. Taraftar çılgın, bi hayli motive olmuş bir şekilde çıkacaklar.

Lyon son hafta evinde yenildi farklı bir şekilde. Moralsizlik var, taraftarın baskısı var.

Durumlar bir tık Beşiktaş lehine, fakat Lyon takımının önemli faktörlerini es geçmemek lazım, lacazette-fekir gibi. Ama çakar geçeriz inşallah.

Not:bjk
uefa avrupa ligi maçıdır. trt canlı yayınlayacak. inşallah uyarı olarak +18 uyarısını koyarlar çünkü lyon fena delip geçecek. tinerciler için iptal gecesi. evet.
Beşiktaş'ın 2-1 kazanacağı maçtır. Yazın bunu.

Edit: en azından skor doğru.
Beşiktaş'ın 1-1 kalarak sürpriz yapacağı bir maç olacak fakat evimizde kaybedeceğimiz kesin. Beşiktaş'a başarılar diliyorum.
beşiktaş kazanırsa tüm sözlüğe yemek ısmarlayacağım. zall da dahil.
Beşiktaş eğer çok saçmalamayıp hatta trabzonspor maçında oynadığı oyunu oynarsa galibiyet bile alabileceği maç çoğu kişi lyon u favori göstermesine rağmen. Defans oyuncuları özellikle tosic ve necip saçmalamazsa bir de kiev maçında olduğu gibi bir hakem faciası olmaz ve futbol şansı temsilcimizin yanında olması durumunda beşiktaş takımı bu maçı kazanacaktır.
icimizdeki ibnelere inat; gururumuzla, hakkımızla, şerefimizle oynayacağımız maç.
inşallah Beşiktaş kazanır zira şu dönemde hayatımda güzel giden tek şey Beşiktaş.
2-1 lyon veya beşiktaş alır.

bu arada neden ikidir beşiktaş olimpik takımlarla karşılaşıyor amk? bi normal isimde takım gelsin la...
takımıma güveniyorum, karşı takımın ne kadar zayıf olduğunu da biliyorum. o yüzden hiç heyecan hissetmiyorum. daha zor rakip çıkabilirdi.

herneyse, lyonum yine de rehavete kapılmamalı.

mavi ulan!
Bir Fenerbahçe taraftarı olarak, Türkiye'nin şuan tek temsilcisi Beşiktaş'ı canı yürekten destekliyorum. Sonuça gelicek olursak quaresma'nin olmaması etkiler ve beraberlik çikar gibi.
fransız gecesi.

olimpik e başarılar.