bugün

anne demeye utandığım kadındır. evlere temizlik yapmaya giden bir kadın kendi 5 liraya cinsel ilişkiye girdikten sonra 12 yaşındaki kızının da 5 lira karşılığı ev sahibi tarafından elle taciz edilmesine göz yumdu. ama adam daha da ileri gitti ve kızla ilişkiye girdi. 12 yaşındaki kız hamile kalınca gerçek ortaya çıktı. ve anne müsvettesi kadın kendini bakın nasıl savundu.

--spoiler--
Kızıma sadece dokunmalarına izin verdim. Ama onlar ilişkiye girmiş. Olayın böyle olacağını bilmiyordum.
--spoiler--

edit: bu insanlar, toplumdan yok edilmeli. bir baba olarak iğreniyorum böylelerinden.
kıyametin çok yakın olduğunu gösteren iğrenç anne. kedi, köpek yapmaz bunu be!

http://www.iha.com.tr/New...px?nid=200093&cid=735
Anne değildir. Kendini 10 liraya verseydi daha iyi olurdu. En azından ruspikliğinin bedelini sadece kendi üzerinden öderdi. Küçücük çocuğu peşkeş çekerek daha da alçalmazdı. işte bu yüzden genelevdeki kadınlar daha namusludur bu gibi ruspiklerden. Lanet olsundur.
N. Ç. OLayı ardından verilen cezanın komikliğinden mütevellit bu tip olayların artık sık yaşanacağının kaçınılmaz olacağının bir örneğidir, annesi sadece dokunmak * * * için verdiğini itiraf etmiş, cinsel ilişkiden haberi olmadığını ve yapanlardan şikayetçiliğini pişkince söylemiştir. dedim ya n. ç. olayı sonrası suça verilen cezanın suçun tekrarını önleme kabiliyetine indirgerseniz bulacağınız sonuç; cezanın suçtan daha küçük olduğunu göreceksiniz.
haberi okuduğum andan itibaren sinirlerime engel olamıyorum. bu kafa ne kafası öğrenmek istiyorum gerçekten. Bu anne olamaz, olmamalı. Allah belasını versin kevaşenin! Toplumun böylelerini dışlaması lazım, cezaevinde kötü muamele yapacak namuslu vatandaşlar da vardır ve inşallah cinselciliğin ayrı koğuşlarda tutulmadığı bir cezaevine düşer.
şu an elime verseler gözümü kırpmadan öldüreceğim kadındır. nasılsa ölüp gideceğiz, ölmeden bir kaç pislik temizlemek lazımdır bu dünyadan.
ne annesi ona "mama" denir.
orospu ya da fahişe değildir. onlar sadece etlerini satarlar. bu hayvan kızı satmıştır. allah bin kere belasını versindir. kazıklara oturtulmasını talep ediyorum.
(bkz: kerhanede çalışması gereken kişinin anne olması)
bir anne olarak okudugumda tüylerimi diken diken eden anne müsvettesi.
insan evladına dokumaya kıyamaz nasıl böyle birsey yapabilir. açlıktan ölecegini bilsen aklına bile gelmez böyle bişey.
git sen nerde orospuluk yapacaksan yap o çocuktan ne istedin. dokunmasına izin vermiş ya başka bir adam senin canına kanına nasıl dokunur.
normal insan davranışı olmaz bu annenin ciddi psikolojik sorunları olmalı.

artık hamile kalmadan önce anne olabilir psikolojisi yerinde raporu alınmalı yoksa böyle dengesiz insanların evlatlarının hayatlarını karartmasına başka türlü engel olmayız.
putperesttir.
ancak modern zamanın putperesti.

--spoiler--
putperestlik: insanların, Allah'ın hakikatini unutup, sıfatlarının tecellisinden ibaret olan bir takım şekillere saplanıp kalması durumudur.
--spoiler--

anne sıfatının uygun olmadığı bu şahıs, "paraya tapınarak" her şeyin önüne geçirmiştir.
pazarladığı aslında; çocuk masumiyeti, çocuk saflığı, insanlığın bitikliği, ahlaki çöküntü ve 12 yaşında -bir çocuğa- ait iyi olan ne var ise odur. insan bedenini kolaylıkla temizleyebilirsiniz ama zihinlerde oluşan krater asla dolmayacaktır ve bu pisliği yapan yaratıklar asla bu pisliği temizleyemeyecektir. ne bu dünyada! ne ötekinde!
aile ekonomisine katkıda bulunabilmek için b,irileriyle cinsel ilişkiye girmek düşüncesi sanki kadını haklı çıkarıyormuş gibi emniyetteki sorguda kızı için söylediği sözler de kendisini millet içerisinde sütten çıkmış ak kaşık misali gösteriyor bize. şimdi bu kızın da davası devam etse bunun için de N.Ç. için söylenilen kendi rızasıyla birlikte olmuş sözleri söylenecek. çünkü kız karşı çıkmamış. annesi ne dediyse onu yapmış. pardon yanlış oldu. annesi sadee elleşsinler demiş. kız dayanamamış onlarla ilişkiye girmiş. biz şimdi bundan ne çıkartmamız gerek. gökten düşecek olan elmalar kimlerin kafalarına düşücek? buna da siz karar verin.
Annelik yapmayandır. Sadece peydahlamış dölüt-embriyo-fetüs evresini geçirmesini sağlamıştır. Biyolojik bağdan fazlası yoktur.
anası tarafından pazarlanmış annedir.
"anne" denmemesi ve annelik makamının kendisi ile kirletilmemesi gereken iğrenç varlık!

bu iğrençlik abidesinin zihniyetinin mimarı da, onunla evlenen de, ondan çocuk yapan da, o çocuğu ona emanet eden de aynı kategoridedir gözümde! vesselam...
cahiliye dönemi uygulamasıdır. "kız çocuklarının diri diri gömülmesi" ifadesi size de tanıdık geldimi.?
Sürümden kazanırım mantığı olsa gerek.
bırakın annelik duygusunu orospu dahi olamaz böyle birşeyi yapan kadın.Bu ülkede bu tür suçların nasıl yaptırımları var?buda iyi halden serbest bırakılmasın?

cezası çok ağır olmalıdır.12 yaşında daha kendi cinsel organının ne işe yaradığını bilemeyecek yaşta bir kızın,hayatını en başından mahfetmiş olan bir kadın,üstelik öz be öz kızına.

tecavüzcüler koğuşuna atmalı böylesini.
insan çöpü .
bu dünya'da yaşadığıma utandıran annedir. *
anne denilmemesi gereken yaratıkdır.
orosbudur. Daha ne uzatıyoruz ki.
insanları kendilerinin hazır olup olmadığını bilmeden, donanımlarının yeterli mi değil mi bilmeden aniden veya çok çocuk yapmaya iten toplum yapısında hiç şaşırtmayan hadisedir.

herkes anne olamaz. herkes baba olamaz. o vasıflar her insanda bulunmaz.

şimdi sabah akşam kadına küfretmek nafile.. temelden bir şeyleri değiştirmek gerekiyor.
ilk duyduğumda fena halde küfür ettiğim kadın,anne diye nitelendirmekten başta kendi annem olmak üzere bütün anneler adına utanıyorum kadın diye nitelendirceğim sadece.

bir de sonra yaptığın açıklama sana olan nefreti daha da katmerleştiriyor.
'sadece dokunsunlar diye anlaşmıştık ne demek lan'..

Allahım sen büyüksün, sen o kıza hayırlı bir gelecek nasip et öyle güzellikler ver ki bu yaşadıklarını unutsun.