bugün

yakında diğer çocuklarını da kurban keser bu gerizekalı kadın.
dua

bıçak soksan gölgeme,
sıcacık kanım damlar.
girde bir bak ülkeme:
başsız başsız adamlar...
ağlayın, su yükselsin !
belki kurtulur gemi.
anne , seccaden gelsin;
bize dua et, emi !
genetik artıktır.
anne olamamış mama olmuş pisliktir. ne demiş doğuş:

bunlar babadan oğula nesil herhalde bu anasını siktiğim orospu çocukları pthüüüf orospu çocukları babadan oğula nesil herhalde bunlar. -hani çok özür dilerim- anasını siktiğim orospu çocukları yani. bunlar babadan oğula nesil galiba bunlar hala değişmemiş benim zamanımda da böyleydi haylen böyle yani.

amına kodumun allahsızları kendini sevdirmeye çalışysznf amınaı pthüüüf amına kodumun kaşarları ananızı sikicem sizin. o amına kodumun orospuları yani. onlar var ya çıkmasın abi benim gözüme gözükmesinler ya. ana avrat hepsinin anasını bacısını sikicem ama sikemiyorum çünkü doğru örnek olmaya çalışıyorum.

mahalle karısı yaa. mahalle karısı ya amına kodumun pthüüüf pisliği. onların alayını sikiceksin. çsi sikiyim pthüüüf orospu çocukları!
cehennem ayakları altındadır. yazık!
kızının babasının adını hatırlamıyordur bile.
zavallı kızın bir suçu olmadığı halde annesinden dolayı kızın orospu çocuğu olmasıdır.

ne hallere geldi ülke.
'Bana kızımla birlikte olmak istediklerini söylediler. Ben de daha çok küçük olduğunu, buna izin veremeyeceğimi söyledim ama ısrar ettiler. Bunun üzerine ilişkiye girmemeleri şartıyla ellemelerine izin verdim. Kısa süreliğine baş başa kalmaları için mutfağa gittim. Geri döndüğümde kızım giyiniyor, onlar ise çıplaktı. Ne yaptıklarını bilmiyorum. Sadece ellediklerini düşündüm. Dolmuş parası olarak da 5 lira verdiler. Para karşılığı kızımı pazarlamadım' dedi. demiş? bunu demiş? öyle yazıyo? kanım dondu aman allahım. diyemez ya? gerçekten demiş midir? *
anlatmaya kelime,vermeye ceza bulunamayan kadındır.
allahın kitabın yok mu şerefsiz?
anne mi ? pardon da anne kelimesini öle biri için kullanamayız.
ilk seferde hamile kalmak çok düşük bir ihtimaldir hele ki 12 yaşındaki bir çocuk için. bu kızın defalarca başkalarına satıldığını düşündürür.
anne demeye bin şahit gereken kaltaktır. çoluğu çocuğu için can veren analar var bu memlekette ama maalesef böyle yavşaklar da çıkıyor ortada senin gibi insanların şahsiyetini sikeyim demek istiyorum şu an.
(bkz: 12 yaşındaki çocuğa prezervatif hediye eden chp li) bilemedim şimdi bu olabilir mi acaba?
Bir baba olarak insan olmayan o adi şerefsiz varlığa yapmayacağım eziyet işkence yoktur. Bu gibiler için idamın geri gelmesi gereklidir.
devlete kalsa kız yine kendi rızasıyla birlikte oldu der.. ya da doğursun biz bakarız der.. der de der lakin boyle kansızlara ceza kesmez..
(bkz: kızını erkeklere pazarlayan anne)
anne demişsin ama bu bildiğin mama.
(bkz: hindistan)
o 12 yaşındaki kız ile cinsel ilişkiye giren sapık erkek kadar ahlaksızdır...
anne değildir.
uzak doğu ülkelerinde fuhuş yaşının 9 a indiğini ve dünyanın bu durumdan kurtarılması gerektiğini açıklayan vehamet.
(bkz: annelikle orospuluk bir olamaz)
hayatı bir kez daha sorgulamaya sebep olan anne kılığına girmiş kişiliksiz bir zebanidir.
gecenin bir vakti unutulup tozlanan küfür hazinemin tekrar canlanmasına sebep olmuştur.
pezevenklikte yeni bir çığır açmış kişidir. ama alt yapısına da bakılmalıdır. aynı şekilde büyük ihtimalle onu da pazarlayan ebeveynleri de vardır.
o 12 yaşındaki kızcağızın anasını sikeyim ben. hem de öyle böyle değil, kanırta kanırta, yamulta yamulta sikeyim.

gerçi o anaya ana demek, analık olgusuna hakarettir ya, neyse.